Hallo allemaal, Even kort mijn verhaal: Wij hebben ongeveer 2,5 jaar een kinderwens, en sinds 2 jaar de medische molen ingegaan waarbij bekend werd dat ik PCOS heb. Meerdere malen clomid geprobeerd, tot 150mg, werkt op een gegeven moment niet meer, met metformine op een gegeven moment ook niet meer. Nu is de volgende stap geloof ik pregnyl spuiten maar ik heb besloten om even een pauze in te lassen om ook te proberen wat af te vallen (wat ook lukt gelukkig). Nu heb ik sinds 2 maanden ongeveer last van buikklachten. Het begon sowiezo met buikgriep en daarna bleek dat ik last heb van spastische darm. Daar heb ik van die poederzakjes voor gekregen en dat gaat goed. Maar de buikklachten bleven toch wel aanhouden en ik vond het op een gegeven moment ook lijken op menstruatiekrampen, en pijn die uitstraalt naar de rug. En daarnaast ook rare bruinige afscheiding, later zat er af en toe ook wat bloed bij. En vorige week leek het erop alsof ik ongesteld was geworden bij het afvegen, heeft niet doorgezet. En net weer, precies hetzelfde. En tussendoor steeds afscheiding waar soms wat bruinigs doorheen zit. Heb in de afgelopen paar maanden een stuk of 4 testen gedaan, allemaal negatief. Ik heb nu een doorverwijzing gekregen naar de gynecoloog voor een echo. Bij de huisarts probeerde ze uit te vinden waar ik precies pijn had en dat was over mijn hele onderbuik. Ik kan helaas pas 18 april terecht bij de gynecoloog. Maar vind het toch best raar en eigenlijk ook een beetje eng. Herkent iemand dit? Wat zou het kunnen zijn?
Komt door je pcos. Ik heb altijd bruine afscheiding. Je lichaam bouwt wel gewoon vlies op in je baarmoeder (weet ff de naam niet) en omdat je eitje niet springt wil je lichaam daar toch op een gegeven moment vanaf. Door het niet springen van je ei word je tenslotte niet ongesteld. Ik menstrueer wel eens donker bruin en stolsels. Net gewoon een menstruatie maar dan bruin. Je lichaam moet het kwijt. Oud bloed. Het is niets ernstigs dus je hoeft er niet bang voor te zijn. Het is gewoon erg vervelend, want je loopt altijd met een inlegkruisje of tampon en voelt je altijd vies. Ik tenminste Pijn over je hele onderbuik kan ook komen van je pcos. Je hebt stralenkransen aan eitjes in je buik. Kan zijn dat er een paar cystes zijn geworden maar dat kun je alleen zien met een echo. Cystes kunnen een beetje irriterend aanvoelen vind ik altijd.
Bedankt voor je antwoord. Het is inderdaad erg vervelend. Ik moet sowiezo nog even 2 weken wachten en dan krijg ik een echo, het is ook voor mijn eigen geruststelling. De huisarts had mij primolut geadviseerd om mijn baarmoeder 'schoon te maken' zeg maar. Maar ik wacht toch eerst de echo af.