Innesteling of??

Discussion in 'Zwanger worden' started by zoe1, Feb 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    @Moppie ik weet van een vriendin van me dat ze na het plaatsen van een spiraal nog eens een inwendige echo kreeg om te checken of het allemaal goed zit.

    Zoals ik van haar begreep doen ze glijmiddel op dat ding dat naar binnengaat? dus voel je er weinig van :)
     
  2. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    Mar 2, 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Duidelijker kan niet!!!!

    En nu genieten :)
     
  3. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hihi ja erg he! het is vandaag wat rustiger, dus dat scheelt weer ;).
    Oh ja, dat begrijp ik wel! Hebben jullie een koop of huurwoning? Hopelijk vinden jullie snel een leuk huis waar je een gezinnetje kan stichten :). Natuurlijk hoop ik dat je nu al zwanger bent! Dan heb je nog 8,5 maand om een ander huis te zoeken.... Moet lukken toch?
     
  4. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja echt he! Nu stop ik met testen doen.... ;) Heb jij inmiddels nog getest?
     
  5. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wanneer heb jij je ei gehad?
     
  6. minniii

    minniii Fanatiek lid

    May 16, 2011
    1,011
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Zuid-Holland
    Zoooooo .... Hihihhii wat een super gezicht zeg!!!
    Klim op die roze wolk en kom daar de komende 9 maanden niet meer van af meis!!! Hihihih

    Echt helemaal super!! zo blij voor je!:)

    Groetjes
     
  7. marijke2

    marijke2 Actief lid

    Mar 27, 2009
    466
    0
    0
    vrijdag had ik me ei.
     
  8. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ah dankje :) Lief van je! Ik zit er al behoorlijk op :D.
    We zijn aan het twijfelen wanneer we het willen gaan vertellen... wat zou jij doen? A.s. zondag zijn we met mijn familie samen, dus dan zou het kunnen. Maar is dat niet een beetje vroeg?
     
  9. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dan is een innesteling al mogelijk, zou wel heel vroeg zijn. Ben benieuwd!!!
     
  10. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Spannend hoor! Hopelijk is alles goed en valt het onderzoek een beetje mee ;). Ik heb er geen ervaring mee, dus kan je niet helpen.
     
  11. Julie Ann

    Julie Ann Lid

    Feb 24, 2012
    43
    0
    0
    pedicure
    Overijssel
    Wie helpt.... hallo allemaal,

    Afgelopen vrijdag heb ik heel raar gedroomd en ik werd huilend wakker. Is dit herkenbaar? Afgelopen nacht weer zo'n droom gehad. Wie herkent dit? Aanstaande vrijdag moet ik ongesteld worden. Zou dit met een eventuele zwangerschap te maken kunnen hebben? Verder ben ik alleen een beetje moe, maar ik heb afgelopen weekend mijn verjaardag gevierd en heb verder geen klachten.
     
  12. Cyll

    Cyll Actief lid

    Apr 3, 2012
    166
    0
    16
    #492 Cyll, Apr 3, 2012
    Last edited: Apr 3, 2012
    Hoi Meiden, ik zal me even voorstellen. Ik ben Cyll 24jaar en nieuw hier. Begin augustus 2011 heb ik mijn spiraal laten verwijderen. Vanaf dat moment is mijn cyclus echt mega onregelmatig. Tot nu toe is mijn kortste cyclus 21 dagen geweest, de langste 37 dagen. dit waren overigens de 1e 2 cyclussen na het verwijderen van me spiraal. Meestal ligt hij nu tussen de 30 en 32 dagen alleen vorige maand weer 34. Erg onregelmatig dus ik hoop dat jullie het nog volgen haha. Nu heb ik een vraag mijn cyclus is begonnen op 14 maart, zit nu dus op dag 21. Nu begin ik echt een beetje last te krijgen van kwaaltjes, pijnlijke borsten en zij, onder en bovenkant, misselijk, enorm futloos en koude rillingen over mijn hele lijf terwijl ik me toch niet echt ziek voel. Zou het te maken kunnen hebben met een innesteling, en is dit niet wat vroeg? ik heb wel het idee dat ik vorige week me ei had, dit ivm afscheiding wat echt een beetje op rauwe eiwit leek, 2 dagen later was dit weer verdwenen. Neemt me lichaam me gewoon in de maling of zou het toch? Ik weet dat er niks anders op zit dan rustig afwachten maar doet me goed om het even van me af te schrijven. Sorry meiden voor het lange verhaal, hopelijk kan iemand me een beetje tips geven!
    Ohw en die dromen heb ik ook! Werd ook van de week huilend wakker en gebeurd wel vaker laatste week ook als ik het zelf niet merk, man lief wordt dan wakker van me

    Liefs Cyll
     
  13. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL

    Ik heb daar zelf geen last van gehad, alleen wat duizelig en zeurende buikpijn....
     
  14. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi! Het zou je innesteling kunnen zijn, wel vroeg hoor. Ik heb er zelf helemaal niks van gemerkt.... Maar dat is bij iedere vrouw weer anders. Hopelijk zijn het tekenen van een innesteling en gaat het goed.
     
  15. Cyll

    Cyll Actief lid

    Apr 3, 2012
    166
    0
    16
    Ik hoop het ook! Jij van harte gefeliciteerd met je zwangerschap zie dat je nog niet zo ver bent! Spannend, geniet er van! En bedankt voor je reactie ik hou jullie nog op de hoogte!

    Liefs Cyll
     
  16. zoe1

    zoe1 Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    2,070
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dankje! Ik heb zaterdag voor het eerst getest, dus nog heel pril. Hopelijk gaat het goed, daar ga ik ook maar vanuit.

    Hou je ons op de hoogte? Hopelijk heb je snel goed nieuws!!
     
  17. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    Jan 9, 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Wat een knaltest Zoe! geweldig! :D

    Wij hebben nu een huurhuis, maar we willen het liefst een koophuis.
    MAAR mocht ik tussendoor zwanger raken, krijgen we altijd urgentiepunten bij de woningbouw vereniging, dus dat zit wel snor.

    Ik heb gelukkig een schoonvader en vriendlief met 2 goede klushanden, mijn broer kan er ook aardig wat van, een collega van mijn vriend, en zelfs mijn tante wil wel helpen :) Gaat helemaal goedkomen dus :)

    Mijn vriend zei gisteren kun je niet beter je menstruatie afwachten deze maand? Bedoel als er iets zit, zou het er dan vast ook nog wel zitten, en weghalen doen we toch niet (wat een lieverd toch he)

    Maar hij twijffelde gisteren ook weer toen ik een soort kramp/trekken gevoel in mijn onderbuik kreeg wat af en toe naar rechts uitstraalde en naar links uitstraalde (via mijn lies). Ik ga vanmiddag lekker de stad in denk dat ik dan toch maar even een testje op ga halen en morgenochtend uit ga voeren. als hij dan nog negatief is, zal het misschien toch een mini menstruatie zijn geweest inclusief alle klachten? idk :) (heb momenteel weinig vertrouwen erin:))
     
  18. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    Mar 2, 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Ik heb zelf niet meer getest. Denk zelf zolang ik geen bloedverlies heb, zit het goed.
     
  19. Julie Ann

    Julie Ann Lid

    Feb 24, 2012
    43
    0
    0
    pedicure
    Overijssel
    Gek he! Het lichaam kan veel met je doen. Hier ook bere misselijk met vlagen, soms gevoel van overgeven. 's morgens wat hoofdpijn en verder futloos en last van koude rillingen. En dan die dromen...Maar het blijft afwachten. A.s. vrijdag is mijn hopelijk NOD dag....oh jah, en ik heb een raar trekkerig gevoel in mijn onderbuik en soms ongi krampjes. Vorige maand voelde ik ook van alles en was ik zelfs ziek, maar toen werd ik gewoon ongesteld.

    We lopen aardig gelijk volgens mij!

    Succes! :)

    Liefs Julie Ann
     
  20. marijke2

    marijke2 Actief lid

    Mar 27, 2009
    466
    0
    0
    ik ben nu twee dagen wat misselijk en dat komt ook met vlagen. gisteren de hele dag zuur gehad en vandaag wat koudt gehad. en ook wat krampjes. ik kan pas volgende week testsen.allen duurt zo lang.
     

Share This Page