kom ik vanmiddag thuis van mijn moeder, zegt mijn buurvrouw dat ze al de hele dag politie ziet tegen haar woning. Bij haar boven zie ik waar het is en daar woont een oude vriend van ons. Veel politie de hele middag, tja wat zou er aan de hand zijn?? Zegt mijn man ze komen met een brancard (voor dode). Dus ik nog is kijken en ja het is echt bij hem. En er wordt dus iemand afgevoerd in een lijkenzak. Mijn man heeft hem een 2 weken geleden nog gesproken en hij was manisch en boos en agressief. Geen type om z.moord te plegen maar ik vraag me al de hele avond af wat er gebeurt zou zijn en of het echt hem is. Moest het even van me afschrijven
Jakkes... in zo'n geval weet je ook niet waar je op moet hopen hè... staat er niks over op p2000 of 112?
Jeetje dat is schrikken. De verhalen zullen snel op straat te horen zijn denk ik. Als het moord is staat het straks in de krant, bij zelfmoord niet.
Wat vreselijk zeg... hopelijk geen misdaad... Ik weet natuurlijk niet wat er is gebeurd, kan vanalles zijn maar zelfmoord komt vaker voor en ook bij mensen waar je het niet van verwacht... sterkte!
he bah, veel sterkte, ik zou van de week ook eens met de politie bellen of ze je iets kunnen vertellen.
Tja, geen type om zelfmoord te plegen? Wat ben je dan voor type als je zelfmoord pleegt? Ik ken een aantal mensen die pogingen gedaan hebben en van het merendeel had ik dit niet verwacht. Hoop natuurlijk op een positiever bericht maarja. Bij het geen je opnoemt is erg moeilijk om een positieve verklaring te bedenken of een positieve draai aan te geven. Sterkte!
Je kan alle meldingen van politie zoeken door p2000 meldingen uit jouw buurt te bekijken! Even googlen. Ik zag wel een twitter bericht van de politie toen ik googlede op hoofddorp + politiemeldingen waarin werd vermeld dat ze hadden geassisteerd bij een woning waar een overleden man was aangetroffen...
Dat zal hem wel zijn dan, ik kijk morgen nog wel even op politie berichten het is natuurlijk pas sinds vanmiddag
Geen type, daar bedoel ik mee dat hij nooit een wordt er over gerept heeft of gedreigd heeft. Hij wilde leven ondanks zijn zeer moeilijke periodes.
Heftig zeg! Maar wie weet heeft hij wel iemand vermoord en kwamen ze daarvoor. Hoeft niet perse zelfmoord te zijn als hij niet lekker in z'n vel zat maar misschien liet hij het wel op een ander uit ( mocht er geen natuurlijke oorzaak aan te pas zijn gekomen waarom ze in zijn woning waren)