Zwanger worden /zijn van een 3e kindje!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by goofychick, Jan 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    @miran, spannend hoor! Ik ben erg benieuwd!

    @delfino, fijn dat alles goed was, hopelijk komt je kleine man op tijd!

    @smile, jeetje wat naar zeg die valse starten, ik had die bij dochterlief ook een paar keer en toen ik na de derde keer weer begon dat ik..jaja je komt toch net meer en toen was het wel echt.
    Hopelijk heb je alweer een cm ofzo erbij, zou weer mooi meegenomen zijn.
    Ws wil deze kleine graag een paaskindje zijn!
     
  2. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    May 23, 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL

    Zo herkenbaar, ik irriteerde me er ook groen en geel aan. Mensn vroegen ook of t wel gepland was want onze jongste dochter zou wordt ak bijna 4. En dan de vraag dat we zeker hoopte op een zoon, mijn man en ik gaven altijd als antwoord dat we hoopten op een gezond kindje
     
  3. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    May 23, 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Helemaal elijk meis, als onze derde weer een meid was geweest hadden we net zo gelukkig geweest als nu met twee meiden en een zoon,

    Hoop dat je snel kunt genieten van je kleintje.
     
  4. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    Jun 24, 2009
    5,789
    0
    0
    erg he die reacties..
    toen ik gebroen werd als 3e meid kregen mijn ouders ene kaartje met wat jammer dat het weer een meid is.. tja die mensen konden zelf gene kids krijgen.

    toen ik zwanger was zeiden mensen... maar wil je dan ene 3e ja hebt toch al j/m? alsof dat belangrijk is? ik was nt zo blij met alelen jongens of meiden.. duh
     
  5. miran336

    miran336 Fanatiek lid

    Zo.. 1 in bed, nog 1 te gaan en dan lekker op de bank...
     
  6. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    Jun 24, 2009
    5,789
    0
    0
    miran heerlijk he

    jij succes morgen bij controle.. waarom moet je naar de gyn als ik vragen mag?
     
  7. miran336

    miran336 Fanatiek lid

    Hey Wendy; Ik ben onder controle bij de gyn omdat ik ga bevallen met een geplande keizersnede (3e ks), in principe mocht ik ook wel bij de vk onder controle maar ik heb een leuke gyn :D Daarbij wil hij nog een suikertest uitvoeren omdat het protocol zegt dat dat moet als je 1e kind boven de 4000 gr was bij de geboorte en er vinden extra echo's plaats i.v.m. nierafwijking bij mijn man en jongste zoon bij de geboorte. Voor de nabespreking van al deze onderzoeken zou ik dan ook weer bij de gyn terecht komen dus ik vind het prima dat ik daar onder controle blijf. Hij doet waarschijnlijk ook zelf de keizersnede en ach.. dan ben ik maar vast een beetje bekend in het ziekenhuis aangezien ik er een aantal dagen moet verblijven.

    Werken was je wel een beetje zwaar gevallen las ik hé? Hopelijk kun je snel weer een beetje energie vinden.
     
  8. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Pff die reacties van mensen kan me er ook zo aaan ergeren mijn vader zei toen ik vertelde dat we graag een 3e wilden begin der niet aan! Ook zo'n leuke reactie maar nu issie super blij vooral omdat ze voor het eerst een kleinzoon krijgen :) en idd voor we wisten wat het werdt hopelijk een jochie enz enz terwijl we ook dolblij met een meid zouden zijn geweest :) ach ene oor in andere weer uit ;)
     
  9. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Spannend!! Hopelijk wekt dat de bevalling op of eigenlijk liever dat ze gewoon vandaag nog komt ;)
     
  10. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Damyar hoe gaat het met je zoontje?

    Saskia hoe gaat het met jou en je kleine??
     
  11. Smile

    Smile Fanatiek lid

    Sep 11, 2008
    4,358
    0
    0
    Damyar....ben erg benieuwd hoe het met je zoontje is!!
     
  12. miran336

    miran336 Fanatiek lid

    Ik ben ook benieuwd hoe het met Damyar's zoontje is. Ik las op fb iets over longontsteking en dat ze zijn lever konden voelen, dat zou nog onderzocht worden. Ik hoop dat het goed gaat met haar mannetje.
     
  13. mayke1980

    mayke1980 Fanatiek lid

    Apr 15, 2007
    1,017
    0
    0
    Docent wiskunde vmbo
    Nijmegen
    Miran, spannend! Wat leuk een mannenhuis! Ben heel benieuwd wat t bij jullie gaat worden. Wij willen het ook heel graag weten!

    Damyar; ik hoop dat het al weer wat beter gaat met je kleine manneke! Heel veel beterschap in ieder geval voor hem!

    Smile; grrr ik snap je gevoel, laat het dan maar goed doorzetten! Je houdt zo wel de spanning erin voor ons ;)

    Bij ons ook vaak de vraag of het gepland is. Mensen hadden t niet meer verwacht. Ik heb het vandaag in mijn team verteld, ze reageerden wel super leukallemaal.
    Yessss ik kreeg net te horen dat ik mijn tentamen statIstiek gehaald heb! Zoo fijn! Niet al die uren studeren voor niets! Deze week neem ik even een studie-pauze. Even tijd voor mijn gezinnetje!

    Hebben jullie al leuke paas-plannen? Wij gaan gezellig lunchen en brunchen met de beide familie's, en natuurlijk eitjes zoeken met de kids. Ik vind het echt leuk met de kleintjes!

    Nu lekker een warm bad opzoeken. Manlief is sporten dus die verwacht ik pas laat terug.
     
  14. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Mayke gefeliciteerd :) even lekker pauze geniet ervan! :)
     
  15. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    May 23, 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey dannie ook wakker voor b.am te voeden?
     
  16. saskia81

    saskia81 Bekend lid

    May 23, 2011
    638
    0
    0
    NULL
    NULL
    B.ram bedoel ik natuurlijk. Grrr die ipad toets waardeloos

    Ik kom morgen even reageren meiden, heb griep en wil na het voeden meteen er weer in duiken. Xxx
     
  17. trotsemamavan2

    trotsemamavan2 Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,803
    0
    0
    verpleegkundige
    noord-brabant
    Beterschap!!!
     
  18. surf

    surf VIP lid

    May 21, 2007
    14,595
    1
    36
    Noord-Holland
    Saskia: beterschap!

    Tmv2: heeft kleine M.inck nog wat geslapen?

    Damyar hoe is het met jullie manneke??

    Hier weer bijtijds (6u) wakker... Liggen nog wel lekker in bedje met z'n allen. Heerlijk is dat altijd!
     
  19. miran336

    miran336 Fanatiek lid

    Goedemorgen!

    Mayke: gefeliciteerd! Welverdiende studiepauze.

    Grappig, al de "nieuwe" moeders op voor hun vroege/nachtelijke voedingen ;)

    Beterschap Saskia!

    Mijn wekker is een kwartier geleden gegaan, ik moet zo opstaan en kids wakker maken.
     
  20. surf

    surf VIP lid

    May 21, 2007
    14,595
    1
    36
    Noord-Holland
    Kids wakker maken, wauw dat wil ik ook hihi!
     

Share This Page