Dan toch maar in bed nemen :-)

Discussie in 'De lounge' gestart door MvS, 5 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Keepsmiling03

    Keepsmiling03 Niet meer actief

    Ik kan er wel om lachen :D
    Vind het juist zo schattig hoe ze haar vader steeds ompakt en lekker tegen hem aan wilt liggen.
    Lief!

    Maar ik snap Triskele ook wel het moet niet zo zijn dat het kindje de "baas" is.
     
  2. susy26

    susy26 Niet meer actief

    haah vond het ook erg lief om te zien , elke keer die vader, nee he haha.. en ach dat gemouw hier, tjonge , komt heus wel goed hoor, meisje wil gewoon bij dr vader zijn! miss weer z'n fase... altijd dat gemiep.. tis gewoon een lief filmpje.
     
  3. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Hahaha, geweldig! En inderdaad, dat het bedje dat houdt joh! Als ik bij mn zoontje in bed zou stappen, dan liggen we binnen notime op de grond:D
    Deze vond ik ook wel erg schattig
    Baby And Daddy Sleeping - YouTube
     
  4. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    @ G89 die is ook erg lief, zeg! Vraag me wel af hoe je zo terecht komt ;) maar t ziet er geweldig uit
     
  5. Keepsmiling03

    Keepsmiling03 Niet meer actief

    ^ die is ook lief, ik verheug me er al op om zo lekker te kunnen slapen en knuffelen met onze baby :D
     
  6. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Nee, ik vind het echt niet schattig.
    Het zal mij idd aan mijn reet roesten hoe hij dat kind opvoedt, maar ik krijg wel een bepaald gevoel bij dit filmpje.
     
  7. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    arenivol ik ben het totaal niet met je eens.

    Ik vind het schattig.
    Ik ben ook wel eens bij mijn dochter in haar peuterbedje gaan liggen (en ben altijd bang dat dat ding instort want ik ben op zijn zachtst gezegd niet de lichtste.)

    Maar ik zou het meisje lekker in bed nemen... veel makkelijker.

    Mijn zoontje heeft zo een 8 maanden regelmatig bij ons geslapen. Heerlijk vonden we dat.
    Helaas wil hij dat nu niet meer. Als hij s nachts huilt kan ik hem niet meer bij me nemen. Want dan prikt hij in mijn ogen de hele tijd en gaat niet slapen...
     
  8. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    @Vlinder84
    Er is hier niemand die beweert dat dit gedrag manipulatie is, dat maak jij er nu zelf van. Goed lezen.

    Maarruh manipuleren doen kleine kinderen niet?? Hm... Jouw volmaakte kind misschien niet, maar mijn dochter (3 jaar) kan dat ontzettend goed. Je wilt niet weten met wat voor 'goede redenen' ze allemaal aan komt zetten om ons van haar 'gelijk' te overtuigen (om iets voor elkaar te krijgen).
    Maar dat is iets anders dan gewenning (en drammen).
     
  9. juli10

    juli10 Fanatiek lid

    12 jun 2011
    1.259
    0
    0
    Haha super grappig:D
     
  10. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Je hoeft het ook niet met me eens te zijn hoor ;)
    Dit is gewoon mijn gevoel en ervaring. Kan me voorstellen dat een ander het wel schattig vindt en/of andere ervaring heeft.
    Maar wil toch niet zeggen dat ik mijn mening/gevoel dan niet mag geven en alleen maar positief moet zijn?
     
  11. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Sorry, hier wil ik graaaaag even op in gaan.

    Onze oudste is een slechte slaper. Is ruim 2, slaapt niet door, komt niks te kort, aandacht genoeg, is hartstikke lief en luistert top. Maar slapen gaat gewoon ruk. Tja, is niet anders, dat is een deel van hem en ik kan me daar niet druk om maken.

    Sinds 3 dagen gaat hij netjes slapen en kan ik gewoon weglopen als ik hem naar bed heb gebracht i.p.v. het eeuwige huilen en gillen en krijsen (nee geen dramgedrag voor iemand daar weer mee aan komt)

    Nu vertellen we hem dat hij al een grote jongen is (Elise ligt bij hem op de kamer dus hij is van mening dat hij op Elise moet passen) en mama trots is. Dat mama van hem houdt en hem enorm lief vind. Dan een high five, kus en knuffel. En dat gaat goed.

    Als hij 's nachts wakker wordt werkt dat dus niet en wil hij gewoon bij me liggen. Ik zie werkelijk waar het probleem niet. Wat dan? Weigeren om hem bij me te laten? Nee das leuk voor 'm.. Hij is al zo'n slechte slaper, tis een gevoelig jochie en ik weiger hem 's nachts in de steek te laten omdat hij volgens een aantal van zp in zijn eigen bed moet slapen:x

    Bah, ik baal zo van zulke uitspraken. Fijn dat jouw kinderen lekker in hun eigen bedje slapen, mijn zoon doet dat dus niet, nooit gedaan ook en ik zie dat voorlopig ook niet gebeuren.

    Arivenol
    En wat voor ideeën krijg je dan van dit verhaal? Als je n.a.v. dit filmpje bepaalde gevoelens krijgt (welke gevoelens in godsnaam?)
    Lenn is Lenn en toevallig slaapt hij ***
    Hij slaapt regelmatig bij ons en ik kan me daar werkelijk waar niet druk om maken.
     
  12. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Wat voor gevoel dan ;)

    Ik krijg een "hoe schattig is het dat dat meisje zo bij der papa wilt kroelen en in slaap vallen" gevoel

    Ik vind dat je niet altijd hard hoeft te zijn tegen een kind, sorry hoor maar een kind hoeft niet alleen de genegenheid of wat dan ook te voelen wanneer jij het wilt, maar je moet het ook geven wanneer het kind erom vraagt
     
  13. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Ahhh, ik vind het een heerlijk filmpje! Heerlijk hoe dat kleine prulletje haast in haar papa lijkt te kruipen. En toch ook wel heel grappig hoe die papa zich in de 'nesten' heeft gewerkt en je hem ook echt ziet kijken oke, hoe kom ik hier weg. Zou die kleine gewoon lekker bij me nemen, heerlijk :D!
     
  14. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Als jij je hier prettig bij voelt, moet je dat gewoon lekker doen! Ik heb er helemaal niets op tegen. Vind het niet slecht of wat dan ook. Bij mijn dochter doe ik het niet (nooit is een groot woord), maar misschien in jouw situatie en jouw kind wel.

    Als ik een kind huilend in bed zie, krijg ik 'visioenen' van het slechte slapen en gekrijs van mijn dochter. Bij haar was het gewenning, zij was absoluut niet bang of iets dergelijks.
    Dat is dus míjn ervaring en dus krijg ík bepaalde gevoelens bij dit filmpje. Het roept die visioenen op én ik heb mijn eigen manier ontwikkeld om met dit gedrag om te gaan (bij mijn dochter).
    Zoals deze meneer het doet, roept weerstand op bij mij ;) Dus kan ik er niet naar kijken!!

    Als jij zegt 'mijn zoon is bang' (oid), dan is dat zo. Neem het zo van je aan.
    In dit filmpje zie ik gewenning.
     
  15. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Wat een heerlijk filmpje:D Ze wil ook echt alleen maar op papa liggen zo lief! Stiekem zou ik het ook nog wel heerlijk vinden als ze bij ons zou slapen maar komt amper voor, als ze 's morgens vroeg wakker wordt mag ze tussen ons in maar van slapen komt dan weinig terecht want ze wil alleen maar kletsen haha.
     
  16. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Je hoeft zeker niet altijd hard te zijn tegen een kind. Heb ik dat ergens gezegd?

    Maar als het gehuil van een kind ongezond wordt voor ouders en/of kind (door gewenning), dan kan het wel beter zijn om die gewenning te doorbreken. Soms moet dat helaas op een harde manier als het anders niet lukt.
     
  17. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Uit de stukjes die ik lees vind ik je hard overkomen, misschien heb ik het fout en komt het op internet gewoon verkeerd over..

    Ik begrijp ook dat het beter is om een gewenning (bijv doordrammen) te doorbreken, maar dat neemt niet weg dat het filmpje zo ontzettend cute is :D
     
  18. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    ik vind het filmpje wel leuk! gezicht van papa hihi heb bijna medelijden.

    (gelukkig herken ik het niet, alleen toen de jongste oorontsteking had huilde hij snachts veel en dat is gelukkig al weer anderhalf jaar geleden )
     
  19. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Tja, hard.. Wat betreft gezeur rondom het slapen gaan ben ik door schade en schande rijk geworden en heb ik geleerd duidelijk en consequent te zijn (nog steeds af en toe).
    Maar dit gaat om mijn situatie, veroordeel hier verder niemand mee. (nou ja, behalve die vent in het filmpje dan :p)

    Mijn vriend heeft er meer moeite mee om 'streng' te zijn en hem windt ze dan ook zo om dr lieve kleine vingertje... ;)
    Maar toch heeft ze een heule duidelijke voorkeur door wie ze het liefst naar bed wordt gebracht. Het is een mama's kindje.
     
  20. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Ga jij nou serieus denigrerend lopen doen over mijn kind?! Het is echt goed dat jij veilig en ver van mij in Noord-Holland zit :x Walgelijk om zo over mijn zoon te praten! Maar gezien het feit dat je ook zo over je eigen kind praat, denk ik dat jij niet beter weet. Heb gewoon medelijden met je. En met je dochter! Bah! :x
     

Deel Deze Pagina