Jeetje dacht dat ik een beste buik had. Mooi buikje danielle. Vind het hier ook best pittig worden hoor met een koppige bijna peuter die echt een eigen willetje begint te krijgen nu. Aankomende week een bso middag (3uur) en een schooldag werken + vk Dan die week 3 schooldagen en dan mijn laatste weekje. Maar ja er kunnen altijd nog dagen bij komen natuurlijk. Wil nog best veel doen maar dat lukt gewoon niet met M. erbij. Rommelkamer opruimen, hadden we al gedaan maar ja alle babyspul moet er nu uit dus word het weer een rommel. Babykamer helemaal klaar maken en alles klaarzetten wat we later nodig zijn.
Ben "blij" dat jij dat ook zo ervaart boefjesmama.. Dacht al dat ik een watje was... Maar idd, het ging heel goed, maar nu soms.. pfff. Als ik mijn vriend nu maar regelmatig thuis had, was het anders. Maar het alleen "moeten" doen, dat is niet zo fijn. Mijn vriendin van de week stuurde een sms; of ze onze zoon mee mocht nemen naar de kinderboerderij, en ik mocht eigenlijk geen Nee zeggen. Zo had ik ff rust.. Maar goed, had mijn nichtje te spelen, moest oppassen. Dus dat kon niet. Wel heeel erg lief van mijn lieve vriendin. En wat een contrast; zij wil me ontlasten, en mijn eigen zus vraagt me om op te passen... Ach nu kon ik haar er prima bij hebben hoor, ze is 5 jaar, maar toch. Je bent toch aan het "entertainen".
Idd je bent de hele dag bezig. En als ze dan op bed lliggen ga ,ik in elk geval, je de dingen doen die je niet kunt doen als ze erbij zijn. Maar nog even dan hebben we verlof dan hoeven we niks meer toch. M. gaat dan ook gewoon 26 uur per maand naar gastouder dus heb ik even mama tijd zo af en toe.
Hier blijft T. idd ook gewoon naar KDV en oma's gaan.. Heeeerlijk. Hier slaapt hij niet meer tussen de middag. Maar herken het idd wel; juist dan ga je ff gauw hh doen enzo, zodat je met hem tijd hebt daarna om wat leuks t doen.
Lijk me zowieso wel lastig, zwanger als je al een kleine hebt. Ik ben toen bij mijn zus de laatste 2 weken gaan logeren. Zodat ik kon stofzuigen en er met de oudste op pad kon, en zij kon uitrusten. Was ook handig toen ze moest bevallen, ik was al in huis dus ze kon prima de oudste bij mij achterlaten. (die bleef dus lekker slapen) Hoe gaan jullie dat straks doen met de oudste? @boefjesmama. Ben wel benieuwd welke mandjes je nou uiteindelijk gekocht hebt @danielle, mooie buik hoor!
LOL maken we de doos van t wiegje open zitten er geen schroefjes en wieltjes in haha lekker handig, en we hebben m 11 februari gekocht ofzo maar manlief even Gardo gebeld en konden meteen zakje komen ophalen pff scheelt weer Commode is ook in elkaar gezet. ik heb kast al gevuld. Vanavond gaat manlief wiegje in elkaar zetten. En dan kan die ook opgemaakt worden. Alleen badspulletjes nog even naar boven halen daaar zit t waskussen ook in
Heb alles gelezen, kletskouzen niks onthouden sry! Hier heerlijke dag gehad. Vanmorge naar mn ma, lekker taartje gegeten. Toen met zn alle (ik, D. Mn broer + vrouw. Mijn ma + man) naar kippenboerderij geweest. D keek zn ogen uit, wat vond hij dat geweldig! Pip(kip) ei! Hoor ik nu al een paar uur. haha. Hebben verse eitjes meegenomen en daar is ie heel trots op. Nu onderweg naar huis, straks weer gourmetten, hadden nog over van gister. D eet simpel want dies hele dag al aan de dunne. 1uur tijd 4 poepluiers pdd Sry voor mega ego bericht, heb echt niks onthouden
Hoi dames, Zo ik ben weer wakker ahahha. Ik heb weer te veel gerommeld denk ik. Ook ben ik nog naar mijn zus en schoonbroer geweest want mijn vriend was daar aan het werk en vond het wel gezellig als ik even langs kwam @boefjesmama, ow wel schattig dat je eenapplaus kreeg van M @kylie, en nog iets gedaan vandaag hahah? @ danielle, ja dat is wel balen als je zo vol voeld. hahah ja we hebben geen kleine kindjes meer in onze buik, ze worden echt groot hahahah. en betreft de hdrofiele luiers, ik had ze inderdaad gewassen en ik heb ze vanmorgen ookal gestreken en ligt alweer in de kast ahahahh. Mooi buikje !!! @ celicia, 29 weken wave voor jou !!!! @ dippertje, yes de kast en de commode ookal weer klaar dus Joepie.... Nu het wiegje nog ahhaha @roozjuh, fijn dat jullie zo een fijne dag hebben gehad. Hahah trots op de verse eiere dus Wij moeten nog eten maar ik heb geen honger (ik denk dat ik te veel chocolade op heb ) Echt balen dat ga ik weer minder eten want heb flink wat last gehad van maagzuur daarna hahah dat is wel een goeie les om af te leren te veel chocolade te eten
Keuk dagje uit dus Roozjuh. Zo de babykamer is af (op de plinten lamp en gordijnen na dan)en propvol (kamertje is maar 1.70 bij 3.10) en daar staan nu commode kledingkast en wiegje in. Denk tegen de tijd dat we ledikant nodig hebben de kledingkast maar moet verhuizen. Tonijnpizza zit in de oven lekker makkelijk! Ben ook moe ook.
ow fijn zeg dat de babykamer nu zo goed als af is Echt heerlijk want die kleine dingen die nog gedaan moeten worden zijn zo gedaan als je er eenmaal aan begint Tonijnpizza, Mmmm... heerlijk, bewaar voor mij ook een stukje hahah Fijne avond allemaal. Vriendlief en ik gaan samen avondje bank hangen ahahahh. En nu maar hopen dat we allebei niet liggen te slapen op de bank over een uur hiihihi
mijn hartje sloeg net even over. kreeg mail dat nieuwe zomerkleding van wehkamp nu te koop is. dus ik kijken, zag leuke bh. is in mijn maat echt een hell om een leuke te vinden. en áls ik er 1 vind dan betaal ik meteen de volle mep ervoor. nu 1 in aanbieding, manlief vond het slipje ook leuk dus hop erbij. maar heb ook nieuwe sportbh nodig voor tijdens en na de bevalling vanwege stuwing (geef geen bv) dus strakke bh nodig. hop, ook in winkel mandje. Ik naar Betalen, *shock* ff 100,- kwijt voor wat ondergoed pfff. Man werd boos omdat ik nooit wat voor mezelf haal dus ik móest t doen. nou, woensdag nieuwe lingerie binnen dus ene kant wel blij maar jezus, dat geld!
Zo gezellig gekletst vandaag! @Dippertje, so jullie zijn in een paar dagen echt mega opgeschoten met de babykamer zeg! Leuk! Gelukkig (maar ook terecht eigenlijk) kon je zakje schroeven op komen halen maar scheelt ook dat meteen vandaag kon. @ Danielle, ja zwaardere weken komen er nu inderdaad aan doordat buik echt groter is/wordt. Mooie buik! Vrees alleen dat het voor indalen nog wat vroeg is doordat het 2e zwangerschap is kan dat ook heel laat zijn. Hmmm nog maar even niet aan denken dus @baby voelen, hier ook wel heel vaak op een dag. Merk wel dat het meer golvende bewegingen zijn die ik voel of dat de kleine voor mij niet helemaal lekker ligt. De harde schoppen/slaan is wel minder geworden. @ Roozjuh, leuke dag dus gehad! En lingerie, ja vind ik ook altijd zo knetterduur maar ja wel heel belangrijk dus dan inderdaad maar wat meer uitgeven. @ Vrij na bevalling, mijn man heeft de 2 dagen dan en daarna gaat hij weer werken maar doordat we al een kleintje rond hebben lopen werkt hij nog maar 3 dagen dus dat scheelt. Verder ff vergeten wat er is geschreven. Hier gaat het redelijk, veel pijn helaas en zo misselijk/overgeven. En moet eerlijk zeggen dat het steeds op de bank/ bed moeten liggen een beetje gaat vervelen. Tuurlijk alles voor de kleine begrijp me niet verkeerd maar zou ook graag echt buiten showen met buik etc, Maar ja niks aan te doen
Vrij na bevalling: man heeft 2weken vrij. Ook in kraamtijd dus want dat wilt hij ook graag meemaken en mij steunen met 2 kids
@Leonie, ik begrijp je helemaal hoor, natuurlijk wil je boven alles dat die kleien goed groeit en straks helemaal gezond en wel ter wereld komt. Maar verveling is ook niks! En zo zwanger zijn is toch anders dan wanneer je lekker rond kan lopen en doen. Dus wat mij betreft mag je daar best ff over 'klagen' ! @roozjuh auch 100 euries. @leonie ja heel erg opgeschoten. van een kale kamer vrijdagochtend naar een gevulde kamer zaterdagmiddag En indd nette service van Gardo. @CN ik had precies een stukje over dus het had gekunt haha Ff wat babykamer fotos spammen als het lukt
Lieve kamer Dippertje en lekker gevulde kast Zalig paas hier schijnt de zon al. Wij gaan uitgebreid ontbijten en n stukje wandelen.