Augustus 2011 mama's ~Deel 1~

Discussie in 'De mama's' gestart door bumpie, 31 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    navond,
    vanmiddag lekker weggeweest, wel koud buiten! zo de kinderen naar bed, maar eerst nog ff laten opwarmen en lydia dr energie laten gebruiken
     
  2. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    hier ook laatste fles erin en jeremy weer lekker naar bedje.

    hij moet nog wel erg wennen aan de omgeving hier in de caravan rolt hij de hele caravan door maar zodra we hem buiten leggen vind hij het helemaal niks.

    heeft ook beetje last van zijn tandje denk ik veel poepluiers in ieder geval.

    hier was het ook erg koud vandaag , alleen ff wezen zwemmen
     
  3. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    ik heb hier ook altijd simpele potjes om te mengen. als ik macaroni met verse dingen met wil ze het niet eten. meng ik het met een potje olvarit worteltje enz.

    ze is een beetje aan het klungelen met de fles van 12 uur 's middags ze wil die fles niet. Als ik alleen melk doe stopt ze na 30cc en doe ik er pap door wil ze hem soms wel helemaal en vanmiddag heeft ze max 80 cc gedronken. Ze wil ook geen boterham dat spuugt ze telkens uit. Heb van allerlei beleg al geprobeerd maar ze wil het niet iemand een tip???

    vanmiddag ff bij vriendin geweest. Ze had nog babyproof schoentjes van shoesme van haar dochtertje en ze pasten mirthe al is met zo'n hele flexibele zool. STaan haar erg leuk. Had deze week leuke van aapies besteld maar helaas nog niet binnen door een crash van de site:x Maar die van mijn vriendin zijn ook erg leuk al kun je wel zien dat ze gebruikt zijn maar denk dat ze daar ook zo uit is dus dan kan ik zelf nieuwe halen:D en had nog een tas vol kleren gekregen. altijd handig.
     
  4. JustMe86

    JustMe86 Actief lid

    28 nov 2010
    304
    0
    16
    @siren: wat fijn

    @eten; hier vaak vers, nieuwe smaken met potje. Kleine eet nu eerder dan wij, hij heeft anders geen zin of is moe, rekken met tussendoortje doe ik niet meer want dan eet ie niet. Vaak als wij eten is ie nog wel wakker en eet ie wel iets mee. Laatste fles is nu tussen 19.00 - 20.00.

    @wat vliegt het jaar kleine is al bijna 1 als ik er.over nadenk. Vorig jaar waren we nog zwanger....

    @kleine logeert bij opa en oma vandaag morgen middag ophalen en gelijk paaseten bij me ouders.
     
  5. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    @bumpie leuk! ik vind dat shoesme leuke dingen heeft

    had het even moeilijk vanmiddag/vanavond, beebje was al vroeg moe en zat erg te miepen.. tijdens het eten zat ze te rommelen waardoor alles knoeide e.d. alles zat onder en ze heeft maar weinig gegeten
    omgekleed, daarna toetje gegeven maar weer overal geknoeid, ik was ook helemaal vies, had zelfs wortelrestjes in mijn oksels! :p

    kortom, was blij dat ze erin lag, al was het weer vroeg (rond 18.15 uur).. ik voel me soms wel rot want ik ben gewoon zelf ook erg moe en raak dan toch wel snel geïrriteerd, merk dat ik dan een beetje 'kortaf' neig te worden (meer in gedrag, ik schreeuw niet tegen haar hoor :p)

    hebben jullie dat ook wel eens?

    ik denk dan ook: oh oh dat wordt wat als ze in haar peuterpuberteit raakt enzo, ik moet echt mijn geduld oefenen denk ik

    anyways, heb alles geboend en gestofzuigd, zelf lekker in bad geweest en nu met een theetje op de bank dus kan weer bijtanken :)

    fijne avond & nacht dames!

    p.s. weet niet of iemand nog op dat linkje had geklikt dat ik eerder stuurde maar zag dat het poppenwagentje nu uitverkocht is
     
  6. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    @ siren, wat een goed nieuws. Lekker genieten van elkaar!

    Ik wilde jullie echt niet expres in spanning laten wachten, maar Aylin was sinds gisteren heel ziek. Gisteren spuitluiers en tijdens de laatste fles moest ze ineens heel erg spugen. Echt heel zielig. Vandaag heeft ze zo ongeveer de hele dag bij me gelegen. En nu is ze nog steeds zielig en huilerig met koorts. Dus even rustig aan gedaan.

    Maar gisteren wel een test gedaan en het is dus inderdaad positief. Ik heb gelijk de verloskundige gebeld en ik heb 16 april een echo. Ben absoluut blij, maar het is ook wel een beetje raar zo snel. En Tooske, we gebruikten condooms. Dus hierna gaan we wel iets anders verzinnen;) .
     
  7. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    O ja ik hou het nog even stil op fb. Want ben als de dood dat ik het verkeerd post..... En het is nog niet de bedoeling dat de rest van de wereld het weet.
     
  8. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    waaah merry! gefeliciteerd! leuk, zo dicht op elkaar!
     
  9. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.123
    0
    0
    Noord-Brabant
    @merry jeej gefeliciteerd meid. leuk hoor

    @siren wat een goed nieuws van je moeder zo kunnen jullie met een goed gevoel de pasen in

    @bumpie wat een raar mens zeg. zoiets ga je toch niet verzinnen

    Hier wel lekker thuis van het werken morgen lekker vrij maandag nog een dagje werken en dan weer lekker 3 dagen vrij.

    Fijne avond allemaal
     
  10. Lori

    Lori Bekend lid

    1 dec 2010
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    @merry Gefeliciteerd!! Snel op elkaar inderdaad, maar dat kan ook voordelig zijn natuurlijk! :)

    @bumpie Qua broodbeleg al jam of appelstroop geprobeerd?
     
  11. Lori

    Lori Bekend lid

    1 dec 2010
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Siren Gefeliciteerd met het goede nieuws!
     
  12. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Whaaaaaaaa merry.......gefeliciteerd :)
     
  13. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Merry gefeliciteerd dat het weer een goede en mooie zwangerschap mag zijn en verder doen we ons mondje dicht.
    Beterschap voor aylin ook.

    Ros hier heeft manlief dat korte lontje als hij huilt of idd steeds de lepel wegslaat.
    Bij mij doet hij dat niet, altijd streng geweest he dus dat kan hij nog slechter hebben.

    Maar geduld hebben is wel fijn maar ja goede nachtrust doet je ook vast goed, ga je dan wel optijd erin omdat je weet dat kleine weer vroeg wakker is??

    Hier luie avond op de caravanbank en hem gelijk beetje opruimen, nieuwe was gisteren binnen dus vrijdag ff omruilen
     
  14. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    En als niemand zijn mond heeft gehouden ben je officieel de eerste hier in ons clubbie.
    Word dan nu een winterkindje zeker??

    Dicht op elkaar heeft als voordeel dat je nog niet lang uit slapenloze nachten en luiers bent.
    Alleen word het einde natuurlijk zwaarder met iets al rondlopen/kruipen van 1/1,5 jaar
     
  15. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Klus....het gaat wel weer. Lief dat je het vraagt
    Was wel heftig.....had ook echt niet goed kunnen slapen
    was echt een nare afsluiting van een top avond
    net vriendin uitgezwaaid...moest zelf nog 5 min. fietsen....bam valt er een man uit de lucht, voor mn neus op de grond van 8 meter hoogte :$ heb nog nooit zoveel bloed gezien
    ik ben bhv'er....dus meteen hulp verleend enzo, daarna om 2.45 thuis op de bank na zitten shaken
     
  16. merry78

    merry78 Actief lid

    18 aug 2010
    490
    0
    16
    Jeetje wat heftig, jij treft het ook zeg. Ben zelf ook bug-er maar ik zou niet weten wat ik zou moeten doen. Maar wat was er eigenlijk gebeurd? En ik neem aan dat de man het niet overleefd heeft. Echt niet te geloven wat erg zeg.... Doe zelf ook, want dit is iets wat je niet in de koude kleren gaat zitten. En als je behoefte hebt, neem dan contact op met slachtofferhulp. Heb ik goede ervaringen mee.

    Verder bedankt voor de felicitaties. Zelf zijn we nog een beetje beduusd, maar we wilden er graag 2 met niet zoveel leeftijdsverschil dus dat gaat hopelijk lukken.
     
  17. Tooske

    Tooske Fanatiek lid

    7 aug 2010
    1.678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedoelde geen van beide :D
     
  18. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Nou...hij heeft het, zoals me tot nu toe bekend is wel overleefd

    Slachtofferhulp niet nodig hoor....heb mn best gedaan, gedaan wat ik moest doen met goede afloop....had er anders over gedacht als hij voor mn neus overleden was

    tja en ik dacht ook altijd als er iets gebeurd weet ik niet wat ik moet doen...maar je handeld gewoon op automatische piloot
    was een buitenlander....ik spreek niet goed engels....maar zelfs dat sprak ik ineens vloeiend

    ook ooit redelijke brand gehad op werk...zelf geblust...pas achteraf denk je pffff hoe kon ik zo koel handelen
     
  19. Tooske

    Tooske Fanatiek lid

    7 aug 2010
    1.678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfff, heftig hoor Pandora.... Wat bijzonder dat je zo adequaat gereageerd hebt en ineens vloeiend Engels sprak!

    Bumpie, ik heb brood niet meteen elke dag gegeven, Jessi vond het in het begin ook niks. Gewoon paar dagen niet gegeven toen weer een dagje wel, een week niet en nu vind ze het heerlijk en smakt ze er zelfs bij, heeft nu door hoe ze het snel moet krijgen, idd met appelstroop gaat het het snelst :D

    Merry proficiat! Wat vreemd dat je met condoom zwanger bent geworden, misschien wel zonder condoom in jou geweest zonder zaadlozing, dus van voorvocht?

    Hier morgen eten bij mijn ouders (heel simpel hoor, gehaktballetjes met broodjes en ik maak soepie). En maandag gaat mijn liefie voor 6 dagen naar maleisie voor zaken, dus Jessi en ik zullen het alleen moeten stellen ;)
     
  20. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Merry, gefeliciteerd! Begrijp wel dat jullie nog een beetje beduusd zijn, kwam niet echt verwacht natuurlijk :D Leuk hoor, een brusje voor jullie kleine meid!

    Pandora, super knap van je! Echt respect meid, je hebt gewoon een leven gered!
     

Deel Deze Pagina