hoi meiden, ik ben benieuwd of het geboortekaartje voor jullie 2de kind leek op dat van de eerste? Wij hebben dat van de eerste helemaal zelf ontworpen en nu zit ik vast een beetje te brainstormen over het kaartje voor onze tweede... Ben wel benieuwd wat jullie hebben gedaan? Zelfde stijl /ontwerp al dan niet zelf gemaakt? Of totaal anders?
Bij ons was de stijl redelijk gelijk ja (wel totaal andere kleurstelling overigens), ook gedichtje was in vergelijkbare stijl en indeling kaartje ook. Eerste bij Poobies gemaakt en tweede bij Koningkaart.
Wij hadden twee totaal verschillende kaartjes. De eerste was ontworpen door de drukker, mede omdat het ook een verhuisbericht is geworden. Zijn vier weken voor de bevalling verhuisd. Bij de tweede hebben we via internet een mooi kaartje besteld (drie weken na de geboorte ) Moeten straks maar eens kijken wat het derde kaartje gaat worden... maar daarvoor hebben we nog echt even de tijd.
nee, er ging even iets mis hier.... een paar post hieronder staan ze alsnog binnenzijde hadden we: links -> 1 klein gedichtje rechts -> geboorte tekst / adresgegevens etc. geboortegedichtjes pasten ook heel goed bij elkaar!
@Jacky jij hebt ze zeker van kunst adelt ? Beide kaartjes komen uit de Mercard collecie hier en best wel verschillend eigenlijk, maar het zijn ook identieke kindjes .... Ze hoeven niet alles hetzelfde te hebben ......
Hier kaartjes zelf ontworpen. En wel met hetzelfde idee. Eerste kaartje was geschilderd door 1 van mn kleuters (koppoter). En in blauw tinten afgedrukt Tweede kaartjewas getekend door 1 van mn groep 6ers (Ooievaar in blauwe sterrennacht. Derde kaartje wil ik door mn oudste zoontje laten maken (onder begeleiding)
Grappig topic! Wij zitten namelijk momenteel ook nog een beetje te twijfelen. Bij de eerste (zoontje) hadden we een concertticket van babygrafix. Nu verwachten wij een meisje en zaten we er aan te denken om hetzelfde kaartje te doen, maar dan roze natuurlijk, en te verwijzen naar ons zoontje. Op de kaart staat namelijk de tekst: ......... & .......... presenteren met trots: Nu wilden we er dan van maken: Na groot succes in 2010 presenteren ........ & ........ vol trots: Maar geen idee of dat eigenlijk wel leuk is.
nee, wij hebben twee totaal verschillende kaartjes! De eerste uit zo'n boek bij de drukker was een uitschuifbaarkaartje. en de tweede via internet bij Het Uilennestje - Geboortekaartjes
bij dochter deze: Piramide ooievaar (510844) :: Belarto& nu deze: Buromac - Geboortekaartje - Pirouette Geboortekaarten