miffy: voor mijn zus hebben we dat ook gedaan... cupcakes ingevroren en de versiering voor erop(wat in dit geval fondant was) droog, luchtdicht bewaard.
Ik ben de laatste tijd niet zo met cc'tjes bezig geweest (alleen maar met taarten eigenlijk), maar deze maakte ik voor mijn man omdat ik van mijn restjes marsepein af moest :
En deze voor mijn tante en nichtje. Ik vond vooral het kuiken ERG leuk om te maken, priegelen is echt mijn ding.:
Bedankt voor de reacties!!! ik ga van de week meteen beginnen met oefenen!! @sheann wat leuk!!!! dat vind ik een superleuk idee!!
Meestal gebruik ik roomboter,poedersuiker en gesmolten witte chocola die af is gekoeld in de koelkast en dan wat vanille,champagne,citroen,aardbei of wat je ook maar wilt toevoegen voor een ander smaakje.
Vandaag last minute, met de spullen die ik voor handen had, 12 van deze cupcakes gemaakt.... Bekijk bijlage 236883
ik baal..... echt gigantisch!!!! heb gisteravond het hele topic gelezen en was zeeeeer enthousiast over al het moois dat er gemaakt is.... had het plan om met de kleine man op de fiets te stappen en spulletjes voor het decoreren te halen in de "taarten"winkel (ruim 45 min fietsen).... HET REGENT! normaal vind ik het niet erg maar het regent net iets te hard.... ik denk vraag de buurvrouw om haar auto te lenen (kan de buggy ook mooi mee en zij vind het geen probleem als ik haar auto mee neem)... heeft mijn man de autostoel in zijn auto staan zit nu op internet te speuren naar alle webshops die jullie genoemd hebben maar zie toch wel kleine prijsverschillen en wat jammer dat die ene shop die echt superleuke dingetjes heeft bijna niks op voorraad heeft..... ik ga even verder met balen...... (moest het gewoon ff kwijt denk ik)
Voor de botercreme gebruik ik normaal 2 pakjes roomboter van 250gram en 1 poedersuiker van 250 gram en 2 flinke repen goede witte chocola. maar als ik geen tijd heb...zoals vandaag ....dan gebruik ik 2 roomboter en 1 pot witte chocopasta van Penotti en verse vanille.