Ps. Als je gelijk een digitale koopt ben je uit je onzekerheid het is duidelijk als er zwanger op staan. Kan je dat gelijk aan je dokter laten zien, wellicht krijg je een bloed onderzoek en inwendige echo dan weet je gelijk waar je staat!
@lein: digi zegt negatoef. maar weet van mij vorige zwangerschappen dat ik wel trage Hcg aanmaak heb en pas paar dagen na NOD posi testte met digitale
Wanneer is je nod? Bij mij duurt de HCG aanmaak ook lang mijn testen waren in het begin heel vaag nu 4 dgn na NOD heb ik pas echte knallers.
Ik weet niet wanneer me nod is.. als k uitga van FF is hij morgen.. en al k van me oude vaste cyclus van voor de curretage uitga is hij pas vrijdag
De digitale met conceptie indicator die meet net als kv vanaf 20 umgl en de cb zonder indicator van 50 umgl! Dus even een cb met indicator halen!
gisteraaf ineens rood/roze veeg.. flinke veeg dus was bang voor vroege ongie.. maar vanmorgen iets bruinigs en tot op heden niets meer... maar inmiddels ook nergens meer last van.. geen misselijkheid of zere tepels.. dus ben bang dat ik toch ongie ga worden... anders woensdag ofsow testen
Hoi dames, Ook wij hebben druk geklust rond de eisprong..... mijn nod is 15 april. Mag ik op de lijst? Eerste ronde, eerste kindje
Hoi meiden, Fijne paasdagen allemaal! Leuk allemaal die feestdagen maar wij zoeken elke maand naar onze eieren Hier nog geen ongi maar dat zegt ook niet veel omdat mn ongi 18 dagen heeft geduurt dus ook niet weet of mn cyclus/banner nog klopt! Ik voel tenminste helemaal niks. Geen krampjes, geen gevoelige borsten helemaal niks, nada!
Hier net "leker" gegourmet.. eerst ging k bijna over me nek van kruidenboter terwijl k dat normaal heerlijk vind.. en na 2 stukjes vlees schoot me maag helemaal 360 graden in het rond. helaas nie lekker gegeten dus..
Zet mij maar op paars..cyclus van slag...na 4 hele regelmatige cyclussen ben ik nu al 7 dagen over tijd....maar ik kan niet zwanger zijn. Test is ook negatief. Dus nu afwachten wanneer mijn NOD wel is. Zodat we voor de volgende ronde kunnen gaan.
Dat is irritant! Mijn cyclus was te kort, ik snap er nu ook weinig van. Die mk heeft alles in de war geschopt. Ik was heel regelmatig
Ik wil zo graag weer testen vandaag, maar denk echt dat het geen zin heeft Jakkie ik ben megaaaaaaaaaa chagga, zo plof uit het niets. Ik heb zo idee dat het hier niet gelukt is, waarom weet ik niet.