Onze vorige hond sliep altijd bij ons in bed en kroop dan altijd heerlijk warm tegen je aan! Wel nam ze 2/3 van het bed in haha maar dat maakt niks uit, het was (en is) voor mij mijn kindje! Onze nieuwe pup slaapt snachts in de bench naast ons bed, sochtends word ze uitgelaten, gaat daarna verder slapen in de bench waarna wij er ook weer in kruipen en als ze dan weer wakker word mag ze even lekker op bed, en valt vaak binnen een minuut alweer lekker tegen je aan in slaap! Hier hebben we er beide geen problemen mee en voor ons is de hond net als een kind, ben er absoluut niet vies van en we verzorgen onze hond ook altijd goed dus smerig is ze sowieso niet.
Ik heb op anders gestemd. In principe ligt onze hond gewoon beneden in zijn bench, mand of op de bank te slapen. Maar heeeel soms laten we hem mee naar boven gaan, als ons zoontje toch niet thuis slaapt ofzo, en ik de volgende dag toch ons bed ga verschonen. Net als gisteravond dus, afgelopen nacht heeft ons lieve kleine hondje prinsheerlijk op ons bed geslapen, dus op de dekens en niet eronder. Ons bed is nu dus wel verschoond ondertussen.
Ja, onze kat mag wel op bed, daar slaapt hij regelmatig overdag, 's nachts niet. In de kinderbedden ligt hij nooit. De hond daarentegen nooit, die mag niet eens naar boven, is minimaal 5 x zo groot, langharig en verzorgt zichzelf wat minder dan de kat.
Dieren zonder haar mogen in mijn bed met haar vind ik echt niets heb genoeg aan het harige lijf van mijn man In de kinderkamers mogen helemaal geen dieren
Bij ons is het anders. Nu hebben we alleen nog een kat, in een kleine kamer. Dus die gaat vanzelf vaak gewoon op bed liggen slapen, maar als we zelf gaan slapen dan gaat ze ergens liggen. Maar als we later een grotere plek hebben en een hond dan mogen ze niet meer op het bed.
+1 ze mogen op de bank, op hun eigen kleed........en daar blijft het bij kwa extra luxe kwa ligplaatsen
Hier komen de katten wel op bed. Ik heb het liever niet, maar aangezien we op een flat wonen wordt het erg lastig ze uit de slaapkamer te houden. Ze slapen niet in het bedje van de kleine meid, wel bij ons, vaak tussen onze benen in
Bij ons gaat het dan niet om een kat of hond, maar om papegaaien. Deze mogen best wel op het bed, hebben dan ook geen haarverlies, vlooien of wat dan ook. Als ik bij mijn vriendin met katten en hond op bezoek ben geweest, hang ik altijd onder de haren als ik weer naar huis ga, denk ik inderdaad dat als ik een hond/kat zou hebben deze niet op het bed zou mogen. Voor nu dus ja gestemd voor de huisdieren die we nu hebben, maar als het een ander dier betrof was het antwoord waarschijnlijk anders geweest.
Ranzig.... een huisdier in bed! Ik heb gestemd op nee. Zeker een beest wat ook buiten rondloopt en daar van alles meepikt, vlooien, teken, andere viezigheid. Nee, een beest hoort niet in mijn schone bedje, bah. Net als op het aanrecht.. ook zo smerig.
Ik ben toch wel ronduit verbaasd dat mensen zo vies zijn van hun huisdieren. Mn nekharen gaan overeind staan bij het woordje smerig en ranzig. Waarom heb je dan uberhaupt dieren?? Vraag me af of er dan ook heel spastisch gereageerd wordt bij haren op een vloer en kinderen. Bij mij op het werk vinden de klanten het bv geen probleem om hun kinderen op de grond te laten liggen, terwijl er duizenden per week met schoenen aan door de winkel banjeren. Dat is pas smerig!
Mijn hondje slaapt niet bij ons op bed. Heb ik 1x gedaan toen ik nachtdienst had en manlief de volgende dag vroeg weg was. Hij vind het prima. Hij gaat dan alleen op plekjes liggen tegen me aan, waardoor ik niet goed kan draaien en dus ook niet slaap. Nu mag hij soms even boven met ons op bed stoeien, maar dan is bovenop de dekens. Hij gaat nooit zelf op bed liggen.