Hey hallo, Ik ben inmiddels 25 weken zwanger en we weten dat het een meisje word, nu kunnen we geen leuke aparte meisjesnaam vinden. Onze andere dochter heet Yuna (Djoena), wie kan ons helpen??
A.yla . Mooie naam (mijn dochter heeft zo, dus ik ben enigzins bevooroordeeld ), je hoort 'm niet vaak en ik vind het goed bij Yuna passen.
Cahaya (Indonesisch voor licht) Cadence Felicity (gelukbrengend) Ghyslaine Jolin Malese Pahla (afgekort van Pahlawan, Indonesisch voor held)
Zie mijn banner hoe onze dochters heten. Misschien een idee Lotus Lila (gewoon als de kleur uitspreken) Fay/ Fee Evi Jessy
Wat een leuke namen hebben jouw dochters. Isis stond ook bij ons op het lijstje als de jongste een meisje was geweest . Lotus vind ik ook super!
Hey allemaal, Bedankt voor de reacties,maar ik heb nog niet het wow-gevoel. Zijn er nog meer ideeën? Liefs
ik "gooi" de naam Manoy er weer in. vind het zelf een mooie naam. Zo heet namelijk ons petekind, het is een stoere maar ook lieve naam.
Een y spreek je toch nooit uit als dj? (officieel gezien dan ) Yuna & Sira Yuna & Vieve Yuna & Noeya Yuna & Sarayu Yuna & Daya Yuna & Maya
Yuna en Dahlia Yuna en Daisy Yuna en Danthe Yuna en Delphi Yuna en Élie Yuna en Ellix Yuna en Elvi Yuna en Esa Yuna en Finna Yuna en Flynn(e) Yuna en Imee Yuna en Iva Yuna en Jinthe Yuna en Lanna Yuna en Lilja Yuna en Lilou Yuna en Linou Yuna en Liva Yuna en Lory Yuna en Lou Yuna en Louve Yuna en Lova Yuna en Lumen Yuna en Maeve Yuna en Mári Yuna en Marlie / Marly Yuna en Maudy Yuna en Mena Yuna en Mia Yuna en Mille Yuna en Mira / Myra Yuna en Misa Yuna en Mosa Yuna en Myrna Yuna en Neva Yuna en Nilou Yuna en Nima Yuna en Ninou Yuna en Ninthe Yuna en Niva Yuna en Novi Yuna en Rhodé Yuna en Shiva Yuna en Svana Yuna en Svea Yuna en Tibby Yuna en Tori Yuna en Toyah Yuna en Vea Yuna en Vega Yuna en Vita Yuna en Zara Yuna en Ziva Yuna en Zoey
We zijn er nog steeds niet aan uit. Wat vinden jullie van Yuna en Dayli (spreekt het uit als deli), deze hadden we in eerste instantie,maar we twijfelen.
Ik ken een meisje die Tileia heet ikzelf vind het echt een fantastische naam en jij (spreek het zo uit: TIE LIJ JA)
Bedankt voor de reacties. Ik was helemaal weg van die naam,maar sinds een paar weken twijfel ik weer,het is zo moeilijk. We willen echt een aparte naam,maar makkelijk zijn we niet. Zelf heb ik ook al aan Indy gedacht (niet echt apart, maar vind ik wel mooi), maar we kennen iemand best goed die heeft een dochter Indy (8 jaar oud). Hebben jullienog andere ideeën, ik vind de Y wel een mooie letter in de naam, maar hoeft niet perse. Hopelijk willen jullie nog eens meedenken.