Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 4

Discussie in 'Miskraam' gestart door Dreamz3, 16 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    12 mrt 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier heeft ook de derde dosis cytotec nog niet z'n werk gedaan. :( Dinsdag voor de nacontrole maar vrees dat ik weer niet onder de 5e curretage uitkom.... Wat een pech.

    Ik word wel heel blij van gelukkig toch ook positieve berichten, die helpen echt om weer moed te verzamelen voor een volgende keer.

    Dank aan iedereen voor het warme welkom en nog een fijn weekend!
     
  2. Joehoe

    Joehoe Bekend lid

    17 mei 2008
    558
    0
    0
    Y30 > kan het zijn dat je zwanger bent, of hebben jullie de laatste ronde niet geprobeerd... ben het even kwijt...

    Puckje > Wat vervelend!! Ik heb zelf ook 5 curretages gehad, 1 keer cytotec, maar dat hielp dus niet genoeg... Jammer dat ons lichaam het niet vanzelf oplost... Sterkte

    Dikke knuffel
     
  3. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    @joehoe: Als het goed is kan dat niet. We hadden pauze i.v.m. de onderzoeken (waar niets uitgekomen is) en hebben dus met rubber gevreën. Voel me ook niet zwanger hoor.

    @puckje: Het is een ellende met die cytotec, ik heb ook altijd enorme bloedbaden, en blijk daarna toch niet schoon. Heel vervelend voor je!
     
  4. sanwoman

    sanwoman Niet meer actief

    He bah @puckje2. Inderdaad herkenbaar...heel veel sterkte!
     
  5. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Puck jeetje meid ook van mjj ern knuffel

    bij mij werkte het wel.
    wel als zeer heftig ervaren
     
  6. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Puckje: heel veel sterkte meid!
     
  7. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    #4887 Meleka, 8 apr 2012
    Laatst bewerkt: 8 apr 2012
    Puckje sterkte meid!
     
  8. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    12 mrt 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel. Er lief.
    Nu nog even de pasen doorkomen...
     
  9. Lindra

    Lindra Actief lid

    8 apr 2012
    318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Na heel wat berichten te hebben doorgespit kom ik me ook melden.
    Op dit moment de derde miskraam. Met 7,5 week goede echo en kloppend hartje. Helaas vorige week 9 weken echo geen hartje meer wacht nu op de afstoting.

    Dit kan toch niet alleen pech zijn?
    Helaas ben ik ook al 39 bijna 40 de tijd gaat echt dringen.
    Ik wil geen tijd verdoen in NL en heb vandaag een mailtje verzonden naar gent het algemene emailadres hopelijk komt dit aan bij dr Sutters.

    Meer dan 1000 blz zijn hier geschreven door vrouwen die meerdere miskramen hebben gehad. Gelukkig zie ik ook veel happy endings...fijn dat dit forum er is.
     
  10. sanwoman

    sanwoman Niet meer actief

    Helaas welkom Lindra en heel veel sterkte. Zuur is het als je eerst goede hoop krijgt door een goede echo en dat het dan toch weer misgaat. Ik hoop dat je hier inderdaad wat steun kan vinden. Ik in ieder geval wel!

    Wellicht heeft een van de dames hier een direct mailadres van de Sutter..ik niet, maar dan weet je zeker dat het goed aankomt...
     
  11. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Lindra. Ook jij veel sterkte. Het is zo hard om hartactie te hebben gezien en voorzichtig beginnen te hopen en dan weer zo teleurgesteld te worden. Ik heb je een pb gestuurd met het emailadres van ds.
     
  12. Lindra

    Lindra Actief lid

    8 apr 2012
    318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je wel meleka.
    Ik ben hier al gaan lezen tijdens de eerste miskraam...heel voorzichtig omdat ik zo graag wilde geloven dat het leeftijd en pech was. Ik raakte ook gelijk zwanger n dat was hoopgevend toch?

    De eerste en tweede keer kon ik mezelf geruststellen maar de laatste keer is dramatisch.
    Bang,boos,verdrietig en wanhopig wisselen elkaar af. Ook is de miskraam nog niet op gang gekomen waardoor sprankjes hoop ook af en toe opkomen.

    Omdat ik over 2 maanden 40 word hebben we ook na aanleiding van verhalen hier besloten om gelijk naar gent te gaan en alles daar te doen.

    Genoeg over mij, iedereen heel veel succes en veel sterkte in deze zoektocht.
     
  13. Meleka

    Meleka Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.743
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je verhaal lijkt wel heel erg veel op dat van mij.
    Over 2 maanden 40 en dan de beslissing nemen om naar Gent te gaan, op dat moment 3 miskramen, het niet op gang willen komen van de miskraam.
    Ik ga duimen voor je dat het bij jou goed komt.
     
  14. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    @Puckje: gatver, heel veel sterkte meis...

    @Lindra: helaas welkom. Hopelijk kan dr De S. iets voor jullie betekenen.
     
  15. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Lindra: Helaas welkom hier.Goed dat je ds de Sutter gemaild hebt.Ik loop daar ook,heel fijne arts en fijn ziekenhuis.Ik ben daar toch serieuzer genomen dan in twee andere ziekenhuizen.
    Onderzoeken waren niet nodig volgens die andere twee ziekenhuizen,maar in Gent zagen ze dat gelukkig anders.
    Ik ben 42 jaar,dus voor mij ook heel erg weinig tijd meer.
    Sterkte met alles meis,tis heel zwaar!
     
  16. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    12 mrt 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi Lindra, helaas welkom en jij ook veel sterkte. Ik had ook met 8 weken en 5 dagen nog hartactie, de klap is hard.

    @Meleka, ik zit zo te twijfelen omdat de laatste keer voor m'n gevoel mis is gegaan en veroorzaakt is door de inwendige echo maar geloof dat ik gezien m'n leeftijd (over 2 maanden 39) ook naar dokter Sutter wil. Zou je mij haar emailadres willen mailen. Wat ze morgen in het ziekenhuis dan ook zeggen. Dan weet ik dat ik een plan B heb en niet alleen afhankelijk ben van de grillen van willekeurig gynaecoloog..
     
  17. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    @Puckje: niet twijfelen meis, als een beebje goed vast zit c.q. gezond is, kan een inwendige echo absoluut geen miskraam veroorzaken! Hoe logisch het ook is dat je daaraan denkt, het kan niet.
    Die gedachten heb ik ook wel gehad...maar dat is gewoon een verklaring proberen te zoeken voor iets bijzonder verdrietigs...zo logisch...maar soms zo ver van de waarheid.
    Dikke knuff
     
  18. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Meiden hier stress heb bruin verlies normaal heb ik dat nooit met utro meestal wordt ik ongi als ik ermee stop .... ik wordt zelfs 5 dg later ongi

    hier is de angst toegeslagen bah die on
    zekrrheid
     
  19. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Jakkie, kan me de onzekerheid voorstellen. Ik duim voor de meest posi versie, namelijk een innesteling. Dikke knuff meis!
     
  20. puckje2

    puckje2 Bekend lid

    12 mrt 2012
    609
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Angelica, O wat naar die onzekerheid, ik had ondanks de utrogestan ook bruin bloedverlies nog voor m'n testdatum, dat bleek een innestelingsbloeding te zijn, terwijl normaal gesproken net als bij jou de utrogestan ook mijn menstruatie dagen opschoof... Ik duim voor je dat dit ook gewoon een innestelingsbloeding is.

    @Mykelti, dank je wel voor je bericht, het is dit keer alleen zo moeilijk te geloven. Soms denk ik wel eens dat die utrogestan ook minder goede langer laat zitten. Mag ik vragen of jij nu hulp hebt bij je zwangerschap in de vorm van medicatie?
     

Deel Deze Pagina