Het CB en hun rare vragen!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Cynnie1984, 10 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    :$ wtf?
     
  2. blondi

    blondi Fanatiek lid

    3 sep 2010
    3.796
    1
    0
    Brabant
    Ook alleen positieve ervaringen.
    Ze vroeg bij het eerste gesprek bij ons thuis wel of mijn ouders gescheiden waren.
    Maar bij ons zijn ze erg leuk, nooit zeuren en altijd aardig.
     
  3. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    whahahha VERREKTE MONGOOL
     
  4. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    hier heel hard gelachen de 1e keer man ging mee wij helemaal nieuw enzo daar naartoe. dus hij wordt gewogen en gemeten, hmmm owowow.

    Nou komen bij de arts, en ja hoor om te beginnen wij vergelijken kinderen nooit met elkaar blablabla, vervolgens jullie zoon groeit ten opzichte van de gemiddelde kindjes die hier komen niet zo heel best !!!
    nou was een geweldige binnenkomer, dus man zegt jullie vergelijken niet nee hoor doen we nooit?? ow wat doe je nu dan ? ehm nou doornemen hoe jullie zoon ervoor staat ten opzichte van de gemiddelde kindjes !!!

    dit gezeik hebben we 1,5 jaar gehad toen en ik heb het afgekapt, ik zo we lopen in het ziekenhuis daar heb ik meer vertrouwen in dus ik kom hier om te wegen te meten en inentingen en verder niets !
     
  5. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    wij hebben ook die rare vragenlijst gehad en het zou anoniem zijn maar er stond wel een nummer op. ik heb de lijst gewoon weggegooid.
     
  6. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.050
    1
    0
    Ik kan me voorstellen dat het raar is zo'n lijst voor je neus te krijgen, zeker als je net bevallen bent. Wij hebben nooit zoiets gehad van het CB, verder ook alleen maar positieve ervaringen, we worden respectvol behandeld en ik ben blij met hun hulp.
     
  7. 0lifantje

    0lifantje Actief lid

    7 jan 2012
    258
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier ook lijstje gehad. Niet ingevuld en weggegooid.
    Toen de cb mevrouw hier thuis kwam, vroeg ze erom. We hebben gezegd dat we een raar lijstje vonden en het hebben weggegooid. Ze begreep ons :cool:
     
  8. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Die vragenlijst heb ik gelukkig nooit gezien, bij de oudste niet en bij de jongste niet.

    Wel rare opmerkingen a la ´ze is teveel aangekomen´ (toen ze alleen nog maar borstvoeding kreeg) of ´hoeveel cc drinkt ze nu per dag´ geen idee, ze krijgt borstvoeding....Maar ach.
     
  9. sunnycloud

    sunnycloud Fanatiek lid

    28 dec 2006
    1.541
    142
    63
    Vrouw
    Wij hebben de vragenlijst ook gekregen, ik heb hem gewoon ingevuld. Waarom zou je het niet invullen eigenlijk?? Het zijn erg persoonlijke vragen maar ik kan er toch best een antwoord op geven. Wat ze met de gegevens doen maakt mij ook niet zoveel uit, ik kan me wel voorstellen dat wanneer je iets vreselijks meegemaakt hebt je dat misschien niet op zijn formulier wilt invullen. Ik denk ook dat zo'n formulier zijn doel voorbij schiet!! (mensen die hun kind mishandelen zouden dit echt niet op zo'n formulier zetten) maar dat is niet mijn probleem ik vul hem in.
     
  10. Jazziepooh

    Jazziepooh Niet meer actief

    Wat een rare vragen zeg! Ik heb die vragenlijst niet gehad.
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    heb die lijst ook nooit gehad.

    wel rare vragen/opmerkingen, maar ach, volgende bezoek is weer op ander cb;)
     
  12. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Pffff het CB, emily was 6 maanden en moest maar uit een gewone beker gaan drinken.....eh...juist ja laat ze dat eerst zelf maar eens gaan doen. Ze is nu 9 maanden en kan het nog niet hoor, is er nou iets mis met haar?;)
     
  13. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Ik heb die vragenlijst niet gehad, wel toen mn zoontje een jaar was ofzo een vragenlijst met wat hij allemaal al kon of niet kon en dan moest ik kiezen op een schaal van 1 tot 5, 1 = dat doet ie nooit en 5 = dat doet ie vaak ofzoiets.. vond ik ook behoorlijk onzinnig want er stonden dingen bij die hij als eenjarige nog laaaaaang niet deed, maar heb het wel ingevuld. Volgens mij was het idee dat je dan na een aantal maanden weer dezelfde lijst krijgt zodat zij kunnen zien of er progressie is.. maar sindsdien heb ik die lijst niet meer gezien.

    Maar domme vragen genoeg.. hier op t dorp vinden ze het zoooo interessant dat we een gemixt gezin zijn dat telkens dezelfde vragen gesteld worden (welke talen we thuis spreken, of ik wel eens in marokko geweest ben, of mn schoonouders mij wel accepteren, of mn ouders hém wel accepteren, of ik geen hoofddoek moet dragen van mn man, of ik wel achter mn zoontjes besnijdenis stond of dat dat moest van hem/zijn familie...)
     
  14. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    En als er een kind wordt vermoord door de moeder staat heel Nederland weer op de achterbenen want het is niet op tijd gesignaleerd...
    Ik vind die vragen ook niet leuk maar begrijp het tenminste. Iedere vraag is afgeleid van risico factoren voor kindermishandeling/ misbruik.
     
  15. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Het doel van die lijst is volgens mij gewoon kijken of je een steuntje in de rug kan gebruiken dmv wat extra aandacht vanuit het cb. Hier werd ook gewaarschuwd dat t nare vragen zijn en er werd gezegd dat invullen vrijwillig is.
    Vond het niet zo'nprobleem eigenlijk....
     
  16. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    25 jul 2010
    4.057
    885
    113
    Ik heb die lijst ook ingevuld en opgestuurd. Aan de hand van die lijst behaal je een bepaalde score en kijken ze of je in aanmerking komt voor de cursus stevig ouderschap. Wij kwamen er niet voor in aanmerking hihi, maar er zullen vast mensen zijn die het wel nodig hebben... Ik denk dat het uit voorzorg is en eerlijk gezegd vind ik het geen slechte zaak. Laatst zag ik bijvoorbeeld een stel bij het cb (en dan wil ik niet denigrerend overkomen) die echt minderbegaafd overkwamen en ook heel vreemd deden in de omgang met hun baby, daar schrok ik wel een beetje van. Maar bijna iedereen mag immers gewoon kinderen krijgen, dus ook die mensen.

    Wat ik me wel afvraag is of de lijst echt door iedereen eerlijk wordt ingevuld, dat denk ik namelijk eigenlijk niet...
     
  17. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

    Vreemde lijst, heb hem niet gehad. Maar ik denk inderdaad daar mensen die misschien ergens ja op zouden kunnen antwoorden dit niet doen. Dus of het erg veel zijn heeft de mensen deze lijst in te laten vullen weet ik niet.
     
  18. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    9 okt 2011
    2.027
    0
    0
    Nijmegen
    Die vragenlijst nooit gehad, maar het is inderdaad nooit goed..

    Net als iemand hierboven schrijft:
    Wanneer er iets is gebeurd schreeuwt iedereen heel hard dat nergens op gelet wordt en dat niemand ergens wat aan doet. Maar moet je zo'n lijstje invullen gaan ze weer te ver.

    De genoemde vragen zullen vast niet de enige vragen zijn, en bij andere vragen zal misschien wel sneller met ja geantwoord worden, waardoor ze mogelijk iets kunnen signaleren.

    Ik zou hem denk ik wel gewoon invullen en opsturen. Ben niet zo heel gauw onder de indruk.
    Beter iets dan dat ze niets doen!
     
  19. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Misschien dat ze met die vragen de geloofwaardigheid toetsen? ;)

    Of misschien dat er toch kindjes zijn die dat al kunnen met 1 jaar (extreme gevallen) en dat ze het er daarom toch op moeten zetten?
     
  20. Delight

    Delight Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.157
    0
    0
    HBO Facility Management
    Salland
    Ik snap niet zo waarom je het niet in kan vullen.
    Vragen die je niet wilt beantwoorden kan je toch open laten.

    Kan je overal wel drama van maken.
    Maar goed, dat vind ik.
     

Deel Deze Pagina