Hallo allemaal, Ik zit vandaag op cyclusdag 12. Heb vandaag een inwendige echo gehad om te kijken hoe mijn eitjes waren. Ik ben namelijk gestart met clomid van dag 3 tot 7. Alleen was er op de echo te zien dat ik al een eisprong heb gehad en dik slijmvlies heb ofzo, iets van 12 mm als ik het goed verstaan heb. Ik moet maandag weer terug voor bloed prikken en dan week erop kan ik testen. Maar mijn vraag nu is, is dat niet veel te vroeg voor een eisprong? Kun je dan wel zwanger raken? Iemand ervaring of die het weet? Groetjes Chila
Het lijkt mij dat t prima is. Dik slijmvlies is het teken dat je baarmoeder klaar is voor innesteling. En alsje een eisprong hebt gehad, dan kun je zwanger raken. Wat zegt je gyneacoloog ervan? Ik ben immers ook maar een leek die nog maar net een week geleden iets gehoord heeft over dik slijmvlies, omdat dat van mij nog niet dik genoeg was vorige week.
Een eicel heeft tijd nodig om te rijpen. Als je een hele vroege eisprong hebt, kan het zijn dat je eicel nog niet rijp was. En een onrijpe eicel is niet goed te bevruchten. Voor de rijping is ongeveer 8 dagen nodig. Je zit nu op cyclusdag 12 en je eisprong was al geweest. Konden ze zien of dat nog maar net geleden was, of niet? Als je eisprong net geweest is, kun je vaak wat vocht zien in je eierstok. Ik neem aan dat je eisprong niet voor cyclusdag 9 geweest is, want dat zou wel erg vroeg zijn. Clomid slaat over het algemeen nooit zo snel aan, follikels groeien vaak ook wat langer door met Clomid voordat ze springen. Dus ik denk dat je op zich wel safe zit.
Mijn gyn vroeg of we er gebruik van hadden gemaakt en zei dat ik een mooi dik slijmvlies had waar het eitje zich mooi kon innestellen.
Dat kon ze niet zien. Maar ik heb zondag pijn gehad in m'n buik dus het zou kunnen dat het toen was. Als dat het geval is dan heb ik een eisprong gehad op dag 10.
Wat moet het heerlijk voelen om eindelijk weer een échte kans gehad te hebben!! Ik wil ook Succes op het wachtbankje meis!!
Ik had een eisprong op dag 10 toen ik zwanger was (normaal tussen 14 en 17) dus ja, je kunt zwanger raken met een vroege eisprong
Dankje! Dat is inderdaad na een maand of tien wel weer een fijn gevoel ja! Nu hopen dat het ook lukt! ik hoop voor jou dat je ook snel goed nieuws hebt.