@Hoop42 Ik moet alleen nu ipv 3 maanden, 5 maanden wachten en dat is alweer 2 maanden langer wachten dan Lindra... Bel zometeen misschien nog een keer. Krijg meteen weer het gevoel dat ik niet hard genoeg aan de bel trek... Ik weet het is het wachten waard! Jullie verhalen zijn heel hoopgevend! lieve groet, Puckje
Hoi puckje, Ik heb een afpraak voor de intake op 31 mei en nog geen definitieve afspraak in juli, dat is afhankelijk van wat er eventueel onderzocht moet worden en de uitslagen. Ik heb gevraagd of ik vast een afspraak mocht plannen voor in juli maar dat was niet nodig. Na je onderzoek in mei ben je een bekende patent en zijn de wachttijden korter was het antwoord.
@lindra, geduld hebben is nooit 1 van mijn sterkste kanten geweest...... en het vooruitzicht van 5 maanden is erg lang maar zoals Hoop42 zei, het is het waard. Ik kom net terug van het ziekenhuis en helaas alles zit er nog. Maar wat ze nu kunnen zien is dat ik een groot hematoom heb wat zeer waarschijnlijk deze miskraam heeft veroorzaakt. De gyneacoloog denkt dat het verstopt zat achter het vruchtzakje en door de stolsels die ik verloren heb donderdag nu zichtbaar is geworden. Ik denk nu natuurlijk meteen dat die hematoom toch veroorzaakt is door die ruwe echo... Toch ben ik wel blij dat er een 'verklaring' is deze keer, het geeft in ieder geval hoop, dat het waarschijnlijk gezond was en dat de utrogestan waarschijnlijk wel geholpen heeft. Met angst voor de verklevingen heb ik in overleg besloten om nog 1 week te wachten en ga maar weer aan de chinese kruiden met acupunctuur. Vorige keer ook niet zo succesvol maar hoe meer er weg en hoe langer ik wacht met de curettage hoe minder kans op verklevingen als ik toch nog een curettage moet ondergaan zei de arts.
@puckje2 ben zelf ook geen geduldig typje maar voel me al een stuk rustiger nu de beslissing is gemaakt om naar gent te gaan. Ik moet morgen naar de gyn. Voor een echo en eventueel citotec Bij mij is nog niets op gang gekomen, af en te hele lichte krampjes verder niks. Hoop dat de gyn. een combinatie van mifegyne en citotec wil geven, wil liever geen curretage. Hopelijk is de hematoom de verklaring en doet de utrogestan zijn werk. Mag ik vragen waarom je utrogestan gebruikt?
@Puckje2: 5 maanden is inderdaad wel lang! Ik zou gewoon even bellen en het nog eens even navragen. Heeft de gyn trouwens niet verteld waarvan hij vermoed waar dat hematoom vandaan komt? Jij hebt heel de tijd een naar gevoel over de inwendige echo en dat moet je ook echt uitspreken naar de arts toe.Ik ben in mijn leven(op meerdere vlakken) al zo vaak langs mijn eigen gevoel gegaan en achteraf bleek dat ik het zo bij het rechte end had.Ik wals NOOIT meer langs mijn gevoel heen.Het zegt namelijk vaak het belangrijkste.Natuurlijk zit je er wel eens naast,maar ik zal je gevoel serieus nemen en er over praten met je arts.Zeggen dat je de inwendige echo behoorlijk ruw vond en dat je bang bent dat de hematoom daarmee te maken hebt.Waarschijnlijk krijg je een vaag antwoord,maar je hebt het wel van je af gepraat. @Lindra: fijn dat je eind mei al terecht kan voor intake.je zal er geen spijt van krijgen dat je naar Gent bent gegaan.
Meiden weer getest vanmorgen en hij is iets donkerder dan maandag niet veel, moet eerlijk zeggen dat dit een goedkope test is van zwanger en kids vanmiddag gooi ik een kv er tegenaan ik heb een oude iphone dus foto is niet duidelijk maar het is geen tuur streepje meer bruin verlies is er nog
Dan word het toch echt wel duidelijker! Je bent toch echt zwanger denk ik.....voorzichtig gefeliciteerd!....vanmiddag nog een kruitvat 2v5 er tegen aan gooien,die geven echt wel een duidelijke streep. Ben blij voor je ik begrijp dat het allemaal heel erg spannend is voor jullie!
@Angelica: ik zie em wel,maar vaag.Komt denk ik dat ie rechtop staat inderdaad.Kan je een foto liggend maken?
is goed! Een positieve test op een foto laten zien is vaak moeilijk.In het echt zie je de streep vaak veel duidelijker. Ik geloof je meteen hoor.Ik zal vanmiddag weer meekijken.Heb je veel last van klachtjes?
Ik zie de streep wel hoor! Ik moet het beeld van mijn laptop wat naar beneden duwen,dan zie ik de streep duidelijker.Ik vind em positief!
ja heel spannend wat moet ik nu doen gent bellen of vrijdag afwachten Het l.u.m.c. wilde geen bloedtest doen want ik door daar niet onder behandeling nu gaat scal het doen en binnen uur weet ik het zodat ik fraxiparine kan gaan spuiten
Angelica, ik snap dat het nog heel spannend is, maar dit lijkt toch echt wel de goede kant op te gaan. Ben benieuwd naar de kv test! Het is je zo gegund meid!! Hier gisteren de punctie gehad. Die viel op zichzelf wel mee gelukkig, in tegenstelling tot de spanning nu.... Ben gespannen voor de uitslag, maar ook wel over het feit of het allemaal goed blijft gaan, ze prikken toch een gaatje in de vliezen... Voel nu ook wel wat spanning in mijn buik, maar gelukkig niet te erg... Lfs babss.