10 kilo afvallen... wie doet er mee? STRENGE VARIANT deel 1

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door butterfly24, 2 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Silinde

    Silinde Fanatiek lid

    8 dec 2011
    1.385
    29
    48
    NULL
    Bij mijn mannen
    Vandaag begonnen met "groene smoothies", de nieuwste dieetrage. En het viel me eigenlijk goed mee. Ik heb 1 banaan van mijn ontbijt vanmorgen vervangen door spinazie, en dat dan gemixt met water tot een smoothie. Smaak is even wennen (bitterder dan je zou denken als je gewoon rauwe spinazie eet) maar ik had geen honger in de voormiddag, wat ik dikwijls wel heb als ik ga voor cornflakesgedoe met melk (nu ja, geen cornflakes maar soortgelijk spul, in elk geval niet de zoete dingen). Vanavond winkelen want na het lange weekend is de koelkast leeg.
     
  2. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    goedenmiddag meiden

    Hier gaat het aardig. Zit nu veel beter en lekkerder in me vel, heb mezelf geaccepteerd zoals ik ben. En dat voelt goed!! Heb veel meer rust nu in me. Tuurlijk blijf ik afvallen maar het is geen MOETEN meer dus geen obsessie meer gelukkig. Elke kilo die ik kwijt raak is er mooi maar weer 1 en ben ik natuurlijk blij mee. Ik ga eerst voor de 87.7 en dan wil ik daarna na de 77.7 kijken hoe ik me dan voel. Als ik me daar ook lekker bij voel dan laat ik het zo, en anders ga ik nog even door. We zien wel. Ben blij dat ik me goed voel, en me nu rustiger voel. Het komt zoals het komt, heb er wel vrede mee!

    meiden succes vandaag zet hem op!!
     
  3. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    groene smoothie heb er naar gekeken maar lijkt me echt helemaal niks! :D maar ik hou al niet van smoothies dus

    zo al schrijvende even mijn toetje gepakt (yoghurt) en mezelf zo ff aan water drinken toe zetten.... want dat gaat vandaag niet zo lekker.
    daar moet ik echt op letten

    Ons kleintje hoest daar?

    Henkie kom je ook niet meer af en toe gedag zeggen?

    babystew hoe is het met jou en je dochter?

    Troela wat fijn dat je rustiger bent. volhouden meid.
     
  4. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    nou toch weer 100 gram lichter! bijna op de helft!!!
    zoo blij. :D
     
  5. Silinde

    Silinde Fanatiek lid

    8 dec 2011
    1.385
    29
    48
    NULL
    Bij mijn mannen
    Proficiat, cherie! Volhouden nu je "in the flow" bent.

    Troelala, houden van jezelf op elk gewicht, dan is goed zorgen voor jezelf geen opgave meer. :)
     
  6. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Eum, we vieren verjaardag met veeeel taart :)
    maar ik heb gisteren een balansdag gehad en woog vanochtend 67,6 kilo. :) Gaat dus nogsteeds prima met het gewicht!

    Hoe gaat het Cherie?

    Succes iedereen!!
     
  7. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Toppie dat je nog steeds op gewicht bent!!! nou succes met al die taart! hahahaah!

    Hier gaat t goed. niet snel maar t gaat. het gevoel dat de 70 binnen handbereik ligt is heerlijk en dan onder de 70 volgt dan snel!! ooo wat zou dat fijn zijn om uit die 7 te zijn!! dat is ruim 2 jr geleden (zwangerschap er tussen:D hahahaha)
     
  8. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Jeeeej super zeg!!!!!!! gefeliciteerd!!
     
  9. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Lief dat je naar ons vraagt, met mijn dochter gaat het heel erg goed! Vrolijke meid is het :D

    Met mij en het afvallen niet zo goed haha, heb een hoop gegeten de laatste paar dagen. Ben ook ongesteld maar mijn gewicht zat opeens weer op 80. Dus al die moeite om tot de 78 te komen lijkt voor niks, pff. Hoop dat er nog wel iets af is als ik niet meer ongesteld ben. Maar goed we gaan weer vrolijk verder..

    Had trouwens chocoladeshakes gekocht, was in de aanbieding. Het is niks voor mij, vond het zoooo ranzig!! Zat echt een goor nasmaakje aan. Werkt op zich wel want ik was zo misselijk dat ik geen honger meer had :p maar dat lijkt me niet de bedoeling.

    Wat goed cherie dat je bijna onder de 70 zit, super!
    @Ons Kleintje: gaat ook goed zo te lezen :)
    @troelala: Fijn dat je jezelf hebt geaccepteerd!
    @Silinde: Succes met de smoothies!
     
  10. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    he meiden

    Ohh ik ben echt even verkeerd vandaag haha. Heb net van dr oetker brownies in de oven gezet. Ruikt heerlijk kan er vast niet vanaf blijven. Ach boeiend morgen weer wat strenger dan maakt het ook niet uit!

    Silinde daar heb je helemaal gelijk in. Als je jezelf niet accepteerd zit je ook niet lekker in je vel, en is het alleen maar moeilijker om af te vallen. Ik heb mezelf nu geaccepteerd dus voel me nu veel lekkerder in me vel zitten. Heb zojuist het nieuwste boek van sonja binnen gekregen. Denk dat ik maandag daar mee begin. Heb net gister boodschappen gehaald voor een week dus eerst die maar gebruiken. Maandag maar boodschappen halen voor de nieuwe week a la sonja bakker hihi....Heb nog niet weer op de weegschaal staan heb er ook niet zo behoefte aan denk dat ik dat maandag wel even doen als ik met sonja begin. Denk dat ik me overdag aan haar menu hou en dan s'avonds zelf me avond maaltijd bepaal aangezien ik niet alles lust haha.......

    Cherie wat heerlijk als je straks de 7 weer zal zien! Ik kan niet wachten tot ik de 8 weer zie en eindelijk uit die rot 90 zal zijn!!

    Onskleintje wat heb jij een geweldig gewicht!! Goed gedaan hoor lekker doorgaan!
     
  11. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Troela zelf acceptatie is mooi maar laat niet alle riemen los he... Bedoel een stukje brownie is niet verkeerd (4x4cm bijv) maar pak niet te veel. niet dat je maandag weer opnieuw moet beginnen. en dat geld met alles gezond eten (en eten gewoon) maar met mate.

    Ik kon het niet laten dit toch even te zeggen... sorry.

    En ja ik ben bijna UIT!! de 7 en in de 6 Dus niet dat ik de 7 eindelijk zie ;)

    babystew heerlijk die lekkere vrolijkerds! :D hier ook zo hoor.
    En 2 liter vocht kan maar zo hoor als je ongi bent. ik was een gister 700 gram zwaarder dan vandaag. kan je zien hoe snel dat kan gaan (zonder ongi)
     
  12. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    Ik laat zeker niet alle riemen los, zou gek zijn als ik dat deed. Zonde van alles wat ik wel al kwijt ben. Nee ik laat me zeker niet gaan. Maar wel goed dat je het zegt hoor!!

    oeps sorry haha verkeerd gelezen dus. Wat heerlijk dat je straks de 6 alweer ziet!!
     
  13. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    ok gelukkig maar. ik weet hoe groot die valkuil kan zijn!! ;)
    nou geniet er van.
     
  14. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    @cherie: Ik hoop het!! Maar vrees wel dat er ook wel wat aan zit. Voel mezelf ook weer wat dikker zeg maar.
     
  15. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    dat is logisch. leg eens 2 liter vocht een dikke cola fles! of 2kilo vet! naast elkaar. dan is het vocht meer volume dan het vet ;)

    maar ik zou gewoon keihard knokken en minimaal 3 dagen niet wegen.
     
  16. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    goedenmorgen meiden

    Pff ben vandaag met hoofdpijn uit bed gestapt bah/ Heb iniedergeval een licht ontbijt gehad, 1 flesje water al op. De rest van de dag maar lekker normaal eten, lekker fruit dan kan er niks mis gaan. Ik heb ook nog niet weer op de weegschaal gestaan doe ik maandag ochtend wel. Morgen de kasten maar even uitruimen van de kinderen. Kan heel wat weg volgens mij haha.....

    meiden fijne dag!!
     
  17. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    ik ben benieuwd naar je gewicht Troelala!
     
  18. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Cherie, ik ben er nog wel hoor! Ik heb het een beetje druk enzo.

    Ik hou me wel aan mijn patroon. Jullie zijn ook goed bezig!!
     
  19. cherie

    cherie VIP lid

    18 okt 2009
    5.757
    0
    36
    Fijn henkie!
    hier niet zo'n goede dag vandaag.. en ineens schiet het me te binnen... PMS... FIJN....
     
  20. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    hoeveel weeg jij nu Henkie? Gaat het goed?

    Ik woog vanochtend iets zwaarder (68,2). Ik ga vandaag er wat meer om denken dat ik water moet blijven drinken :)

    @cherie sterkte!
     

Deel Deze Pagina