Ik krijg net n berichtje van n vriendinnetje dat ze gisteravond thuis bevallen is! Leuk, leuk! Binnenkort dat humpie eens bewonderen!
Oh, Delfino....op de laatste pagina geen 'vers' nieuws. Hoop het best voor je meid!! En tm2: F.emke 22.30 fles, 04:00 fles, 08:00 fles. Dat is prima te verdelen over hubbie en mij!
hey meiden, vanmorgen ctg gehad die was heel erg goed dus met ons jochie is niks mis! heb ook een datum meegekregen willen jullie die wel weten??
natuurlijk willen jullie dat hihi nou komt ie hoor besef het helemaal niet maar.... morgen ochtend half 9 melden bij d verloskamers krijg ik een gel en als hij meteen aanslaat wordt ik zaterdag ingeleid om 7 uur morgens en ben ik voor de 3e keer mama waarschijnlijk voor de avond!! mocht gel niet meteen werken krijg ik zaterdag weer gel en wordt hij uiterlijk zondag geboren!!! dit weekeind komt ij gewoon!!!
WOEHIE DELFINO, wat super voor je zeg! Geweldig nieuws voor jullie!! Geniet nog maar ff van je buik want na t weekend istie weg
Delfino kippenvel hier, spannend hoor. Het duurt niet lang meer meis. Wendy rustig aan doen hoor, luister naar je lichaam. Knuf voor jou. Tot later meiden Saskia
Whaaa!!! Super zeg! Oeh, wat spannend.. de komende dagen ben ik hier dus niet weg te slaan wachtend op nieuws.
@delfino, wat een goed vooruitzicht! Je weet in ieder geval wat je plannen zijn dit weekend en volgende week! Spannend hoor! Heel veel succes in ieder geval, geniet nog van jullie laatste avond met zij viertjes!
Delfino oooo spannend Hier alleen maar positief met inleiden met gel Sochtends kreeg ik gel savonds om half 7 was ik bevallen
Ik ben er na de mk ook 1,5 week uit geweest. Trok het echt niet op school ik was veel te veel met mezelf bezig. Eigenlijk had ik nog wat langer rust moeten houden. Voor de klas kun je eigenlijk niet half staan. Zeker de bovenbouw vraagt 200% van je. Denk aan jezelf!
de curretage is nu 3 weken geleden.. heb de onderbouw 8 kinderen en een uurtje gr 3 erbij voor rekenen..dus niet zwaar. wel 45 min rijden en ben nog zo duizelig en moe.... tja..wil echt heleemala fit zijn . fijn dat je wij naar 1,5 week kon werken
even iets met jullie delen thijmen net in bed (ik lag heel even bij m, want hij wilde niet naar bed ) fluisterend: thijmen: mama, ik moet je wat vragen ik: wat dan? thijmen: ik vind kasper en jou de liefste van de hele wereld, maar ik vind papa nog een klein beetje meer de liefste van de hele wereld. HOE LIEF!!