Dat heb je absoluut niet gedaan. Je hebt me hooguit meer in laten zien hoe waardevol het is en dat je er optimaal van moet genieten als het goed gaat!
Verzekering gebeld en loop wederom tegen de 24 weken grens aan. Geen vergoeding voor kraamzorg. Wat is dit toch allemaal krom geregeld, voor de 24 weken heb je gewoon nergens recht op! Alles zelf betalen en regelen, zelfs de uitvaart en alles er omheen. Terwijl je wel gewoon bevallen bent telt het op de één of andere manier niet mee. Ik zal morgen het kraamzorgbureau ook bellen, misschien wordt het uit een ander potje nog vergoed. Ben gisteren en vandaga aardig over m'n lichamelijke grenzen gegaan, het is alsof je door moet rennen terwijl je lichamelijk gewoon een bevalling doorgemaakt hebt. Oké, het kindje is kleiner, maar je hebt geen volledige ontsluiting en moet er ook voor werken. Je lichaam volgestouwd met medicatie en nog barstensvol hormonen, de stuwing kwam vandaag ook doorzetten.. Frank zit ook aan z'n tax en we hebben steeds onenigheid over z'n ouders, ik wil ze niet meer zien, hij wil ze Juli laten zien. Bah..
Met de verzekering bedoel je de uitvaart verzekering? Wij zitten bij de Dela en moesten ook alles zelf betalen en regelen. Het loont trouwens financieel wel om zelf contact op te nemen met een crematorium (of neem een kijkje op hun website voor de kosten). De Dela is stikduur, een andere die niet via de Dela liep scheelde gewoon ruim de helft. Het is inderdaad te triest voor woorden dat ze nu niets regelen en uitkeren, alsof het kindje voor de 24 weken termijn anders is dan met of na 24 weken...... Succes met het kraamburo. Ik neem bijna aan dat je (net als ik met 18+5) gewoon recht hebt op kraamhulp. Hoor het morgen graag van je. Dikke knufffff
De uitvaart hebben we helemaal zelf geregeld. Maar bedoelde de zorgverzekering. Ik heb bijna het allerduurste pakket bij Avero achmea maar het is toch vanaf 24 weken. De VK belde me net en benadrukte nogmaals dat je voor de 24 weken nergens recht op hebt. Snap ook niet waarom dat bij jou wel was, misschien verschil van regio? Ik zal morgen alsnog eens bellen.. @SM; hoe was dat bij jullie bedrijf dan, weet je dat?
lila, hoop dat je toch ngo een paar dagen hulp kan krijgne! zeker als frnak ook nog eens zo druk met werk is...
wou dat we met het schip dichterbij moesten zijn, dan had ik aangeboden om een dagje te komen helpen en je een stevige knuffel te geven. Vind het zo raar dat je nergens recht op heb nu
Als je als kraamvrouw dit wil, kon dat geregeld worden, er was hier ook een potje voor, meen ik me te herinneren. Meestal ging het samen met vk en/of ziekenhuis, maar je kon zelf ook vragen/zeggen dat je het wilde. Het was wel zo dat je minimaal 16 weken zwanger moest zijn geweest, vanaf 16 weken moet je gewoon bevallen!! Ook op een later stadium in de zwangerschap heb jezelf de keuze of je het wil of niet. Hoop dat ze wat voor je kunnen doen!! Jammer dat ik niet in de buurt woon, anders had ik het voor je gedaan en je geholpen!!
Ja dat is best krom, sta je normaal niet bij stil.. Voor mijn gevoel is de echte "last" vandaag pas begonnen en maak me best zorgen.. Ook over Frank, hij moet het ook allemaal maar klaarspelen. Fijn dat de VK morgen langskomt, kan ik het met hem nog ff bespreken..
Meen het hoor!! Als je iemand nodig mocht hebben komende week, kan ik je wel dagje helpen!! Doe het graag voor jullie!!
lilalief, jeetje wat heftig! Ik zit wel een traantje weg te pinken. echt verschrikkelijk. Heel veel sterkte , en je meisje zal altijd blijven voortbestaan in jullie hart. veel liefs
Lila, ik wilde nog reageren op je bevallingsverhaal (was ik nog niet aan toegekomen door de drukte hier). Wat heb je "mooi" verwoord allemaal en wat ben je een sterke vrouw. Wat ontzettend oneerlijk dat jullie nu jullie kleine mooie Juli weer hebben moeten laten gaan. Koester de momenten met haar samen.
@ lilalief: Ben volgende week woensdag en donderdag in tolkamer.....als je ergens hulp nodig hebt, afleiding wil of gewoon tegen mij aan wil lullen moet je het me laten weten! Knuff!
Zow! Dat is schrikken! VK gebeld? Extra controlle?!? Doen hoor! Laat je weten hoe het gaat? Knuffel! En eh... wat speelt er toch tussen jou en vriend? Want eh... hij is niet zo eh... attent, zeker gezien je zwangerschap. Is hij overspannen aan het zijn of zijn het jouw hormonen die je de dingen niet helemaal meer helder laten zien? (had ik zelf nl zo nu en dan... )
Goedenavond meiden, @lila: vanochtend je bevallingsverhaal gelezen en werd er echt wel emotioneel van. Pffff, tis zo niet eerlijk! Wel fijn dat er heel veel foto's zijn gemaakt, dat Lila haar gezien heeft en zo lief voor haar zusje was! Ik wens je het allerbeste met de verschrikkelijke situatie waarin je nu zit. Als ik iets voor je kan doen, let me know! Dikke knuffel, mammamia
@ Lilalief, wat een kl*tez**i. Ook nog eens geen kraam zorg. En bedrijf moet gerund worden. Man oh man. Niet eens echt de gelegenheid om samen te zijn. Wat betreft de ouders van F, dat hij hun Juli wil laten zien.... Ja, ik begrijp je gevoel heel goed. Het schoonloeder.... na alles wat ze al gedaan heeft, en zeker die laatste keer... Mijn hemel. Als het bij mij... ik zou precies hetzelfde reageren. Maar aan de andere kant, het zijn de ouders van F. En hij heeft ook zijn verdriet en behoeftes. En blijkbaar geven die aan dat hij dit ook met zijn ouders wil delen. (al snappen wij echt niet waarom, sorry... ) Kunnen ze b.v. niet komen terwijl jij misschien met Lila even bij iemand anders zit? Kan een vriendin je ophalen voor even? Dan hoef je het loeder ook niet te zien. Maar geef b.v. wel aan, wat je niet wil. Bv. dat ze Juli niet aan mag raken. Dat je dat echt niet wil. Heb je hier iets aan? Of ben ik mijn boekje te buiten gegaan? Knuffel!! denk veel aan je!
@ld: nog steeds 'gezeik' met manlief? Wat naar dat je weer bloed bent verloren. Mag je nog op controle komen? @sm: hoe is het bij jou thuis? @donder: hoe ist met jou en alle drukte in je omgeving? @ninja: je hebt pb! @hier: E. heeft alweer 3 nachten doorgeslapen. Vanavond wilde hij alleen niet slapen. Leek eerst goed te gaan, maar zodra ik de deur dicht deed rond kwart voor 8 is hij gaan huilen. Heb eerst gedoucht, toen hem mee naar beneden genomen, om half 9 weer geprobeerd, tijdje bij hem gezeten en viel hij in slaap... helaas iets te vroeg weggegaan, zodra ik de deur dicht deed begon hij weer... 20 min. laten huilen, maar hij raakte echt overstuur, was helemaal rood en zweterig van het harde huilen. Toen tot kwart voor 10 beneden gehad en viel hij op mijn schoot in slaap, nu ligt hij er zo'n 3 kwartier in... zucht...
@Lilalief, ik wilde de volgende link graag nog even met je delen. Wellicht kun je er wat info uithalen waar jij op dit moment iets aan hebt. http://www.lumc.nl/home/0001/12556/19997/805210150152715 Knuff, MissQ.