@rossi gefeliciteerd met je mooi knipperlichtje mooi he zo'n eerste keer! Ik zie trouwens dat aardig wat meiden rond de 6 wkn een echo krijgen is daar een rede voor? Ik mag pas met 8 weken dus voor het lijstje: 2 Mei echo om 18:20 en 7 Mei VK Ik zit er trouwens ook aan te denken om me op te geven voor MvM Hier verder alles rustig dochter lief slaap lekker, ik heb het alleen bizar koud sinds ik zwanger ben ben ik nu de enige die in April de kachel op standje sambal heeft staan?!
Hier ook een koukleum en heb er al veel gehoord hier! Ik heb int zkh de 6w echo omdat ik in de medische molen zat. De vk wil trouwns niet meewerken om met 8a9wkn een echo te krijgen ondanks mijn verleden. Heb er nu al geen goed gevoel bij dus wilhet liefst bij de gyn blijven en anders ga ik op zoek naar een andere vk.
Dames, fijne avond nog.... ik ga ff tv kijken met mijn schat .... en dan naar bedje toe..... ben best moe en heb het koud brrrrrrr #lig nu al lekker op de bank onder een deken met een kopje thee tot morgen!!!
Lieve meiden, Nogmaals bedankt voor alle lieve reacties, dat doet me heel goed ik hoop zo dat jullie ook allemaal goed nieuws gaan krijgen en mooie knippertjes gaan zien!! ik gun jullie dit fijne gevoel allemaal! mijn kachel staat ook op sambal stand hoor hihi x
Dat dacht ik dus ook na mijn eerste risico zwangerschap en bij de tweede een mk dat ik eerder een echo zou krijgen, maarja die drie weken zit ik nu wel braaf uit, ook al gaat dat heel lang duren
Thuis ben ik geen koukleum, op mijn werk wel. Daar zit ik de hele tijd alleen maar stil te luisteren naar mensen of verslagen uit te werken. Pfft... Thuis hobbel ik wat meer rond. Nou al weer heerlijk moe, even met de beetjes omhoog op de bank. De hulp is vandaag geweest, ik kan dan altijd heerlijk genieten van hoe schoon het huis weer is! Heerlijk!
Oh ik heb een fototje gemaakt van de kadootjes die we hebben gekregen. Slabbetje van mijn moeder, belletje van mijn zusje. Boekje van vriendlief en de sokjes en het mutsje had ik gekocht voor hem om te vertellen dat we zwanger zijn, samen met het boekje help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt.
Hoi meiden, Sorry dat ik niet alle berichtjes heb gelezen, lig de hele dag al zo beroerd op bed naast mn oorontsteking ook enorm last van diaree.. heb 1 paracetamol op vandaag wil het liever toch niet te veel innemen maar af en toe is de pijn niet te harde.. Vandaag wel de echo gehad en alles zag er super uit.. tot nu toe blijf ik op 5 weken staan maar t is nog moeilijk te zien zo vroeg, de vruchtzak kon je goed zien en er zat ook een vruchtje in! dus het zit iig op de goede plek en is bevrucht, mag 10-05 terug voor een 2e echo bij de gyn ter bepaling van de termijn.. Het eitje is van links gekomen dit was te zien omdat ik een cyste heb in mn linker eierstok van 35x37mm niet te groot maar wel aardig groot volgens de gyn? (zou t niet weten eigenlijk) mag nu ook de verloskundige bellen dus ben benieuwd wanneer ik daar terecht kan. Heb de foto's meegekregen en voel me super trots ondanks ik me zo beroerd voel.. nogmaals sorry dat ik niet op iedereen reageer hoop dat ik me morgen beter voel. en alle nieuwe mama's gefeliciteerd met jullie zwangerschap!
Rossi gefeliciteerd met je knipperboon Alle nieuwelingen welkom. Hier normaal geen koukleum maar nu wel. Ik wil ook graag de lijst alleen hier houden. Sorry verder ff geen verhaal. Ben al dagen misselijk en mijn energie is totaal weg. Ga ook zo weer plat. Truste.
Ik voel me zooooo slecht!! Ik heb net iets van 6/7 happen tiramisu gegeten, niet wetende dat er alcohol in zat en het van rauwe eieren is gemaakt..... Zo stom!!! Mijn man dacht heel lief voor me te zijn.... Ik voel me nu zo schuldig en dom!!! . Baal er echt enorm van! Mijn man zegt dat ik me niet zo'n zorgen moet maken, maar ik doe het toch. Stel ik me aan dames? Had de tranen in mijn ogen toen ik erachter kwam (hormonen haha).
Heb toevallig ook van het weekend Tiramisu gegeten, opeens proefte ik alcohol dus heb ik het niet opgegeten maar no worries, erzit zo weinig in en wat die eieren betreft ook dus in zou je geen zorgen maken. Ik heb een vriendin die is 34 wkn zwanger en rookt stug door en dat vind ik veel erger dat doe je tenslotte bewust en niet per ongeluk! Geniet van je avond en snel weer vergeten
Dankjewel voor je berichtje. Ik kan mezelf wel voor mijn kop slaan! Ben de hele dag bezig met wat ik wel en niet mag eten, en dan eet ik dit!! Het was echt maar een klein beetje, een opschep lepel vol zeg maar. Maar toch, het is teveel! Had jij veel happen genomen? Ik proefde het echt pas bij de laatste hap, zo stom! Jeetje, gewoon door roken.... dat kan ik echt niet begrijpen... Maar ja ik heb nooit gerookt, dus dat is makkelijk praten . Ik ga het proberen te vergeten.... dat word nog wat haha. Jij ook een fijne avond!!
Ja dat zal ik morgen wel even doen, alleen kunnen ze denk ik niks mee.... Zijn er nog meer meiden die zoiets hebben gehad, of gedaan?
Wel goed dat je het hier hebt aangekaart, want van tiramisu kan ik moeilijk van af blijven, dus nu niet meer in huis halen. Zelf let ik redelijk goed op wat ik eet: geen rauwe eieren en geen rauw vlees, dus ook geen ham.
@zoe ik heb echt wel een aantal happen op, maar een klein beetje alcohol is echt niet erg daar gebeurt echt niks van, ik heb bij mijn vorige zwangerschap ook een keer wijn gedronken toen ik het nog niet wist nou ik heb een gezonde dochter van net 2 jaar rond lopen hoor! Niet meer aan denken je doet al genoeg je best
Ja nog 1 lekker Red Bull zitten drinken wist ik veel, ik drink geen koffie en cola dus ik dacht dat mag wel...... Not! Oeps!
@Lein: Oh gelukkig, je weet me wel een beetje gerust te stellen! Lief, dankjewel!! Probeer het van me af te zetten, kan er nu toch niks meer aan doen.... @Didi, dat word afkicken , ik vind het ook echt super lekker! Gelukkig zat ik super vol van het avondeten en wou ik maar een paar hapjes, anders had ik nog veel meer gegeten. Het verbaasd me trouwens wel dat je best veel dingen niet mag eten, heb jij dat ook? Ik ben een echte bourgondier, dus dat is wel even wennen
Haha, we doen ook zo ons best he! Maar we worden helemaal lekker gemaakt door al die lekkere dingen.... . Koffie en cola mag wel toch? Max 1 kopje per dag dacht ik, of is het helemaal beter van niet?
Ik heb het weekend voor ik dinsdag positief testte bijna een hele punt brie in mn eentje opgegeten. Ik heb de avond dat ik posi testte 2 hapjes met zalm gegeten op mn verjaardag omdat iedereen weet dat ik daar dol op ben. weetje, er zijn zooooveel mensen die alles doen wat verboden is en toch een gezond kind op de wereld zetten. tuurlijk let ik nu op, maar zoals ik in een van die boeken las: stel je krijgt iets binnen omdat je er niet aan denkt: geen paniek. In kleine hoeveelheden is de kans op schade verwaarloosbaar. Dus relax zoe! Lekker slapen nu!