Mijn zusje zit in haar laatste jaar van de kappersschool en kan bijna geen modellen vinden. Ze zoekt voor aanstaande maandagochtend een model om te permanenten (voor haar eindexamen) in Eindhoven. Wel moet het haar de goede lengte hebben, anders wordt het model "afgekeurd" op school. De volgende lengtes zijn een indicatie, maar de lengte achterop is echt het aller belangrijkste! Bovenlengte: 8 tot 15 cm Zijlengte: 7 tot 10 cm Achterlengte: 6 tot 10 cm Als iemand zin/tijd heeft om mee te komen, kan het vervoer vanuit Deurne, Helmond of Eindhoven geregeld worden. Het permanenten is helemaal gratis, in de kapsalon waar ze werkt mag ze het helemaal zelfstandig doen maar op school is uiteraard begeleiding aanwezig!
Succes, weet hoe moeilijk het is (al had ik mijn mama altijd als model). De lengtes zijn wel verandert zie ik. Bij mij op schoolw as het zo als je model niet "goed" was dat je haar zelf mocht houden. Je zusje kan even navragen of dat anders geen optie is.
Oh dat is moeilijk, ik had het graag gedaan, en was ook nog om de hoek...... Helaas mijn haar is te lang....... Succes met je zoektocht!
Ik heb de goede lengte en had zeker gewild en het is in de buurt, maar heb helaas geen oppas voor Emily en Jayden. Jammer!
mijn haar is veeeel te lang helaas...(dan pakt het ook niet eens goed bij mijn lengte) helaas..sorry..hoop dat ze snel iemand gevonden heeft
Ben helaas pas naar de kapper geweest,en is me haar daar nu te kort voor, opzich was voor mij eindhoven niet zo ver,trein is maar 20minuutjes er naar toe...
Jammer zeg! Dames waarvan het haar te lang is, hebben jullie het dan over 2 cm, of echt veel meer? Want als je wilt mag je haar ook nog geknipt worden..
Nee +\- 10 cm langer en onder nog meer.... Heb liever niet dat het geknipt wordt. Misschien een idee om in de plaatselijke supermarkten een briefje neer te hangen?
Oh dat is jammer Yvon, maar toch bedankt! We zijn al in het plaatselijke bejaardenhuis geweest, omdat daar veel dames met permanent zitten. Maar daar mochten we niets ophangen of vragen.. Maar nu inderdaad maar een briefje in alle supermarkten.
Vanaf waar begin je te meten vanaf boven op je hoofd? Ik denk dat ik de goede lengtes heb maar zit een beetje met de reistijd. Kom zelf uit Friesland. Dus dat is jammer.
CJB: het gaat echt om de lengte van je haar recht bovenop je hoofd. Dus die haren moeten 8 tot 15 cm zijn. Als je wel zin hebt om te komen, kunnen we misschien iets regelen wat betreft de reiskosten.
Sorry ik heb net even gemeten en mijn haar is toch wat langer dan ik dacht tussen de 20 en 25 cm. Succes met iemand vinden! En hoop dat je zusje het examen haalt!
hmm jammer ik zit ook aan de 25 a 30 cm. Erg jammer!!! Anders had ik haar kunnen helpen! Ik wil het ook niet te kort laten knippen
Waarom moet het haar zo vreselijk kort zijn? Je houd dan qua lengte toch niets over als er ook nog eens krullen in gaan?
Jammer Jinne! Ze heeft zelf die eisen ook niet verzonnen, qua lengte. Dat wordt vanuit school opgegeven als modeleisen, helaas..