Hallo dame's. 19-3 een curretage gehad. Vandaag 25dg na curretage ben ik ongi geworden. Maar ben een beetje ongerust omdat mijn cyclus nu dus 25dg is. Zijn er meer mensen met een korte cyclus,en hoe doen jullie dat met ovutesten? De eerste maand na pil stop was mijn cyclus 38dg,2de maand 27dg en zwanger! Is de kans er wel om zwanger te raken met een cyclus van 25dg? Misschien een rare vraag maar wordt er zo onzeker van. Hopenlijk kan iemand mij tips geven. Bedankt alvast!
Het is je cyclus na de curretage, die kan afwijken, maar lis daarvan is 25 dagen echt prima, geen zorgen!
Geen enkel probleem om daarmee zwanger te raken, pas als je een cyclus van 21 dagen of korter hebt is er geen eisprong.
hier altijd een cyclus van 25/26 dagen gehad ook zwanger geraakt daarna helaas ma geworden maar 25 dagen maakt echt niks uit hoor alleen als ze korter zijn dan 21 dagen geloof ik xx
Net als iedereen voor mij ben ik het er mee eens dat een cyclus van 25 helemaal goed is. Maak je hier maar niet druk om. Ik weet niet of je toevallig weet wanneer je eisprong geweest is, zodat je weet hoelang je LF geweest is??
Laatst bij gyn geweest. Heb ook een redelijk korte cyclus. Volgens de arts is een cyclus tussen de 21 en 28 normaal. Om je eisprong te berekenen. Twee weken(14dagen) voor je ongi springt je ei. Dus op dag 11. Dus er is niks mis met je cyclus!
Gemiddeld genomen springt je ei 14 dagen voor je menstruatie. Echter is er veel variatie en is 12-16 dagen ook helemaal normaal. Ikzelf had mijn laatste ronde een LF van 9. Mijn gyn vond het ook wat kort maar niet om je druk over te maken. Is toch wel handig om te weten, want je zou er anders net naast kunnen klussen wanneer je uit gaat van de standaard 14 dagen.
hier ook zwanger met een cyclus van 24 dagen,ik heb mijn eisprong altijd vroeg rond dag 9/10. dus meid het kan zeker ,geen zorgen maken en gewoon eerder klussen!
Dankjewel voor alle reactie's. Helaas kon ik niet eerder reageren. Nadat ik dit topic opende kreeg mijn zoontje een epeleptische aanval en heb 112 moeten Bellen. Bah bah,alles is nu weer onder controlle. Bedankt voor de reactie's,dus volgende week aan de klus!!!
helemaal mee eens... in heb ook korte cycli (ca. 23 dagen), maar dan wel met een te korte LF van maximaal 7 dagen...