1-15 december 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Noushis, 26 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    Thnx! Inderdaad de testen lopen net anders om!
     
  2. Hey, wij zaten toch samen bij de september 2011 mama's? Fijn dat je nu een gezonde dochter hebt, nu een jaar later mag ik hopelijk :)
     
  3. wup79

    wup79 Bekend lid

    18 sep 2011
    676
    0
    0
    NULL
    NULL
    @rian; super he! gefeliciteerd met je knaltesten! :D
    @natasja; Gefeliciteerd met je echo! jammer natuurlijk dat het hartje nog niet ver genoeg gegroeid was. Wel genieten hoor, ga bijvoorbeeld toch iets leuks kopen voor de kleine of voor jezelf! Geef jezelf en kadootje. :D;)

    @hier; ze is net weg. Mooie test!:D Idd ook een armband gekregen. Ze had niet direct de kratten mee, omdat ze een moeder zag staan, waar ze al eerder de mvm was komen uitleggen. Erg lief van haar. Na het gesprek heeft ze het achter het huis bij mij afgegeven. Wat een geheimzinnigheid! Ben er nu wel blij mee, maar normaal gesproken doe ik liever niet zo geheimzinnig. Het is nou eenmaal zo en als het mis gaat zullen m'n buren het toch wel een keer van me horen, het zijn lieve mensen.
     
  4. AnneCo

    AnneCo Actief lid

    9 apr 2012
    265
    0
    0
    @Wup en Rian mooi he zo´n knaltest, had ik ook. Gelukkig!
    @Natasja wat kan het onzeker zijn he? probeer toch voorzichtig te genieten, al zal dat moeilijk zijn als het ook al een keer fout gegaan is.
     
  5. Mooie testen allemaal, super om te zien dan he :)
     
  6. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    omdat ik 9,5 week meedoe krijg ik een wikkeldoek voor de kleine. ook heel handig
     
  7. wup79

    wup79 Bekend lid

    18 sep 2011
    676
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja hier ook 9,5 week urine op te vangen en dan idd een leuke wikkeldoek. Leuk blad trouwens dat blad wat ik van mvm kreeg; Zwanger!
     
  8. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @ florabella: dank je en leuk dat je hier even komt vertellen. en naturlijk gefeliciteerd met je dochter

    @ lilotje: wij hebben ook nog niets gekocht. doen we waarschijnlijk na de eerste echo. ik heb wel van een vriendin newborn sokjes gekrgen. sowieso zullen we deze keer minder kopen in het begin, omdat we nog zoveel van Denny hebben. dat kopen is dan vooral voor het leuke

    @ anneco: wat heerlijk dat je een knaltest had, gefeliciteerd.

    @ zoe: nee hij hangt er nu nog op een heel klein stukje aan te bungelen. ik heb al gevoeld maar het zit nog te vast om het er zelf af te trekken. ik wordt steeds misselijk als ik het nageltje zie, gewoon omdat ik me kan indenken hoeveel pijn dat moet doen bah.
    nee geen eelt op mijn tepels haha, maar ze lijken inmiddels wel van elastisch rubber. tijdens het voeden doet het soms wel ff zeer nu hoor door de zwangerschap, maar dat duurt maar een paar seconden. hahah leuk kleinigheidje. ja je moet klein beginnen he whahaha

    @ wondertje: ja verschrikkelijk he, ik kan ook janken om niks

    @ didi: dank je ik begon me al zorgen te maken, want ik heb de laatste 2 weken al 2 keer tostis gegeten

    @ rian: ook zo'n lekkere knaller, gefeliciteerd. ik zou me dan idd maar niet te druk maken om dat roze

    @ natasja: heel vervelend dat er nog geen hartaktie te zien was, maar wel al gelukkig een goeie echo verder. ja dat wordt een lange week voor je nu.

    @ wup: jij ook een supermooie test, gefeliciteerd. ja is een leuk blad. ik heb het al bijna uit. leuk verhaal van die 2ling die tegelijk zwanger was

    @ hier: ik heb toch ineens menstruatie krampen. echt niet fijn. ik probeer me maar zoveel mogelijk te ontspannen, want naast die krampen ben ik nog steeds hartstikke misselijk. dat moet dan toch nog een goed teken zijn?
     
  9. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    2 mrt 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Door al jullie berichten te lezen, zit ik er ook aan te denken om mee te doen aan MvM. Alleen hoorde ik van mijn zus dat die flessen erg stinken. Omdat ik soms best misselijk ben, houdt me dit een beetje tegen. Wat is jullie ervaring?
     
  10. Linda99

    Linda99 Bekend lid

    18 sep 2009
    721
    0
    0
    Met misselijkheid is het wel erg. Maar het is wel erg belangrijk
     
  11. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    2 mrt 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Daarom twijfel ik ook. Kun je stoppen wanneer je wilt?
     
  12. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    ja klopt ze stinken vreselijk, maar ik probeer mijn adem in te houden
     
  13. wup79

    wup79 Bekend lid

    18 sep 2011
    676
    0
    0
    NULL
    NULL
    Natuurlijk! Als ik jou was zou ik het gewoon proberen. Al vul je maar 1 fles per week, het is toch weer 1 fles. Alle beetjes helpen andere vrouwen ook zwanger te worden.
    Die misselijkheid gaat misschien ook binnenkort weer over.

    Uiteindelijk beslis jij wat je aankan en of je het gaat doen hoor. Als je maar kiest met een goed gevoel. Sterkte met kiezen!
     
  14. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    als jij het op een gegeven ogenblik niet meer ziet zitten kun je natuurlijk stoppen. het is geen verplichting. daarom krijg je het cadeau van 9 weken meedoen ook pas nadat je klaar bent.
     
  15. Katie04

    Katie04 Actief lid

    7 feb 2011
    121
    0
    0
    Huishoudelijk medewerkster
    Zeeland
    Oh meiden wat voel ik me kut..

    Ik ben huishoudelijk medewerkster, dit doe ik inmiddels bijna 3 jaar. Toen ik 3 jaar geleden begon, en ik voor de eerste keer alleen op pad mocht kwam ik bij een echtpaar, en vanaf dag 1 klikte dit zo geweldig...
    Die eerste dag al, heb ik verteld dat ik heel graag een kindje wou, ze liet mij toen iets zien van klei (had ze zelf gemaakt) een buik met 2 handen, en aan de achterkant (binnenkant buik) een babytje, toen zei ze tegen me, ik hoop dat jou dat mag overkomen, het is het mooiste wat er is...
    Hun hebben 1 zoon, ze hadden graag meerdere kinderen gewild, maar dat is helaas nooit gelukt..
    Nu ging vanmorgen daar de telefoon, bleek dat het kantoor was, vanwege bezuinigen (hier waren we al wel van op de hoogte, maar niet gedacht dat het zo snel zou gaan) heb ik dan ook vanmorgen nog afscheid moeten nemen van deze mensen, menn wat heb ik gejankt, en nog..

    Deze mensen hebben zoveel van mij gezien, (en ik van hun) zeker ook wat betreft zwanger worden, de miskraam, vals positiefe test..En nu, eindelijk is het zover, het voelt goed..En nu maken ze het niet meer mee...Hun zijn belangrijker voor mij geweest dan dat m'n eigen ouders zijn voor me, en nu ineens zo afscheid moeten nemen deed zo'n zeer..
    Dat beeldje, heb ik mee gekregen van ze...Ze waren ook zo verdrietig...Wat een kutdag zo zeg...
    We hebben uiteraard afgesproken dat ik gewoon langs blijf komen, maar toch, het zal anders worden..Ik mis ze verdorie nu al...
     
  16. linde90

    linde90 Niet meer actief

    #1276 linde90, 13 apr 2012
    Laatst bewerkt door een moderator: 13 apr 2012
    sorry, aangepast...
     
  17. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    13 feb 2012
    2.787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Wat schijnt te helpen is de flessen luchten (niet in de badkamer ofzo, maar ergens in andere ruimte) en wat ook kan helpen is de flessen boven je hoofd opendraaien en de urine erin schenken zodat je niet met je hoofd boven de opening van de flessen hangt.
     
  18. Didi2502

    Didi2502 Actief lid

    2 mrt 2012
    313
    0
    0
    Werkloos
    Arnhem
    Me net aangemeld bij MvM.
    Nu wachten op een telefoontje
     
  19. wup79

    wup79 Bekend lid

    18 sep 2011
    676
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje Katie, wat vreselijk! Idd gewoon bij ze langsgaan toch. Alleen dan op de koffie en niet om te werken....sterkte nu even
     
  20. wondertjenr3

    wondertjenr3 Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.658
    2
    38
    Zuiden
    Hoe zit dat eigenlijk als je in een flat/appartement gebouw woont?
    Zou ook wel mee willen doen maar zou nl niet willen dat die kratten onder in de hal staat of voor aan de straat zodat iedereen het meteen weet..

    @katie: Sterkte zeg! Kan me voorstellen dat dit echt klote is
     

Deel Deze Pagina