Mijn ervaring is dat crackers als lunch niet echt genoeg vult.... Dus voortaan tussen de middag gewoon boterhammetjes eten En ik zou aan de ene kant wel blijven varieren, dus een keer een wrap tussendoor is prima, maar aan de andere kant wel uitkijken daarmee; in een wrap en een paar crackers zitten niet dezelfde voedingswaarden als in 3 volkoren boterhammen (check de eetmeter maar eens!). En pas op dat je jezelf niet uithongert. Je wilt er een paar kilo vanaf maar die blijven het langste weg als je echt je eetpatroon aanpast en niet als je nu een crash dieet gaat volgen!
Oh ik ben niet eens in staat om een crash dieet te volgen. Als ik niet eet begin ik gelijk te trillen en word ik misselijk. Probeer gewoon gezond en met zo min mogelijk vet te eten. Maar mag vanavond wel een patatje, haha.. Tussendoortjes als komkommer en fruit geven ook goede voedingswaarden toch? Ik ga eens op die site kijken.
Een burito met philadelphia en kalkoenfilet vind ik geen normaal tussendoortje maar een complete maaltijd. Het bevat 250kcal als je tenminste philadelphia light smeert, tel er anders nog maar even 100kcal bij op! 2 bruine boterhammen met appelstroop levert 235 kcal. Een wrap is gemaakt van witte bloem. Je kan beter iets van volkorengranen nemen, die zorgen veel langer voor een verzadigd gevoel.
Maar waarom dieeten? ( heb zelf al zoveel dieeten geprobeerd) Het beste is gewoon je levensstijl aanpassen. Gezond eten, bewegen en vooral genieten.
Wat is hier zoal lees, doen de meesten dat dus ook. Ieder dieet, of het nu een soep/brood/shake-dieet is, is aardig om in relatief korte tijd veelaf te vallen. In het begin gaat dat goed: je bent gemotiveerd, je oogst snel resultaat, maar daarna moet je toch ooit weer normaal gaan eten, want eenzijdige diëten leveren niet de juiste voedingsstoffen; die mag je dus maar een max aantal weken doen. Bovendien zijn saaie diëten slecht vol te houden, je 'crasht' dus voor de eindstreep en dat geeft een rotgevoel, je gaat snaaien, komt weer aan en probeert weer een nieuw dieet. Jojo-en heet dat. Ik ken mensen die hun leven lang al jojo-en, die 2x per jaar streng diëten en de overige weken teveel eten, zich niet in kunnen houden en vette snackbarzooi of hele borden spaghetti carbonara naar binnen weken. Dus ik ben het met je eens, dat het het beste is als je op je eten let (gezond, de juiste verhoudingen en voedingsstoffen en hoeveelheden) en goed beweegt.
??? Volgens mij bestaat haar lunch uit 2 boterhammen appelstroop en een wrap. Maar ze deelt haar lunch in tweeën, aangezien ze al vroeg thuis is van werk.
Ontbijt: -havermout/halfvolle melk met wat pompoenpitten, lijnzaad, walnoten of een paar rozijnen, met wat kaneel Tussendoor: - 1 kopje koffie Lunch: - speltbrood (vult beter) of brood wat gemaakt is van amandelmeel (verzadigd ook beter); beleg: kaas, brie, honing, suikervrije jam. - gekookt eitje - karnemelk Zoiets... Ik probeer witte suiker een beetje te vermijden. Dus natuurlijke suikers/zoete dingen, zoals bijv. honing en rozijnen.
Sorry hoor, maar als je af wilt vallen, moet je je lunch niet verdubbelen, maar halveren! Dit bij elkaar levert bijna 500 kcal, da's veel te veel voor een lunch in een lijnmenu. Als je af wilt vallen neem je óf 2 boterhammen met mager beleg óf 1 gezond belegde wrap.
Laat idd maar, hoe jij daarbij komt is mij een raadsel. Waarom dit gekat vraag ik me af? Als je af wilt vallen, moet je niet als tussendoortje een wrap van 250 kcal nemen. (Of als lunch en daarvoor twee bruine boterhammen).
Sorry voor de kat, dat kwam rottiger over dan ik bedoelde. Maar zo erg is het niet, 500 cal. als lunch, het kan minder en gezonder dat ben ik met je eens. Maar je moet ook niet gelijk te streng gaan lijnen!
En als ze daarna tot aan het avondeten doet op die wrap, valt het helemaal wel mee. Vandaar mijn advies om de eetmeter te checken.
Het is juist beter om halverwege de middag nog iets kleins te eten en de lunch niet té veel te eten dan heel wat in 1 keer en vervolgens een hele tijd niet. Dus ik ben het (voor de verandering ) wel met Zogelukkig eens.
Ik zou het echt niet kunnen redden op alleen die 2 boterhammen met appelstroop, dan ga ik helemaal shaken van de honger. En 1 zo'n wrap vult ook helemaal niet echt.
dag Minny, Ik ben er zelf ook mee bezig ook ongeveer 5 kilo vooral mijn buik moet weg, ik eet bv. 2 boterhammen tijden ontbijt met ligt beleg en smiddag cracottes volkoren dat scheelt heel veel calorien. OP voedingscentrum.nl het je de eetmeter hier in vul je in wat je heb gegeten en dan zie je hoeveel calorieen je hebt gehad ik vind dit echt ideaal en op hun site vind je ook nog info. Gr. Daliya
Dan zou ik die wrap helemaal schrappen en naast de 2 (volkoren?) boterhammen nog een volkorencracker met wat magere smeerkaas nemen. En bijvoorbeeld optimel als drinken erbij, dat vult ook meer dan water of thee.
Je kunt als lunch best 4 boterhammen eten, óók als je wilt afvallen! Als je maar voor mager beleg kiest! En gewoon een glas melk is ook gezond hoor. Als jij het niet redt tot de lunch op je ontbijt en je tussendoortje, dan kun je best bijv om 12 uur 2 boterhammen eten en om 2 uur nog weer 2. Dan om 4 uur nog een tussendoortje en dan redt je het wel tot het avondeten. Ik doe het al jaren zo en dat gaat prima! Ik denk dat je uit al onze adviezen dát moet uitzoeken wat voor jou werkt. En dat is een kwestie van proberen