Maak jij je nog druk over hoe je er uit ziet voor je man/vrouw?

Discussion in 'De lounge' started by Foxter, Apr 13, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Het ligt er bij mij ook een beetje aan wat voor bui ik heb.. Ik kan gerust de hele dag in joggingbroek rondhangen maar zo ga ik niet de deur uit. Ik ga ook zeker niet speciaal een make upje op doen of bijwerken als mijn man thuis komt. Hij vindt me prachtig zoals ik ben (dat zegt ie regelmatig dus misschien moet ik hem toch eens gaan geloven;)). Ik zorg er wel voor dat ik er vaak genoeg goed verzorgd en leuk uitzie. Ik vind het ook zo leuk om hem een beetje jaloers te maken als ik ergens heen ga zonder hem, dan kleed ik me leuk (beetje sexy) aan, make upje, luchtje, pumps.. En dan zie ik hem kijken.... :D Uiteraard doe ik dit ook als ik wel met hem op pad ga, dus hij heeft niks te klagen;)
    Vind het belangrijk om te blijven investeren in jezelf en in je relatie, hoe lang je ook bij elkaar bent.. maar ik vind ook dat je jezelf moet kunnen zijn bij elkaar en als dat betekent dat je er af en toe uitziet als ma tokkie als hij thuis komt, so be it.
     
  2. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Ik ga me niet nog ff mooi maken voordat hij thuiskomt( komt alleen op vrijdag thuis hahahaha) Vind het genoeg als hij kan zien dat ik me sochtends goed aangekleed en een beetje mooi gemaakt heb ;)
     
  3. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    Oct 29, 2008
    3,862
    0
    0
    Brabandse Land
    Ik gebruik iedere dag make-up,doe mijn haar,lekker geurtje en leuke kleding aan.Maar nooit speciaal vlak voordat hij thuis komt met werken,dan ben ik druk bezig met eten en zoontje haha
     
  4. MissXX

    MissXX Fanatiek lid

    Oct 9, 2011
    2,027
    0
    0
    Nijmegen
    Ik zorg er bijna altijd voor mooi gekleed te zijn en er leuk uit te zien. Ik heb echt iedere dag leuke kleren aan, zelfs tijdens het schoonmaken of als ik de muren aan het sauzen ben haha.. Ook maak ik me bijna altijd op. Dit is echt niet alleen voor mijn vriend, maar ook zeker voor mijzelf! Maar soms ren ik wel even naar boven om mijn make-up bij te werken omdat ik weet dat vriend zo thuis kan komen..

    Mijn vriend vind het zeker leuk (zegt dit ook) als ik mooi opgemaakt ben! Ook vind hij mij mooi zonder make-up. Maar ook weet ik dat hij het niet zo leuk zal vinden als ik dit nooit meer doe. Of hij mij dat zal zeggen? Dat denk ik niet..

    Dus dames, wakker worden! Veel mannen vinden het echt wel leuk, ook al zeggen ze het niet! Het is toch altijd leuk voor een man te zien dat iemand haar best voor hem gedaan heeft?
     
  5. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Mijn man houd niet van die make up ballen als je zonder niet knap eruit ziet hoeft het van hem niet, natuurlijk wel verzorg dus gewassen, Deo, geurtje, gekamde haren en een leuke casual outfit vind hij wel leuk en als we een keer weggaan vind ie make up niet zo erg maar doordeweeks vind ie niet nodig, mag wel natuurlijk maar hij vind het zonde ( nu is het wel zon leek dat ie niet ziet als ik mascara op heb ofzo hahahaha maar de rest ziet ie natuurlijk wel)

    Hij ziet mij het liefst in een strakke sportbroek en sportbeha in een leuk kleurtje hihi dus heb n makkelijke man.....
     
  6. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    May 21, 2006
    6,208
    3
    38
    Maar je kunt er toch ook leuk uitzien zonder de mooiste kleren aan te hebben of makeup op te doen?
    We vinden onze mannen toch ook mooi met (bijvoorbeeld) spijkerbroek en shirt en zonder makeup?

    Het is wat anders wanneer je er als een slons bijloopt natuurlijk.
     
  7. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    May 21, 2006
    6,208
    3
    38
    Ik kan me voorstellen dat dat echt heel moeilijk is idd :(
    Hopelijk vind je iets waardoor je ondanks je schildklier problemen toch wat kunt afvallen (op termijn andere medicijnen ofzo)
     
  8. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Als k me opmaak dan zegt mijn man:

    Waarom smeer je die troep op je gezicht! Hij vind me mooier zonder make up! *gelukkig* want ik ben ook niet zo'n make up mens.
     
  9. Snowy09

    Snowy09 Actief lid

    Aug 13, 2011
    466
    0
    0
    Onder Rotterdam
    Wij zijn nu 8 jaar samen. En vinden het ook nog best belangrijk wat speciaal voor de ander te doen! Mijn vriend leerde mij kennen toen ik +/- 120 woog bij een lengte van 180.Ben toen gegroeid tot 158 kilo na 2 zwangerschappen! Ben nu voor de zwangerschap afgevallen tot 99 kilo.En hoe dik of dun ik ook was hij hield van mij en vond mij sexy ! Maar dan nog voel ik me nu wel fijner met een "normale kleding maat" en een beetje make up !
     
  10. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ik maak me nooit op. Ik hou niet van make up. Maar zo ben ik nooit geweest.
    Ik doe ook niks speciaals als mijn man uit zijn werk komt (dat is hier meestal ook midden in de nacht dus dan lig ik te pitten)
    Als we uitgaan doe ik wel mijn best.
     
  11. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ik weet niet of mijn man het leuk vind of niet... maar hij kent me niet met make up. Hij weet hoe ik er over denk. Ik vind make up erg nep. Dat ben ik niet.
     
  12. Willes

    Willes Fanatiek lid

    Nov 14, 2006
    1,127
    70
    48
    Ik draag iedere dag make-up. Zonder voel ik me niet echt 'fris' eruitzien om het zo maar te zeggen (als je begrijpt wat ik bedoel). Mijn vriend maakt het niet uit (zegt 'ie:D). Maar ik vind het wel belangrijk om er een beetje verzord uit te zien. Dan voel ik me gewoon meer vrouw.
     
  13. Snowy09

    Snowy09 Actief lid

    Aug 13, 2011
    466
    0
    0
    Onder Rotterdam
    Ik was vergeten er bij te schrijven. Hij zeg mij mooi en sexy te vinden met en zonder make up.Van hem hoef het niet speciaal.Omdat hij mij mooi vind zoals ik ben. Maar ik voel mijzelf mooier met make up en voel me er fijner bij ! En dan gaan dikke pakken hoor ! Gewoon wat oogsschaduw kleurtje op mijn wangen lijntje onder het ook en een mooie lipgloss op ;)
     
  14. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    Ik vind het ook belangrijk er goed uit te zien, nog steeds. Maar dat geld voor mijn partner ook! We hebben wel is een lekker slof dagje natuurlijk :D
     
  15. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Nee ik ga er niet speciaal mooier uit zien voor mijn man, ik las ook ergens een reactie van iemand die zich vlak voordat de man thuis kwam nog even make up er op doet haartjes goed dan denk ik :( Vind je man je alleen maar leuk met make up dan ?Vind het echt overdreven, ik kleed me hoe ik het wil en niet hoe mijn man het wilt ... :D

    We zien er gewoon verzorgd uit hoor maar we gaan ons niet speciaal mooier maken voor de ander, dat vind ik gewoon niet nodig en mijn man ook niet. :D
     
  16. clauzoe

    clauzoe Actief lid

    Oct 10, 2011
    433
    0
    0
    NULL
    NULL
    hmmm of ik het speciaal voor m'n man doe....
    nee meer voor mezelf denk ik.
    net hoe m'n bui is het ene moment loop ik er bij in een trainingsbroek met slobber trui ( in huis dan )
    en een andere keer netjes in de kleren met me make-up mooi en haar netjes.
    maar net hoe me kop staat
     
  17. Sennaaa

    Sennaaa Niet meer actief

    Als ik de hele dag heb gewerkt en we komen s avonds thuis en ik heb gedoucht, ga ik me niet meer opmaken en mooi maken voor mijn vriend. Maar als we weekend hebben of we vrij zijn maak ik me wel altijd mooi (doe ik niet zo zeer allleen voor hem, maar ook voor mezelf).. tenzij we een lazy day hebben!
     
  18. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Ik zorg dat ik altijd mn haar netjes heb zitten, mijn man ziet me het liefst met los haar. Ik voel me zelf beter met make up, dus ik doe elke dag mn wenkbrauwen bijwerken, oogschaduw, camouflage, mascara op. Als we weggaan naar een feestje ofzo doe ik extra eyeliner ofzo op, dat deed ik voorheen altijd, maar nu dus niet meer.Zorg dat ik lekker ruik en op tijd schone kleertjes aan, maar dit alles doe ik eigenlijk altijd al, behalve de make up is iets minder en ga ik zeker niet bijwerken voor hij thuiskomt, dat dan weer niet. Ik loop hier thuis eigenlijk altijd in een makkelijke broek/shirt en hij vind me eigenlijk altijd wel aantrekkelijk ;)
     
  19. xd24

    xd24 VIP lid

    Feb 27, 2010
    6,406
    0
    36
    Brabant!
    Dit dus!
    Ga me echt niet speciaal mooier voor doen voor mn vriend. Hij weet toch hoe ik eruit zie, daarvoor hoef ik me echt niet even op te frissen voor hij thuis komt. Denk dat hij me raar aan zou kijken;)

    Ik hou van leuke kleren en schoenen dragen, heb altijd mascara op maar verder niks, ziet er ook niet uit bij mij meer make up. En mn vriend geeft sowieso niks om make up, vind ie nep...
    Wel is het voor ons belangrijk om jezelf goed te verzorgen!
     
  20. Alita

    Alita Niet meer actief

    idd...het gaat natuurlijk niet vanzelf....
    Ik ben ook bijgekomen van mijn laatste zwschap...de eerste keer ging het veel makkelijker ervanaf...
    Maar ik werk eraan en ik weet zeker dat ik ooit wer eruit ga zien als vroeger...minder accepteer ik ook niet;)
    Maar ik moet er wel iets voor doen!
     

Share This Page