@evy - weet niet hoe het voelt aant einde van de zwangerschap hehe maar ik heb vandaag dus ook echt niet chill geslapen. minder als dit regelmaat wordt tijdens zwangerschap... heb vandaag ook echt last van mijn linker heup. balen. heb al niet van die chille heupen. (als baby sprijbroekje gedragen) maar ben echt als de dood voor BI heb wel gehoord dat ondanks de pijn door blijven bewegen het beste is...
Even snel een berichtje van mij. Gefeliciteerd met de goede 20 weken echo's! Ik lees een andere keer goed bij want lig nu al twee dagen doodziek op bed Had een beetje van die hg schimmel spray gespoten in de douchekabine en dat sloeg al enorm op mijn keel. Werd die avond steeds pijnlijker en de volgende ochtend werd ik wakker met keelpijn, hoofdpijn en koorts, blehh!
Goedemorgen dames, Word echt gek van het slechte slapen Het maakt niet uit hoe vroeg of laat ik naar bed ga. Op de een of andere manier word ik rond 5 uur wakker en kan ik 9 van de 10 keer niet meer in slaap komen of ik val in slaap net voordat ik eruit moet. Herkenbaar voor iemand?
Komt denk ik niet van de spray, hoor! Maar ik heb het ook gehad. Ben dus 2 weken ziek geweest. Als het te erg wordt en je kunt er niet door slapen, dan even naar de huisarts gaan. Ik heb eerst fluimicil gekregen,maar dat hielp niet. Toen therazine, en dat was niet zozeer tegen de keel, maar gaf mijn lichaam rust. Nadeel: Je mag dus geen auto meer rijden... Beterschap! Gehad, maar nu 2 dagen weer beter geslapen. Nog niet echt goed, zoals voor de zwangerschap, met veel draaien en af en toe naar de wc, maar ik word in elk geval weer uitgerust wakker.
Ik slaap nog steeds super lekker merk wel dat wanneer ik op me zij ga liggen ons beebje ook naar de zij gaat en dat het daar ineens wat zwaarder voelt. Kriebelt het bij jullie binnen in de buik ook zo? Ik sta soms echt te krabben mja die vlinders in de buik krab je niet ff weg haha.
Dithje; Dan doe maar rustig aan vandaag, lekker bankhangen! mamaAniek; Beterschap, ook maar lekker niks doen vandaag... Slapen gaat hier eigenlijk heel erg goed. Melanie; Nee ik heb geen gekriebel in mijn buik. Ik begin wel weer jeuk aan mijn buik te krijgen. Bij mijn zoontje werd ik op een gegeven moment gek van de jeuk. Gelukkig ook weer over gegaan. Schijnt heel erg gevaarlijk te zijn als je dit aan het einde van de zwangerschap hebt, wist ik helemaal niet. Een meisje wat ik ken is daarom ingeleid geworden.
Zo, weer even mn kladblokje erbij gepakt. @laadyxochi: leuk jurkje! Zeker doenn. @mel: laminaat voor de babykamer? Wij voor de woonkamer en keuken. @kersje: en waren de hapjes lekker? Ben jaloers! Heb al 2 dagn een vreetkick. @naomi: dankje meid! En maak je geen zorgen, mijn uk laat zich ook alleen maar voelen waneer die er zin in heeft. Niet vaak dus @mamavangwenn: fijn dat je de beeb voelt. En geniet van de rust! @hartogje: gelukkig dat de buikpijn weg is en dat je de kleine goed voelt. @nena: oeii, goed oppassen! @slapen: al weken bagger! Maar die oorzaak kennen jullie. Mn vriend is zo trots op me dat ik gewoon nog vrolijk ben. Normaal was ik na 2 nachten k*t slapen strontchaggo! @energie: mn energie verschild per dag. @jeuk: mn borsten en de huis rond mn oksels jeuken heel erg. Denk omdat mn borsten zwaarder worden en meer aan die huid trekken.
Wij hebben gister heerlijk genoten van alle lekkere baksels en natuurlijk buikpijn van het lachen 's avonds. Ik slaap gelukkig nog net als normaal dus dat is goed en ben vroeg wakker maar ja dan ben ik gewend, oja ik droom wel meer en voornamelijk dat we een meisje krijgen, zal wel gek zijn als we woensdag horen "het is een jongen" maar ja het geslacht maakt me echt niet uit ben al blij als we horen dat het goed is.
Ik begrijp wat je bedoeld! Ik zou erg verrast zijn als ze zeggen dat t een meisje is, ookal hoop ik dat stiekem wel, want praat en denk altijd in hij-vorm. Maar indd, zolang het maar gezond is.
HArtogje ,nee geen hoekbank hahaha. Lees iets over jeuk..zwangerschapscholestase, is idd erg gevaarlijk. Maar kriebels in mn buik heb ik ook wel ,dat is wel normaal. Heb gister overleefd. Had het gisterochtend wel moeilijk. Stond. 20min in de rij(voor 1kassa) bij de aldi met 1 blok kaas en een flessenbon van 2 weken terug. Die ik dus niet meer kon inleveren! Hormoooonen: ik werd giftig ,heb gezegd: dan hou die kutkaas ook maar, ga wel naar de albert heijn, daar kun je tenminste ook in het weekend fatsoenlijke service krijgen. Ben zo de winkel uitgegaan. Staan we in de action...weeeeer zo'n rij. Tygho beetje vervelend, en ik voelde de tranen al omhoog komen. Staat de vrouw voor me ,me gewoon uitgebreid aan te staren. Heb mn portemonee in het mandje gemikt(manlief was ook mee gelukkig) en ben huilend de winkel uit gegaan. Knapte gewoon ff af. Gelukkig was man wel heel lief voor me. En vanaf toen was het een heerlijke dag! Lekker genoten van alle visite en het toch nog mooie weer. Heb het overleefd! Nog 2 dagen tot de echo
he mams, dat kan je er dan ook allemaal nog wel even bij hebben. Fijn dat je een leuk feestje hebt gehad en nog wel wat hebt kunnen genieten enne idd alweer een dag dichterbij je echo, hoe laat mag je?
MamaAniek: beterschap!!!! Dithje: hier ook hoor. Vroeg wakker worden en dan een halfuurtje ofzo voordat ik moet opstaan weer in slaap vallen... slopend! Mel: Hier heb ik wel last dat ik jeuk heb bij het randje van mijn onderbroek. Mams: Kan me voorstellen dat het je af en toe te veel wordt.. nog mar 2 daagjes!!!
Goed dat je de dag hebt overleeft mams Fijn dat je je echo zo vroeg hebt. Dankjewel over de tips mbt het jeuken...
lkkr veel geklets weer heb alles wel gelezen maar geen klad blok bij de hand... @lady leuk jurkje ik zou zeggen doen!!!! @naomi ik voel de beeb ook alleen als ik ff lkkr rustig zit of lig ma dan heb ik altijd me handen ff op me buik anders voel ik ook nie ma ben mss te druk bezig met vanalles @ mams gelukkig ben je de dag goed door gekomen en als er ff iets mis gaat dan gaat alles mis he ken het maar gelukkig heb jt tog nog daarna genoten van je dag en over 2 dagen weer lkkr gluren na je beeb @ slapen ik slaap prins heerlijk allen me kids wekken me zo vroeg hahaha voor de rest sorryy heb nie alles onthouden hahha
@mams: vervelend dat alles dan tegenzit. Gelukkig heb je het overleefd! En toch nog een fijne dag gehad *knuf* @hier: enorme krampen. Loop er krom van. Soms opeens kotsmisselijk, maar zakt dan wel snel af gelukkig. Kramp zit niet in de baarmoeder gelukkig. Wel harde buik maar dit komt gewoon door de darmen denk ik. Begin nu zo langzamerhand en beetje pissig te worden op mn lichaam.
wij zijn weer terug in nederland, nu wel een beetje last van een jetlag en de zwangerschap maakt het allemaal wel wat zwaarder! zo ga je op vakantie en pas je , je jas nog ! zo kom je thuis en past je jas dus niet meer Hahah morgen ochtend 20 weken echo en dinsdag vk ! hoe gaat het met alle meiden hier? ik heb gisteren ook de foto,s van het trouwen terug gehad en moest gelijk aan jouw denken melanie heb jij je foto,s ondertussen al terug ? en thnx voor het plaatje van de kleur grijs , ondertussen zijn wij aan het denken welke kleur wij willen ! Mams ik lees morgen echo lekker vroeg hoef je ook niet de hele dag in de spanning te zitten. duufke ik denk ook dat het je darmen zijn , zitten je darmen ook gewoon niet onzettend vol ? anders even de vk bellen morgen!