mei 2012 mama's deel IIII

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door pat78, 8 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Maxicosi gaat hier gewoon achterin, speentje wordt wel weer terug gegeven door grote broer/zus en zo niet, dan niet :D
    Hier al 2 makkelijke kids in de auto die prima sliepen zonder speen (in de auto), dus verwacht geen problemen nu.

    Kleine krijgt hier ondanks borstvoeding wel een speen, omdat ik onder geen beding een duimer wil ;)
     
  2. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    19 aug 2011
    1.747
    0
    0
    Nee de pijn is alweer weg getrokken :) beetje beursig voelt het aan.
     
  3. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    @ Kleding voor man: huh, had ik nog niet van gehoord.. Maar een shirt lijkt me ook wel genoeg..
     
  4. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Ochtendjas neem ik niet mee, vind ik niet nodig. Slippers ook niet, maar ik kan me voorstellen dat sommigen het fijn vinden om mee te douchen. Ik heb wel een Marokkaans nachthemd ingepakt dat lekker lang is, dus als het nodig is kan ik daarmee over de gang.

    Maxi cosi: hier achterin, ik heb een bolspiegel met een grote kikker gekocht toen mn zoontje wat ouder werd, maar dat was vooral voor hem omdat hij de maxi cosi beu begon te raken en op deze manier mij en alles om hem heen een beetje kon zien. Ook zonder spiegel vond ik het prima, mn zoontje sliep toch veel in de auto. De eerste paar keer is het inderdaad vreemd dat je niet even een dekentje goed kunt doen of een speentje terug kunt stoppen, maar aan de andere kant is dat ook wel zo veilig! Die spiegel is trouwens wel een aanrader, ze hebben ze ook in lieveheersbeestjes, beertjes, etc. Nu hangt ie nog steeds in de auto en vindt mn zoontje het leuk om naar de auto's achter hem te kijken en om gekke bekken te trekken naar zichzelf :)

    Pijn tussen de schouderbladen heb ik niet, wel dat mn nek de hele tijd moet knakken. Pijn in de nek is volgens mijn vk ook een symptoom van zwschapsvergiftiging dus hou het wel in de gaten.

    Vanmiddag heb ik even een uurtje langer kunnen slapen omdat mn man thuis was, lekker! Vanavond weer lekker vroeg naar bed.

    Mn zoontje is echt in een terrormodus nu, zal wel vermoeidheid en verveling zijn want het is niet echt een enerverende dag geweest ;). Dus ik ga ff snel iets van eten in elkaar flansen en hem dan op bed leggen want ik word gek van hem.
     
  5. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Die verhalen over speen, duim enz..
    Ik wil nog geen speen geven omdat ze dat afraden als je BV (wilt geven) geeft. Maar duimen lijkt me inderdaad ook niet handig..

    Ik denk dat we het maar aankijken dan zien we wel weer hoor!

    Maxi cosi gaat hier gewoon achterin, hoeven geen lange afstanden en zo wel, gaat 1 van ons achterin zitten. En als het gewoon goed gaat alleen kleine achterin.

    Verste weg zou max. 3 kwartier rijden zijn, en dat is bij vrienden van ons.
     
  6. Tinie84

    Tinie84 Niet meer actief

    ;) Dat moet wel lukken!
    Had niet gedacht dat dat zou houden... Tnx voor de tip!
     
  7. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Jawel hoor, zo zwaar is zo'n buik niet. De eerste hangt er hier al 5 jaar aan!
     
  8. ilonka85

    ilonka85 Actief lid

    13 feb 2011
    432
    0
    0
    (Woon)Begeleider Gehandicapten
    landgraaf
    nou als ik t zo lees verschilt het wel bij iedereen met de vluchttas.

    Valt me net in dat ik nog een haarborstel en deo en tandenborstel erin moet stoppen.

    Maar verder heb ik 2 pakjes voor ukkie een lekkere broek voor mij 2 truitjes met lange mouwen 2 paar sokken 2 truitjes met lange mouwen, heb geen tshirts dus misschien toch nog ff halen en ja dextro energy

    En mn vriend heeft al luiers ingepakt en doekjes en slabbers en wilde ook al voeding meenemen lief he hihih Ik zo ja dat krijgen we wel in t zh.

    Trouwens even over de speen hoelang heeft een baby deze? want je ziet zoveel verschillen in de omgeving en helemaal die kindjes die er niet vanaf komen. Dus alle tips zijn welkom !!!!
     
  9. trotsemams

    trotsemams VIP lid

    20 aug 2009
    5.653
    0
    0
    NULL
    Zuid-Oost Brabant
    (Vlucht) tas heb ik gewoon per dag 1 verschoning.Ochtendjas niet,is me veel te warm haha

    Ilonka,speentjes.Zoveel mensen zoveel meningen.Hier niet tot nauwelijks gebruikt.Sommige laten de kindjes vlot tot een paar jaar lopen met speen.Mijn ding is het niet ;)
     
  10. Liesken

    Liesken Fanatiek lid

    18 okt 2009
    1.116
    1
    38
    Joas heeft wel een speentje, al vrij snel nadat hij geboren was. Had enorme zuigbehoefte en na een aantal nachten de pink gegeven te hebben was ik gauw om. Maargoed, nadeel is dat hij het nu nog heeft. Wel heeft hij vanaf 6 maanden alleen een speen in bed in. Dat kun je best goed aanleren. Zodra ik hem uit bed haal gooit hij zijn knuffeldoekje en speentje meteen terug het bed in. Ach, ik vind het niet zo'n drama als hij met speen slaapt.
     
  11. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    19 aug 2011
    1.747
    0
    0
    Mijn zoon kreeg speen bij 2 weken oud ivm zuigbehoefte, en was er met 6mnd weer vanaf:) hij kreeg m alleen als hij erg huilde! Nooit zomaar ook niet als hij STIL was en lief was. Probeerde altijd eerst iets uit en als niets hielp daarna speen, idem met slapen, kreeg hij ook niet standaard! Eerst zonder speen lukt het echt niet dan wel speen. Dit heeft als resultaat gehad dat hij weinig behoefte had:) ik vind het een vreselijk gezicht als kinderen met 2,5 jaar al lopend n lachend met een speen in hun mond lopen. Is ook een vorm van mishandeling vind ik!! Als je eens wist hoeveel kindjes slecht praten door een speen! Tanden gaan naar voren staan en de tong gaat ermee in, kindjes gaan op gegeven moment naar de speen praten, heel onduidelijk dus. Ik hoop dat mijn meisje net als haar broer is en weinig tot geen behoefte zal hebben eraan. Zelfde als met knuffels;) sommige kinderen willen maar 1 knuffel hoe smerig het ook is, 1 keer een programma op tv gezien en als je eens wist wat daar aan bacteriën aanzitten :( je schrikt je dood. Zodra ik wist welke favoriet was bij zoon elke week hopsa de wasmachine in, nooit geen gezeur gehad:)

    Het klinkt een beetje belerend maar zo is dit niet bedoeld hoor !!
     
  12. miekr

    miekr Fanatiek lid

    15 sep 2011
    1.213
    0
    0
    moeder zijn
    Wervershoof
    @ airbag, het ligt inderdaad aan de auto, bij de ene kan je wel de airbag uitschakelen en bij de andere niet. Bij onze huidige auto kan die wel uit gezet worden, maar toch gaat de maxi cosi achterin gezellig bij z'n 2 grote broers.

    @ vluchttas, hier nu ook maar de tas voor onze kanjer ingepakt, aangezien we nu weten dat het een ks wordt en we rekening moeten houden met 4/5 dagen opname. dus genoeg kleertjes en rompertjes en sokjes erin. Zal er voor de zekerheid een speentje in doen voor als hij erge zuigbehoefte heeft. en heb er een knuffeltje in gedaan.
    Voor mezelf heb ik er een paar bigshirts in gedaan, sportbroeken en leuke shirts en genoeg ondergoed en sokken. Ook m'n badjas voor het geval dat.
    Voor m'n man neem ik niks mee. Nooit gedaan ook trouwens.

    manlief was vanmiddag toch thuis gebleven, ik had even de was in de machine gedaan en bleef maar spugen. Nu alleen vreselijke buikpijn en voel me nog steeds erg beroerd. was dus wel blij dat hij thuis bleef.
    Alleen ben dus niet toegekomen aan de dingen die ik wilde doen.
     
  13. ilonka85

    ilonka85 Actief lid

    13 feb 2011
    432
    0
    0
    (Woon)Begeleider Gehandicapten
    landgraaf
    nou dat is dus alweer nuttige informatie ! Want ik wil ook niet dat ze zo lang met dat ding in de mond rondloopt. Nou we kunnen het altijd eens gaan proberen de speen te geven als echt niks anders helpt en anders gewoon niet.

    Zal toch wel per kind verschillen enzo maar toch liever zonder dan met !

    Thanks echt fijn :D
     
  14. miekr

    miekr Fanatiek lid

    15 sep 2011
    1.213
    0
    0
    moeder zijn
    Wervershoof
    @ speen, Devin had vreselijke zuigbehoefte en kreeg van ons dus een speen. Vanaf 10 maanden ongeveer hoefde hij hem overdag niet meer. maar kreeg hem ook alleen als niks hielp. niet zomaar. Maar wel nog voor de nacht. (al deed hij hem zelf s'nachts uit en vond ie het alleen fijn met inslapen) Met 1,5 jaar was hij daar ook vanaf.

    Owen daarentegen, wilde eerst wel een speen, maar was daar met 3,5 week klaar mee. hij is een duimer. Maar pakt z'n duimpje alleen als hij heel erg moe is of ziek is verder niet. Had liever dat hij een speentje had gehad om dat dat gewoon makkelijker af te leren is. Nu is hij nog te jong om het af te leren, maar ga wel zo jong mogelijk proberen om hem van het duimen af te helpen.
    Hoe het met de 3e gaat geen idee. Elk kind heeft z'n eigen behoefte. Je hebt ook kinderen zonder enige zuigbehoefte en die niks willen. Vrienden van ons hadden dat met hun dochter, bij haar kwam het toen ze 2 was dat ze een speen wilde en begon met duimen.
     
  15. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Nou ik ben weer terug... Ze hebben me mooi te pakken gehad. Zouden vanmiddag gaan high tea'en, kom ik binnen....... Hele huis op vrienden en familie, alles blauw versierd, kadotjes, spelletjes, lekkere babyhapjes.. Hadden ze dus een babyshower voor me georganiseerd! Wat leuk en gezellig! Heb ook ng een gipsbuik gekregen, gaan we van de week maken, ben benieuwd.. Was helemaal onder de indruk haha echt een leuke verassing!

    Euhm speen heb ze wel in huis, zie wel of het nodig is.

    Vluchttas geen ochtendjas, draag ik niet. Ook geen kleren voor man wonen 10min van zkh af en ga poliklinisch bevallen dus verwacht niet lang te blijven ga rekening houden met 1 nacht.
    Mij vk gaf ook de tip oor dextro energie en een drinkfles met drink tuitje zodat je ook evt onder de douche, in bed, als je op handen en knieën zit weet ik veel makkelijk kan drinken.. Dus die doe ik er ook maar in...
     
  16. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    11 jul 2011
    1.738
    0
    0
    Big City
    dag meiden!
    @Tinie, ik vind de stoffigheid wel meevallen...
    @lijstje, ik heb het hier op mijn laptop aangepast, dat alles hetzelfde vermeld wordt. Wie wil het doen als ik niet in staat ben? Als we dan mailadressen uitwisselen kan ik tegen die tijd het meest up to date-lijstje even mailen, weet niet of dat via zp kan :$

    Verder blij blij blij dat SM weer langs is geweest!!!even wat dingen kunnen checken voor de uitzet, SM heeft voor schoon bed gezorgd, ramen boven schoon, toiletten en de was... Wat een heerlijk opgeruimd gevoel weer.
     
  17. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    25 feb 2011
    3.142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Ze zeggen dat als je bv geeft je beter geen speen kan geven, maar dus ook geen fles tussendoor de 1e zoveel maanden.

    Omdat het kindje dan gewend raakt aan de vorm van speen en dus moeilijker tot niet meer aan 'kan' happen aan de borst.

    Ik vind het zelf erg lastig en volg gewoon mijn gevoel!!

    Ik ga na 2 maanden weer werken, en afkolven op mijn werk (ALS bv al lukt!!) doe ik echt niet aan! Dus van te voren afkolven en dan krijgt de kleine gewoon de fles met moedermelk dus. Tja, kan wel heel leuk 6 maanden voor staan, maar kan moeilijk de kleine mee naar het werk nemen he hahaa
     
  18. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    19 aug 2011
    1.747
    0
    0
    Tegenwoordig heb je een speciale duim tegen het duimen;) is een soort braceje van duim met gaten erin, zo leren kinderen het duimen af.

    Mijn zoon probeerde wel te duimen maar die trok ik net zo hard weer uit zijn mond. Laatst op tv euhm
    Bij one Born minute was dat, dat donkere meisje van 19jaar die deed ook duim in mond, vreselijk gezicht.
     
  19. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Speen, hier hebben ze allebei een speen gehad, beiden erge zuigbehoefte en teveel aan borstvoeding, dus er moest iets.
    Vanaf 6 maanden alleen nog in bed (of bij ziek zijn) en met 2 wilde ik bij Danique gaan afbouwen, maar toen had ze net een broertje, vond ik ook zo onaardig, dus de Sinterklaas voordat ze 3 werd, heeft ze hem in haar schoen gedaan voor andere baby's. Finn precies hetzelfde en ze hebben er beiden nooit een probleem van gemaakt!
     
  20. Dribbel32

    Dribbel32 Bekend lid

    27 mei 2011
    758
    0
    0
    Zuid-Holland
    Je mag ook naar de kleine toe om te voeden. De eerste 6 weken wordt afgeraden om een speen/fles aan te bieden vanwege tepel-/speenverwarring. Soms is het wel eerder nodig omdat een baby erg veel zuigbehoefte heeft. Finn had gigakrampen en spuugde gigantisch omdat hij veel te vaak aan de borst wilde drinken.
     

Deel Deze Pagina