Heb even een discussie met man. Voor diegene die een schoonmaakster hebben: ik ben benieuwd naar hoeveel uur jullie werken.
Ik werk 24, man werkt 32. We hebben 1x per 2 weken een schoonmaakster. Ik overweeg om te stoppen met werken of een andere baan te zoeken (deze baan is te zwaar). Als we het kunnen betalen houden we de werkster, ook al kom ik thuis te zitten.
Ik 40 man 40. Een keer in de 6 weken kom er een schoonmaakster voor 3 uurtjes om de grote dingen te doen zoals ramen en de keukenkastjes van binnen enzo.
Als we straks verhuisd zijn wil ik ook een schoonmaakster in dienst die elke week het grote werk doet. Ik werk 24uur en mijn man gaat over enkele maanden naar Duitsland ik zal dan overal alleen voor komen te staan en wil gewoon niet op mijn vrije dagen bezig zijn met het huishouden maar er dan gewoon ook ECHT kunnen zijn voor de kids.
Nu hebben we geen schoonmaakster meer, omdat de vorige het niet goed deed, maar toen we een schoonmaakster hadden werkte ik 22 uur en mijn man 40 uur.
Ik werkte 32 uur met schoonmaakster 1 x per week. Nu werk ik 24 uur en komt de schoonmaakster 1 x in de 2 weken.
Wij werken allebei 32 uur en de schoonmaakster komt elke 2 weken 3 uurtjes. En dan doet ze de dingen die ik altijd laat liggen: afstoffen, dweilen, badkamer, wcs, trappen stofzuigen etc.
En dan doet ze de dingen die ik altijd laat liggen: afstoffen, dweilen, badkamer, wcs, trappen stofzuigen etc. Huh??? Je laat de wc's, stofzuigen, ofwel alles toch geen 2 weken liggen??? Ik werk 27, man heel veeel!!! Weg van 7 tot 18.30 en aan het werk in de avonden. Hadden er 1 voor 4 uurtjes in de 2 weken. Maar na een tijdje maken ze niet goed meer schoon vond ik zelf (beide vorige ook al het geval) Vond de badkamer wel handig, maar stofzuigen, wc kan ik ook wel zelf. Ramen leuk, maar hoeft ook niet zo vaak. Alleen.. de binnenkant van kastjes die hoeft niemand te zien ((schaam))
denk dat het niets te maken heeft met werk uren ik werkte fulltime en deed het zelf en nu 16 uur moet er niet aan denken dat iemand mijn huis doet vind het zelf veel te lekker werk muziekkie aan hoofd leeg en ook keukenkastjes gaan hier 2 wekelijks leeg sopdoek erdoor en alles er weer in