vreemd: 's morgens positief: 's middags negatief

Discussion in 'Zwanger worden' started by Ketie, Apr 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ketie

    Ketie Actief lid

    Nov 28, 2011
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Gisterenavond om 23.00 ovu test gedaan met CB: negatief (wat ik eigenlijk ook verwachte, want mijn ei zou eigenlijk as vrijdag pas moeten springen)
    Vanochtend (09.00) had ik een beetje buikpijn wat ik vreemd vond en besloot nogmaals te testen. Nu was de test: positief
    14.15 uur nog een test gedaan: negatief
    Eigenlijk weet ik wel zeker dat men ei is geweest (geen buikpijn meer en temeratuur is met 3 tiende graad omhoog gegaan).
    Wat ik concludeer is dat mijn ei maar een paar uur 'onderweg is'

    Nu hebben wij alleen gisterenavond sex gehad (23.00uur). Denken jullie dat ik een kans maak?

    Groetjes
     
  2. Sandana

    Sandana VIP lid

    Jan 9, 2012
    5,682
    5
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Ik denk inderdaad dat je ei is gesprongen. Je kunt een korte LH piek hebben, die van mij duurt ook niet lang.

    Je tempstijging... was die vanochtend voordat je uit bed kwam op je normale tijd? Of heb je extra getempt?
    Als je gisteravond seks hebt gehad maak je een goede kans. De beste kans is als de zaadcellen al klaar liggen in je eileiders.

    Mocht je extra getempt hebben nadat je opgestaan was (is niet betrouwbaar), klus dan voor de zekerheid nog om de dag door.
     
  3. Leeuwtje86

    Mar 9, 2012
    96
    0
    0
    Hoi Ketie,

    Ik zou er toch nog niet meteen vanuit gaan dat je je eisprong gemeten hebt. Ik heb dit bij mijn laatste ovulatietest met CB Digital ook gehad dat ik 's ochtends een positieve test had en 's middags een negatieve. Vijf dagen later had ik ineens weer een positieve ovulatietest in handen! Deze bleek echter wel te kloppen. Waarschijnlijk heb je toch positief getest, omdat je ochtendurine genomen hebt (Ook al staat dit op de bijlsuiter bij CB dat dit gewoon kan. Ik heb er mijn twijfels bij...). Dus ik zou de komende paar dagen gewoon nog even door blijven testen voor de zekerheid. En klussen natuurlijk ;)
    Succes!
     
  4. Ketie

    Ketie Actief lid

    Nov 28, 2011
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen Leeuwtje,

    Ga ik zeker doen. Het vreemde is dat ik eigenlijk een voorgevoeld had toen ik opstond, dat men ei er aan zat te komen. Ik voelde 's ochtends de spanning aan men linkerzijde, ik heb het zelf voelen 'springen'. En toen ik 's middags weer een testje deed had ik sterk het vermoeden dat die negatief zou zijn. De spanning van op mijn buik was ook weg..
    Naja, we wachten maar weer in spanning af;)

    Fijne dag





     
  5. Ketie

    Ketie Actief lid

    Nov 28, 2011
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen Sadana,

    Mijn basale ochtendtemp schommelt meestal tussen 36.5-36.8 en na mijn ovulatie gaat hij met een paar tiende omhoog. Meteen gisteren na de negatieve ovutest was mijn temp 37,1. Deze ochtend was hij 37.0
    Ik heb dus ook zeer sterk het vermoeden dat men ei gesprongen is daar ik het ook gevoelt heb dat 'ie' sprong.
    Ik hoop dat de lading zaad van maandagavond voldoende is geweest;)

    Groetjes, K


     

Share This Page