Gek he, dat je zo kunt wachten op je ongi.... Nog nooit gedaan! Maar voor m'n gevoel kunnen we het dan echt afsluiten! Danielle, hoe is het bij jou? Nog aan het vloeien of ook al richting vruchtbare dagen??
Gisterenavond was het wat bruin bloed.. dus ik dacht: einde is in zicht. Vanmiddag weer wat helderrood met slijm... dus ik weet het even niet zo goed hahaha... Ga maar uit van cyclus van 4 weken en zit nu op dag 4... vanaf volgend weekeind gaan we weer richting de vruchtbare dagen die eind volgende week zullen vallen. Nog even geduld.
Jaaaaaaa ik heb 26 april de eerste echo! Ze tellen toch vanaf de eerste menstruatiedag, dus is het vruchtje als het goed is iets jonger dan zij nu rekenen. Ik ben naar mijn berekeningen op 26 april 6 weken en 5 dagen, zij tellen 7 weken en 3 dagen. Ben benieuwd...
Leuk Sandana! Super! Wanneer ben je nu ongeveer uitgerekend?? Rond de kerst?? Als je wilt mag je je trouwens toevoegen aan ons lijstje. Even zoeken.....
♥ NOD-lijst na mk 2012 ♥ Melanie, 25jaar - 2e kindje- 2de ronde na mk- NOD 6mei Danielle, 25 jaar - 1e kindje - 1e ronde na mk - NOD 11 mei Duckertje, 30 jaar - 2e kindje - 1e ronde na mk - NOD 16 mei Wendysunny, 30 jaar - 3e kindje - even een kleine pauze Serendipity A1974 Zwanger!! Flashyfly, 28 jaar - 1e kindje - uitgerekend: 11 december 2012 Sandana
♥ NOD-lijst na mk 2012 ♥ Melanie, 25jaar - 2e kindje- 2de ronde na mk- NOD 6mei Danielle, 25 jaar - 1e kindje - 1e ronde na mk - NOD 11 mei Duckertje, 30 jaar - 2e kindje - 1e ronde na mk - NOD 16 mei Wendysunny, 30 jaar - 3e kindje - vanaf 15-3 gaan wij ervoor Serendipity A1974 Zwanger!! Flashyfly, 28 jaar - 1e kindje - uitgerekend: 11 december 2012 Sandana
Fijn dat de echo gepland staat Sandanda!! En fijn dat jullie er ook weer voor gaan WendySunny! Was 15-3 de eerste dag van je nieuwe cyclus? Hoe lang duren je cyclussen?
Hoi dames, @Wendy, fijn dat je een witte test had! Nu op naar een volgende test met twee dikke vette strepen! Zie ik het goed dat jullie er vanaf 15-3 weer voor gaan? Gelukkig voel je je weer wat beter Hier gaat het redelijk goed. Ik ben erg zenuwachtig voor morgen en het dringt nog steeds niet helemaal tot me door. maar ik ben wel zo moe. Gistermiddag al een dutje gedaan en nu kan ik ook zo ff slapen. Zo maar even lekker een lauw(warm) badje en dan vroeg naar bed. Wauw de tranen staan in mijn ogen over jullie mooie vlinder verhalen. Zo bijzonder!! Ik heb ook even de lijst aangepast, ben 14 dec uitgerekend.. Of de gyn moet morgen wat anders zeggen... @Sandana 26 april duurt niet al te lang meer! super dat je dan al een echo hebt. Succes! @andere dames, veel succes met klussen in jullie vruchtbare periode! ♥ NOD-lijst na mk 2012 ♥ Melanie, 25jaar - 2e kindje- 2de ronde na mk- NOD 6mei Danielle, 25 jaar - 1e kindje - 1e ronde na mk - NOD 11 mei Duckertje, 30 jaar - 2e kindje - 1e ronde na mk - NOD 16 mei Wendysunny, 30 jaar - 3e kindje - vanaf 15-3 gaan wij ervoor Serendipity A1974 Zwanger!! Flashyfly, 28 jaar - 1e kindje - uitgerekend: 14 december 2012 Sandana
Flash, ik ben 14dec 2005 bevallen van onze zoon! hahahaha Gisteren avond alweer een schone tampon, toch eentje ingedaan voor de zekerheid. Vanmorgen ook schoon, toch eentje ingedaan voor de zekerheid. Vanmiddag schoon, en het erbij gelaten! POTVERDORIE, sta ik af te wassen op het werk en ik moest plassen. dus ik ga plassen en kijk in de wc, een grote bloed plas!! Ben ik gewoon weer ongesteld geworden en niet zo een beetje ook! was ook echt dun helder rood bloed, even in de gaten houden hoor! schrok er eigenlijk wel een beetje van, maja. Ohh over dat vlinder gebeuren! toen ik mijn echo greeg en het slechte nieuws vernam kwam ik bij mijn schoonouders aan en liep de tuin in.. en mijn oog blikte meteen op een vlinder in de tuin die op een blaadje zat! en ik moest natuurlijk ook denken aan "dit is té toevallig!! Dus JA ik geloof daar wel in! Zometeen zoonlief van het knutsel clubje halen, hem lekker verzorgen en dan heeeeeerlijk de bank op gtst en barbie's bruiloft kijken! Manlief moet werken tot 22:00 dus lekker tijd voor mezelf!
♥ NOD-lijst na mk 2012 ♥ Melanie, 25jaar - 2e kindje- 2de ronde na mk- NOD 6mei Danielle, 25 jaar - 1e kindje - 1e ronde na mk - NOD 11 mei Duckertje, 30 jaar - 2e kindje - 1e ronde na mk - NOD 16 mei Wendysunny, 30 jaar - 3e kindje - vanaf 15-3 gaan wij ervoor Serendipity A1974 Zwanger!! Flashyfly, 28 jaar - 1e kindje - uitgerekend: 14 december 2012 Sandana, 29 jaar - 1ekindje - uitgerekend: 16 december 2012
Lekker dan Melanie! ben je mooi klaar mee! Hou het in de gaten hoor, teveel bloed verlies is niet goed, dan moet je wel even de dok bellen!
melanie veel tv plezier vanavond... dat was dus wel schrikken op de wc. hier steeds maandverband gebruikt... werd aangeraden door de gyn, mocht geen tampons na curretage gebruiken mooie nod lijstje zo hier was dochter van 2 za en zondag wat ziekig... 2 avonden bij pons op de bank gezeten.. nu wil ze niet slapen en ligt te huilen in haar bed.. ze had net de slaapzak al uitgedaan
Hoi dames! Hoe is het hier ? Mooie verhalen allemaal over de vlindertjes . Echt heel mooi en tegelijk ook wel een beetje verdrietig .. Want nu denk ik ook aan dat ene vlindertje hier in de tuin .. Jeetje wat bijzonder! De zwangeren Sandana en Flash nog een keertje van harte gefeliciteerd en op naar een gezonde mooie zwangerschap en geweldige echo's! Ik voel mij net een campina koetje van de reclame die zo blij zijn in de wei want sinds vrijdag geen " troep" meer en maandverband vrij Ben ook zo gaat dartelen wat een opluchting na 16 dagen .. We zijn ook maar begonnen weer met klussen en had gisteren een heel opgeblazen gevoel . alsof ik een ballon had ingeslikt ! Na het uithalen van spiraal na een week en voor mijn dat ik zwanger getest had in feb..heb ik dit ook gehad . Denk dat dit mijn ei is geweest .Heb gehoord en gelezen dat meerdere vrouwen hier last van hebben maar nog geen steekje niks gevoeld . Anders volgende maand maar aan de ovu testen ook .. Wil toch wel eens weten wanneer die echt komt zo geweldig zijn als met 1 x klussen raak zou zijn maar daar ga ik maar niet van uit ! Dus ik reken erop dat ik over een week of 2 mijn menstruatie krijg .. Jippie , zou een heftige kunnen worden zei de gyn dus heb er weer helemaal zin in Yakkkkk! @mel veel plezier voor de buis ! @wendy hoop dat je kleine meid snel weer op knapt! En super dat je ook weer wat fitter bent! @flash veeeel succes morgen !! @Daan en Duckertje en de rest hoop dat met jullie ook alles oke gaat! Hoop dat de klussers ook weer snel een mooie test mogen hebben met dikke lijnen erop! Blijft weer spannend allemaal he .. Dikke knuffel!
Hmm... mijn buurvrouw, die ik toch al niet aardig vind, is zwanger. Kregen we te horen toen ik net de miskraam had gehad en nu is haar 20 weken echo helemaal in orde. Heel fijn en dat gun ik haar wel, maar ik ben zoooooo jaloers (en verdrietig)
*zucht* ik weet het! Je gunt het een ander maar jezelf net ietsjes meer. Een vriendin van mij is ook sinds vorige maand gestopt met de pil. Ze was "overtijd" toen ik de mk kreeg. Jeetje wat hoopte ik dat ze niet zwanger was! Uiteindelijk is ze ongi geworden en ik was zoooo opgelucht. Ook nog omdat dit ook haar 2de kindje wordt alleen met een andere "jongen". Sja het is geen man maar een menneke Hihihihi Ze wilde stoppen met de pil toen ze hoorde dat ik ook gestopt was. Het eerste was ze zei was "waarom zo snel al"? Pffff ik ben al 9jaar samen met mijn man en al 6,5 getrouwd,hoezo snel? Nou mevrouw stopte dus 1maand later met de pil want dat "moest" van de dokter omdat ze altijd tussentijdse bloedingen had. Maar vriendlief wilde nog geen kinderen,maar ze heeft hem wel zover gekregen van de een op de andere dag! Toen ik graag een huis wilde kopen maar mijn man nog niet wilde moest zij dat ook. En je raad het al,ze kochten een huis. Vorige week zat ze nog te vertellen hier dat ze twijfelde omdat ze nog graag zoveel wilde. (nagels,zonnebank shoppen blablabla) Gisteren begon ze me te vragen of het voldoende was aan vitamine wat ze slikt. Pfffff Gelukkig zeggen meerdere vrienden dat ze niet weet wat ze wil! Maar wat ik wilde zeggen (verhaal is wat lang geworden) is dat ik dus ook bang ben dat ze eerder zwanger wordt dan mij. Ze raakte meteen de eerste maand zwanger,kreeg een mk en de maand erop meteen weer raak! Dus ik hoop ook zooooo dat ik eerder zwanger ben omdat ik dat eigenlijk al was. Ohja,deze persoon stuurde mij ook met 7wk een berichtje dat een collega een echo had gehad en het hartje niet meer klopte! En vervolgens erachteraan zegt "shit,stom omdat naar jou te sturen" Alsof ze "vergeten" was dat ik zwanger was. Dat doe je toch niet??
Hallo dames, sorry ik heb nog niet alles terug gelezen maar dat zal ik een ander xtje nog doen. Ik ga zo werken maar ik heb hartkloppingen van de spanning. Vanavond pas om 6uur naar de gyn! Hoe moet ik deze dag doorkomen? Ik ben zo bang. De vorige x heb ik 3echo's gehad, alle 3 niet goed. Ik ben zo bang dat ik nu weer een slechte echo te zien krijg... Sorry voor mijn deprimerend bericht. Ik weet dat ik hartstikke blij en gelukkig moet zijn dat ik weer zo snel zwanger ben maar ik ben zo onzeker en wil het zo graag! Wat kan ik eigenlijk verwachten op een echo van 5,4 weken? Ik heb ook last van puistjes, ik hoop van de hormonen maar ik denk van de stress. Pfff was t maar al 6uur!! Fijne dag vandaag xx
Heej Flash. Kan me voorstellen dat je dagje niet omgaat vandaag. Wachten is niet niks,daar weet ik alles van. Hopenlijk valt je dag vandaag mee en krijg je hem een beetje om! Denk zelf dat er niet mega veel te zien is,dus maak je aub geen zorgen als je nog geen kloppend hartje ziet!!! Heel veel succes vandaag en ik denk aan je.