September 2012 mama buikjes!!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Doritoo, Jan 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    Apr 13, 2006
    3,931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    ik slaap hier ook echt heel raar.
    niet echt vast precies en dan ineens weer heel vast.
    maar als ik van iets wakker word of ik moet naar de wc midden in de nacht duurt het soms uren voor in terug in slaap val.

    op mijn buik slapen is er echt niet meer bij hehe

    Reusje dat zal je kleintje wel zijn hoor ;)
     
  2. princess25

    princess25 Niet meer actief

    Hier ook één die raar slaapt. Bijna standaard nachtmerries, midden in de nacht wakker om te moeten plassen en dan weer volgende nachtmerrie.
    Als ik wakker wordt lig ik vaak op mijn rug, echt apart, want normaal vind ik he verschrikkelijk om ze te liggen.
     
  3. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Ik slaap gelukkig prima en word niet elke nacht wakker om te plassen gelukkig! :D
     
  4. Emjay

    Emjay Bekend lid

    Jan 17, 2012
    993
    0
    16
    In het buitenland
    Nou bij deze - eindelijk - mijn buikje met 19+5 weken!
     
  5. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,593
    0
    0
    NULL
    NULL
    #4105 Pompeltje, Apr 16, 2012
    Last edited: Apr 16, 2012
    Meiden even een persoonlijke vraag...
    Hoeveel zijn jullie aangekomen?
    Ik schrok vanmorgen van de weegschaal in 1x ;)

    Edit: Ik zal even uitleggen waarom ik er zo benieuwd na ben:) Ik ben bij me vorige 2 zoveel aangekomen wat gewoon schrikbarend is. En dat wil ik nu echt te zien voorkomen. Aankomen vind ik niet erg, als het maar wel ''normaal'' is:)
     
  6. Emjay

    Emjay Bekend lid

    Jan 17, 2012
    993
    0
    16
    In het buitenland
    Pompeltje ik zit nu op +4,4kg.. :)
     
  7. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Ik weet het morgen, maar meer dan +3 verwacht ik zeker niet
     
  8. Bailatamara

    Bailatamara Actief lid

    Feb 14, 2012
    207
    0
    0
    Zumba® geven!
    Emjay wat een prachtige buik! ik maak morgen weer een fotootje! Kan ik hem eens naast de vorige zetten want zelf zie ik niet veel verschil met twee weken terug.. Die van jou is echt heel mooi!

    @ gewicht: ik dacht in het begin veel aan te zijn gekomen maar agteraf bleek het mee te vallen. Mijn startgewicht was eigenlijk veel hoger (was het alleen vergeten omdat ik pas weer in februari op de weegschaal stond toen ik dus al 2 maanden in verwachting was en toen was afgevallen.)
    Volgens mij zit ik nu op +4 kg maar woensdag weet ik het zeker, dan moet ik me weer melden bij de vk...
     
  9. Viktoriya

    Viktoriya Actief lid

    Aug 21, 2011
    364
    134
    43
    Female
    Horeca
    Beek en Donk
    kwa gewicht ben ik 1 kilo lichter dan mijn stsrtgewicht maar er zat ook nog genoeg van de vorige zwangerschap dus ik vind het niet erg en ik eet ook voldoende
     
  10. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    Apr 13, 2006
    3,931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    Emjay wat een geweldig buikje!!
    en zo'n super leuk t shirt!!! van waar???? :D

    hier val ik altijd maar af bij een zwangerschap.
    bij mijn meiden was ik 9 kilo kwijt, bij mijn zoontje 12 kilo en nu tot hiertoe 10 kilo kwijt.
    zwanger zijn is echt het ultieme dieet bij mij haha
     
  11. Emjay

    Emjay Bekend lid

    Jan 17, 2012
    993
    0
    16
    In het buitenland
    Bailatamara en MamavanBo Thanks!

    Ik was best wel onzeker omdat mijn buik gewoon uit twee delen bestaat (nog steeds wel alleen zie je het steeds minder, zeker als ik kleren aanheb). Voelde me steeds gewoon "dik" en niet "zwanger". Maar nu ik m'n buikje zo gezien heb ben ik ook ineens best trots! :)

    Oh ja, shirt is van de Kruidvat! Hadden ze een tijdje terug aanbieding voor €5,99. Vond het echt een leuk shirt! :)
     
  12. evita26

    evita26 Bekend lid

    Nov 5, 2011
    551
    0
    16
    Female
    ben huis moeder op dit moment
    zuid holland
    @ gewicht ik ben nu totaal 3 en halve kilo aangekome
    hoe t ken snap t tegt nie want eet egt nie meer als normaal maar komt denk ik nie zo veel meer bij hoop ik want in me vorige zwangerschappen was t ook ik ma 9 kilo aangekome ....
     
  13. Wen87

    Wen87 Actief lid

    Jan 20, 2012
    235
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat shirt heb ik ook. Nog niet aangehad, hij is nog wat te wijd.
    'blij' dat ik niet de enige bent die slecht slaapt. Hier ook veel nachtmerries. Wordt vaak wakker met mijn in mijn buik en mijn hart klopt heel snel.

    Weet niet hoeveel in ben aangekomen. In het ziekenhuis hoef je niet op de weegschaal te staan. (wat ik thuis eigenlijk ook nooit doe) hou er niet zo van. Hihi
     
  14. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Wauw wat een mooi buikje meid!!

    @pompeltje +3,5 kg (waar ik echt super super trots op ben!)


    verder gaat hier alles super, weinig last van het zwanger zijn al hoop ik wel snel mijn kleintje te mogen voelen. Om de paar dagen luister ik met de Angelsound, en het horen van het hartje is zo'n lekker geluid :)
    Morgen drukke dag, eerst naar de vk toe voor een apk en daarna met mannetje naar de KNO arts. Hoop dat hij eindelijk verlost gaat worden van die vreselijke brok in zijn keel die zijn humeur soms toch flink aantast.

    Liefs
     
  15. princess25

    princess25 Niet meer actief

    gewicht: +4. Ik dacht dat het veel was, maar als ik dit zo zie is het redelijk normaal?

    Emjay, hier ook met mijn buik hoor. Ook nog niet mooi rond, kijk elke dag in de spiegel en hoop dan een mooi rond buikje te zien. Maar.....ben wel aan het groeien :)
     
  16. evita26

    evita26 Bekend lid

    Nov 5, 2011
    551
    0
    16
    Female
    ben huis moeder op dit moment
    zuid holland
    komt vanzelf wel meisss
    ik voel de mijne nu ong een weekje
    en ook alleen ma als ik zit of rustig an doe
    en dan alleen ma als ik mijn hand op me buik leg ma moet je eerlijk zeggen dat t nog nie egt krachtig is voel wel schopjes tege me hand ma nog niet hard zeg maar en heb hem /haar vandaag nog helemaal nie gevoeld
     
  17. Milan2009

    Milan2009 Actief lid

    Nov 3, 2011
    495
    0
    0
    Hier ben ik maar 1 kilo aangekomen :)) bij me zoontje was ik 19 kilo aangekomen (was ook erg verslaafd aan chocolade) nu heel erg verslaafd aan fruit mmm :)) dus misschien daarvan..

    Me kleine babyboy voel ik steeds beter heerlijk dat gevoel.. Voel hem ook echt heel de dag door.

    Ik zal er van de week ook even een buik foto opzetten.

    Hier ook nachten wakker zoniet dan erge nachtmerries word er gek van.. Borsten doen ook nog steeds erg pijn en de misselijkheid lijk weer terug te komen pff was vanmorgen weer aardig misselijk blehh

    Jullie nog ergens last van?
     
  18. Anoniem1211

    Anoniem1211 Bekend lid

    Jun 14, 2011
    587
    5
    18
    NULL
    NULL
    Hier tot nu toe 3,5 kg aangekomen! Verder voel ik de kleine nu iedere dag, maar ook alleen als ik rustig zit!
     
  19. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    Apr 13, 2006
    3,931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    oh ja indd borsten zijn echt pijnlijk nu he.

    van de week had ik 1 dag last van mega misselijkheid.
    en als ik in de dag een dutje durf doen dan word ik super misselijk wakker.
    ook tanden poetsen is een marteling pfff.

    verder weinig last en echt genieten van de bewegingen.

    oh dat shirtje heb ik dan precies gemist bij kruidvat jammer!!!
     
  20. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super bedankt voor de antwoorden meiden. Weet ik in ieder geval dat het hier ook normaal is wat ik tot nu toe ben aangekomen :)

    En dat shirt van de kruidvat heb hem toevallig ook in de kast liggen :) Maar ook nog niet aangehad omdat ik over het algemeen alleen maar in leggings loop en het shirt daarvoor dus te kort is :)
     

Share This Page