Hallo! Ik zou graag jullie mening willen Voor een meisje twijfelen wij tussen Jacey en Jada. Voor een jongetje twijfelen we tussen Joah en Jason. Wat vinden jullie? (jullie kunnen meerdere antwoorden kiezen, dus zou graag willen weten welke meisjesnaam en welke jongensnaam jullie mooier vinden) Liefs
Jada en Jason ik vind het beide een leuke naam ,vooral Jason erg stoer als wij ooit nog een zoontje mogen krijgen staat Jayson bij mij hoog op de lijst Nigel , Dean, Ryan vind ik ook erg leuk chelsey , britney ,Jenna , shenna , channa,gianna
Jada en Jason. Jacey vind ik niet zo leuk omdat het me doet denken aan het Amerikaanse "JC" en van Joah zou ik niet weten of ik het zou moeten uitspreken als Djoa of Sjoa of Joa.
Joah vind ik een hele mooie naam. Helaas zijn de andere namen niet mijn smaak en vind ik het ook heel moeilijk om daar tussen te kiezen.
En wat vinden jullie van Liv of Sienna? Ik hou eigenlijk van een naam met 2 lettergrepen die leuk af te korten zijn. Nou gaat dat bij Sienna niet zo lekker en bij liv is het niet nodig meer suggesties?