Ik heb deze morgen een testje gedaan, 7 dagen na mijn pregnyl spuit... Ik heb nog een hele lichte test. Het is echt turen... Vanaf nu zou de test donkerder moeten worden zeker? De hoeveelheid pregnyl en de hcg die gevormd wordt door het vruchtje zou vanaf morgen een duidelijkere test moeten aangeven? Of zit ok helemaal verkeerd? Liefs
Hope, vanaf 10 dpo kun je hcg testen. En je zit nu 5dpo? Ik denk dat dit alleen pregnyl is. Ik denk dat als je doortest, ze eerst wit worden (de pregnyl eruit) en dan moet er een steeds donkerder streepje komen (hcg) vanaf 10dpo. Hier gisteren slecht nieuws gehad. Het zaad was zo slecht dat als het bij de volgende IUI weer zo slecht is, we over moeten op IVF. Ik ben er kapot van. Alle hoop voor deze ronde is weg. Dus de volgende ronde, wordt m'n laatste ronde Clomid.
Ik lees op internet dat de testjes vaak nooit negatief worden. Eerst lichter en dan donkerder... Wat een slecht nieuws zeg! Vraag of je Clomid mag gebruiken in combinatie met pregnyl... Het geeft toch nog wat meer slaagkansen... IVF heeft een groot slaagpercentage... Dus je zal gauw mama worden... Wel vreemd dat je het nu nog eens moet proberen met clomid
Oeps ik zeg het verkeerd . We doen nog een laatste IUI mét Clomid en Pregnyl. Daarna door naar IVF. De slagingskansen zijn met ivf idd goed, maar geven nog geen garantie. Over je testje, zou het dan morgen donderder of lichter moeten worden? Lijkt mij lichter, toch? Heb je verder last van de pregnyl?
Ik wist niet dat pregnyl invloed heeft de de testen... misschien dan inderdaad nog even afwachten. @Danitcha; wat een vervelende uitslag zeg! Ik hoop heel erg voor je dat de laatste ronde iui toch verrassend zal eindigen!!
Nog iemand een update? Ik vandaag nog een testje gedaan en die was negatief vandaag... 8 dagen na pregnyl 5000. Ook de digitale ovulatietest was negatief.... Ik hoop zo snel mogelijk opnieuw een tweede lijntje te zien... Maar ik heb er niet veel hoop ik. Ik moet wel zeggen dat ik sinds vandaag wat gele, crème afscheiding heb. Wat kan dit betekenen? Liefs
Hope, dan is dus de pregnyl uit je lichaam. Mocht je dus hierna posi testen, dan weet je dat het niet van de pregnyl komt. Over 4 dagen nog eens een testje doen, dan zit je 10 dpo toch? Ik heb sinds de eisprong ook heel veel afscheiding (maar wel wit), misschien dat het door de Clomid komt? Want ik heb dit ook niet eerder meegemaakt.
vandaag gebeld voor de uitslag van de tweede bloedtest, progesteronwaarde was niet verhoogd, dus definitief geen eisprong gehad. Nu een ongi opwekken met provera en dan starten met 100mg clomid. Moet zeggen dat ik er het ergens wel verwacht had, maar toch stevig van baal. Ik snap het ook niet want ze had toch een eiblaasje gezien op de echo...... Hope, hopen dat je snel weer positief test! Danitcha, wat een nare uitslag zeg.....hopelijk komt het toch niet goed. Ik blijf voor je duimen
@noa80: Om eerlijk te zijn, weet ik niet zo goed waarvoor de progesteronwaarde in je bloed... Wilt het zeggen dat clomid geen eitjes heeft doen rijpen? Ik heb deze morgen nog een testje gedaan en die was opnieuw negatief. (10dagen na de pregnyl) Ik moet er wel bij zeggen dat ik na donderdag (toen was hij nog héél licht positief, foto van hierboven) test met de Z&K testen, dipstick. Ik heb sinds dan geen positieve test meer gehad! De vorige keer had ik getest met KV2v5... zijn deze véél gevoeliger? Als ik nu nog niet postief heb getest, dan ben ik hoogst waarschijnlijk niet zwanger? (vrijdag zou mijn NOD zijn) liefs
Noa, wat jammer dat je geen eisprong hebt gehad. Ik zou toch je gyn vragen wat er met je follikel is gebeurd. Hope, heb je de normale of extra gevoelige testen van zwanger en kids? Er zijn vrouwen die 10 dpo al posi testen, maar ook vrouwen pas na hun nod. Gewoon over een paar dagen nog eens proberen!
Hope, de progesteron waarde verhoogt als je ei gesprongen is. De gyn snapte het zelf ook niet goed...... ben nu bezig met een kuur provera en daarna starten we met 100mg clomid......to be cotinued
vandaag de laaste pil van de Primolut nu hopen dat het niet te langduurt voor dat het door zet maar heb al wel een aantal dagen pijn in me buik . en dan mag ik met clomid 100 mg gaan beginnen hoop dat deze rond wat meer doet als de vorige keer en dat ik nu wel eitje krijg en niet nog meer cystes , succes meiden .
Leuk om te zien dat wij een beetje gelijk lopen. Ik heb gisteren net mijn laatste pilletjes (100mg. clomid) gehad. Donderdag op dag 10 mag ik voor een meting. Eigenlijk vind ik nu de 100 mg. spannender dan de 50. We zullen zien.
Dat is zeker leuk, vind het ook erg spannend en ik hoop dat je meting goed gaat en dat je mooi eitjes komen te zitten .
Ik ben maandag helaas ongi geworden :x. Ben er kapot van geweest, maar heb mezelf nu weer bij elkaar geraapt. Vanavond begin ik weer met de Clomid voor de waarschijnlijk laatste IUI ronde... Myloon, spannend morgen! Hopelijk heb je een paar mooie eiblaasjes, toi toi toi! Sanne, hoe raar het ook mag klinken, maar ik hoop dat je ondertussen ongi bent? Hope, heb jij al nieuws?
Ik krijg geen ongi en ook geen pos test. Ik voel me echt rot en echt ongemakkelijk. Ik heb een paar keer per dag pijnsteken in mijn buik. Mijn *tepels* komen maar niet plat en doen ongelooflijk veel pijn. En dan nog niet gesproken van de rugpijn... Ik word echt gek