Amanda nee ben niet gaan werken. Gister nog aardig opgeschoten. Heb nog helemaal niks gedaan vandaag behalve tv kijken. Mira succes morgen zal duimen voor goed gesprek.
He gadver zie net voorstukje van Awake. Film komt morgen op Net5 die gast wordt geopereerd onder narcose maar maakt wel alles bewust mee...vaag... en creepy..hij hoort dat de chirurf zegt laten we m vermoorden en t gaan vieren... ieuww.
Jeske: Bah, geen gezellige film dus... Niet mijn ding denk ik! Pakketje, wanneer kom je eens??? Zit al vanaf 12.00 uur te wachten!!!
Geloof ook niet dat ik die film ga kijken jeskejes....... Vanavond weer de allerslechtste chauffeur..... kan iedereen zijn rijstijl weer vergelijken. Heb de mijne nog niet gezien
Heej meiden! Had vandaag BHV, was wel zinnig @ Kelly, leuk van de kamer van je dochter! @ Jeske, dikke knuffel van mij meis en je maakt nog alle kans hoor deze ronde! @ Mira, misschien innestelingsdip?! @ Veerle, ja was echt een mooi skigebied en we hadden snachts sneeuwval gehad, dus dat was heerlijk. Eind van de dag werd het wel papperig, want temperatuur was gewoon hoog, maar heerlijk geboard! Het hotel was super! Luxe, heerlijk eten, lekker jacuzzi en heeeerlijke cocktails! @ Amanda, is je pakketje leuk!? Hier vandaag eerste eiwit gespot, hopelijk deze cyclus niet lang wachten op ei
Noorus: Zou kunnen, maar ik hou de zelfbeschermingskap op... Hopelijk wel genoeg progesteron, die zorgt voor tempverhoging!!!
Kelly: Daar mag je zeker trots op zijn. Sommige mannen krijgen dat zelfs niet voor elkaar en dan zeggen ze dat vrouwen het zwakke geslacht zijn! Wij weten wel beter toch?!
Hey meiden, Net even alles gelezen! @Kelly, wat knap dat je dat allemaal zelf doet! En fijn dat je dochter het leuk vindt! @Amanda, spannend.....de uitslag van je bloed! @Mira, je pakketje al gehad inmiddels? Wachten duurt altijd lang! Al heb ik thuis genoeg te doen Hihi.... @Jeske....meid....geef de moed niet op! Mijn zus is 2x pas na 2,5 jaar zwanger geworden! Bij beide is alles goed. Maar het is wel gelukt!! Dus ook onze tijd komt! @Noorus, ik hoop ook dat je ei wat vroeger komt!! Al begonnen met klussen?? Ik heb vandaag het zkh gebeld en een afspraak gemaakt bij de gyn op 14 mei. Voor de soms zeer pijnlijke menstruaties en het niet zwanger worden. Ben erg benieuwd! Ben een beetje bang dat ik ook iets van een kijkoperatie ga krijgen. Welke gyn heb jij Jeske??
Nee baby kamertje is nog niet af, die moet nog behangen worden, en daar moeten net zoals in kamer van dochter nog gordijnen en een kleed komen. Ohja op dochter dr kamer komt ook nog een nieuwe lamp die ze zelf al uitgezocht heeft
Lk thnx meid. Ik weet t onze tyd komt. Ik heb de V.ogel (man). N.oorlander heb ik ook gehad maar vond haar niet zo. En H.endriks heeft kijkoperatie gedaan. En ik snap je spanning meid. Had ik ook. 14 mei is alweer zo. Ben benieuwd. Oeh jij ook pijnlijke menstruaties.... bah.
Weet je ik zit ook met mn leeftijd. Had graag jong moeder willen zijn. Maar helaas liep t anders en ik mag t niet zeggen. Maar mn schoonmoeder is in de 60 en ik vind haar zo'n saaie mopperdoos. En je merkt dat ze oud wordt. En ik wil zo niet zijn straks. En zie haar niet op de uk passen. En aangezien mn moeder t niet meer kan.... dan verlies je alle hoop en moed en zin.