Wauw wat goed wachtende, van harte gefeliciteerd! @iedereen op het wachtbankje: Hopelijk is het voor jullie ook raak! Heel veel succes met afwachten. Ik reageer weinig, maar heb niet zoveel te vertellen. Afspraak bij de fertiliteitsarts is verzet naar 1 mei. Nog even geduld dus... Hopelijk is de laparoscopie uitslag helemaal goed en mogen we snel starten met IUI!
Wachtende gefeliciteerd! @hier: http://www.zwangerschapspagina.nl/blogs/chantal85/977-echo-16-4-geen-hartje.html
Wachtende gefeliciteerd! Overmorgen mijn HSg, ben al dagen chagerijnig. Hopelijk krijgen we goed nieuws, en kan ik volgende maand beginnen met spuiten. Gr.Mamamimo
Om te beginnen wachtende van harte gefeliciteerd!! Wat een mooi nieuws! @Nance89, heel veel succes met je eerste IUI! Spannend he? @mamamimo, succes met je HSG! Zou inderdaad erg fijn zijn als je kunt gaan starten. Ik zit momenteel weer op het wachtbankje, heb vrijdag de 13e mijn 3e IUI gehad. Fijne avond allemaal!
hey ben gister naar het zh geweest.. en er was maar 1 eitje doorgegroeid!! dus de IUI kan gewoon door gaan!. dus moet nu morgen om half 11 naar het zh voor de pregnyl in te laten spuiten. en dan donderdag om 8 uur het potje zaad inleveren en om half 11 hebben we dan de inseminatie!. dus echt spannend allemaal
Oh wat mooi wachtende!!! Van harte gelefeliciteerd!!!!!! Ben blij voor je! Wel een beetje genieten he!?
@ Nance, dat is goed nieuws! Spannend. Waarom laat je de pregnyl in het ziekenhuis inspuiten? Mag je dat zelf niet doen? Heel veel succes. En zit je over een paar dagen ook op het wachtbankje!
Ik heb een tijdje niks van me laten horen maar wil wachtende even van harte feliciteren! Meid, ik ben superblij voor je!!! Geniet ervan! Even een update van mijn kant: Ik heb afgelopen vrijdag mijn eerste iui gehad. 1 eicel en maar 1 miljoen zaadcellen dus ben niet positief over deze ronde. Maar ik hou hoop.
hey ja ze spuiten dat hier in het zh in.. dacht eerst ook dat ik dat zelf moest doen.. en er zit inderdaad 24 uur tussen de pregnyl en de IUI.
@Chantal, Zie staan dat jullie geen hartje gezien hebben, wat rot zeg, nu weer zo lang moeten wachten tot de volgende echo. Kijk je zo lang uit naar de eerste echo.., hopen op een prachtige echo de volgende keer! Sterkte met wachten.
goh 24 u, dat heb ik nog nooit gehoord. Altijd 40u, hooguit 36(dat doen ze vooral bij IVF, omdat de boel dan niet mag springen). Zou als ik jou was vragen waarom ze 24u doen en ik zou 12-14uu later ook nog even zelf aan de slag, want 16u later springen je eitjes en is het beste tijdstip! Hebben ze nog even tijd om er naartoe te zwemmen
nou we mogen nu zelf niet omdat het zaad van mijn vriend morgen op zun best moet zijn. en heeft ook geen zin, want mijn vriend zijn zaad is slecht en mijn slijm breekt zijn zaadjes af.. maar komt misschien ook omdat ik zelf eigenlijk met de clomid altijd ronde dag 16 mijn eisprong heb..
Chantal: ik las net je stukje over de echo, wat heftig zeg ! Hoop dat je snel beter nieuws krijgt. Nance: succes morgen ! Na de IUI kun je nog wel extra hulptroepen er opaf sturen Lovelyrose: Bedankt ! Wij hadden dat ook met de 2e IUI. De verpleegkundige vertelde mij dat er genoeg mensen met mindere resultaten zwanger zijn geworden. Maar ik begrijp helemaal hoe het voelt....je hoopt gewoon op meer. Voor mijn man was het ook wel een beetje aanslag op zn ego.
@loverose Hou hoop, 1 miljoen is niet erg, er hoeft er maar 1 raak te zijn. Vandaag mijn HSG gehad, alles was gelukkig goed, maar wat was ik zenuwachtig zeg, ik kon wel janken van de zenuwen. De ingreep zelf was niet prettig, maar veel minder pijnlijk dan ik had verwacht. Had stiekem wel 3 paracetamol op. Gr.Mamamimo