In de lente voor een tweede gaan (of een eerste!)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door MinnieJ, 15 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Raar he, dat weer! Hier wel de was buiten kunnen drogen (weinig regen en veel wind) maar een zonnetje en een graadje op 20 zou fijn zijn..
     
  2. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    2 feb 2010
    1.779
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja, erg he dat weer! Mijn dochter wil zoooo graag naar buiten, dus vanmiddag maar even gaan wandelen want ze staat gewoon bij de achterdeur op de ruiten te bonken omdat ze naar buiten wil....:D

    Maar, fietsen ging goed! Eindelijk fatsoenlijk fietsen! Nu het tuur hoger staat kan ik er goed op en af stappen en dus veilig fietsen... jeej...;)

    MinnieJ, over je zoontje, wat frustrerend zeg. Kan me goed voorstellen dat je hem niet laat huilen hoor. Hier gelukkig nooit zo erg dus heb makkelijk praten maar ik laat haar ook geen half uur huilen hoor... Vind het altijd zo zielig als ze huilen, diep (nou ja, niet eens zo heel diep;)) in mijn hart denk ik dan altijd 'kom maar lekker bij mama hoor' . Komt vast een keer goed!
     
  3. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Ja Thijn wil ook erg graag buiten spelen! Probeer ook maar zoveel mogelijk te wandelen en te fietsen!

    Bijna je ei he Woezel?
     
  4. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Nou Minniej, vannacht was mijn kleine man ook onrustig! Hij krijgt een kies en is enorm verkouden geworden. Arme man, snottebellen overal.....
    Maar goed dat ik op tijd naar bed ben gegaan gister!

    Hier weer een lekker zonnetje. Hopelijk ook wat warmer.....
     
  5. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Ach arme mannetje!

    Nou mamsie hier was het ook dikke ellende, hij werd niet alleen huilend wakker maar wou daarna ook niet meer slapen, ook niet tusseno ns in, dus hij heeft ons vanaf 4u wakker gehouden, ik denk dat hij pas rond 6u in slaap viel wat ons nog een uurtje slaap heeft gegeven:(

    Maar wat heel gek was, toen ik op stond was ik een beetje misselijk, en toen ik naar beneden ging viel ik bijna flauw!! Ik kon een uurtje echt helemaal niks, wou alleen maar op de bank liggen. Ik was helemaal klam wat je dan vaak hebt voordat je flauwvalt, gek he? Ik heb wel vaker slapeloze nachten gehad, nu voel ik me ook weer prima. Heel raar...

    Nou ik ga even mijn koffie inhalen van vanmorgen!
     
  6. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Wat gek Minniej! Misschien door je ei die eraan komt?

    Hier net even hardgelopen. Lang niet gedaan! Zo nog even was strijken en dan lekker bank hangen!
    Hoe is het met de anderen?
     
  7. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    zoiets dacht ik ook eerst, maar ovutest gedaan en ei is nog niet onderweg..dus ik denk gewoon de vermoeidheid..

    Lekker he hardlopen, ben vh weekend ook sinds lange tijd weer gaan hardlopen
     
  8. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Ja was echt lekker! Ik volleybal ook 3x per week maar competitie is deze week afgelopen. Wil dan weer meer gaan lopen. Moet nog wat kilo's kwijt :)
     
  9. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    2 feb 2010
    1.779
    0
    36
    NULL
    NULL
    He meiden,

    Jeetje Minniej, das ook gek, mss wel van een naderend ei? (weet verder echt niet hoe ovu testjes werken hoor zeg ook maar wat:()
    Of tovh gewoon van de vermoeidheid

    Hier alles goed. Ook wezen hardlopen vanavond. Probeer het 2x per week te doen. Manlief is wat fanatieker, doet het echt 3 keer per week.

    Maar in ieder geval MinnieJ, lang kan het niet meer duren voor je ei toch? Net als hier....

    Hoop dat jullie kindjes weer beter gaan slapen. Hier is het ook een beetje moeilijk, alleen dan 's avonds bij het naar bed gaan, daarna slaapt ze moeiteloos door gelukkig.

    Fijne avond!

    x
     
  10. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Sportief hoor, volleybal ben ik nooit zo goed in geweest. Vroeger ging ik vaak naar het fitness centrum en deed ik met al die lessen mee, tae bo, steps etc..ik zou dat wel weer willen doen, vond dat erg leuk lekker op muziek, maar nu moeten we een beetje opletten met het geld, ik zit namelijk momenteel nog thuis.

    Woezel ik ga vandaag nog eens testen. De vorige keren had ik elke keer op dag 12 een positieve test, let's see..gistermiddag toen zoonlief lag te slapen zijn we ook nog even druk bezig geweest;) Ik moet wel toegeven dat het mij erg veel druk geeft, hebben jullie dat niet? Terwijl juist mijn man het wel best vindt, ben ik degene die zich onder druk voelt staan door ZICHZELF, ik vind het erg moeilijk er niet mee bezig te zijn en krijg het er een beetje benauwd van als ik denk ik MOET vandaag..ik heb er erg veel moeite mee om zoiets dan gewoon van me af te zetten en te denken; we zien wel wanneer het raak is. Zo zit ik niet in elkaar.

    Maar goed, ik probeer mezelf toch streng toe te spreken dat als het deze maand niet raak is omdat we vandaag of morgen geen zin/tijd/energie o.i.d hebben dat het niet erg is.

    Zoonlief heeft weer doorgeslapen trouwens, joepie! Wel tot 6.30u maar goed dat is beter dan 4u snachts:)
     
  11. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Ik herken dat ook hoor MinnieJ. Bij Thijn hebben we er natuurlijk 2 jaar overgedaan. Ik kon er niets aan doen maar wist gewoon precies welke dag van mijn cyclus ik zat en of mij er ei eraan kwam etc. Kon dat ook totaal niet los laten. Gaat gewoon onbewust.

    Hier besloten ergens deze dagen met manlief weer het gesprek aan te gaan. Ben benieuwd! Heb ook in deze dagen mn ei dus wie weet!

    Thijn enorm verkouden geworden gister. Arm jochie heeft helemaal een groene snor van de snottebellen toen hij wakker werd! Voordeel is wel dat hij lang geslapen heeft en ik dus ook!
     
  12. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Aaah wat zielig is dat he?! Ze kunnen nog niet hun neusje ophalen of zo dus dan zitten ze altijd helemaal onder, bij mij ventje zit het soms zelfs in zijnw enkbrauwen!
     
  13. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Even lekker samen onder de douche dus weer helemaal schoon!
     
  14. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    2 feb 2010
    1.779
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi hoi,

    Dat er mee bezig zijn herken ik ook wel hoor. Had dat bij de eerste heel erg. temperatuurde ook en wist dus precies wanneer mijn vruchtbare dagen waren en mijn ei. Nu heb ik dat echt veel minder. Ik weet nog steeds wel wanneer mijn vruchtbare dagen ongeveer zijn en wanneer mijn ei ongeveer komt maar ben er verder gewoon heel weinig mee bezig. Zijn wel lekker bezig gewoon omdat we er zin in hebben en we zien wel. Dit is echt relaxed hoor!;) Maar, weet neit waarom ik er nu niet zo mee bezig ben en bij de eerste wel heel erg, weet dus ook niet hoe ik jullie daarmee kan adviseren;) sorry...

    Hier had ons meisje vanacht een nachtmerrie, zo zielig. Ze sliep gelukkig wel weer verder. Alleen was het om 5.00 en om 5.20 ging de wekker van manlief... Die vond het wat minder geslaagd allemaal;)

    Nou, meisje ligt weer lekker te slapen na een drukke ochtend ( we hebben op ons nichtje gepast van 5 mnd oud...).

    X
     
  15. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Ach gossie, wat sneu een nachtmerrie! Fijn dat ze wel vlot weer sliep. Thijn slaapt ook alweer 1,5 uur. Echt niet fit, mn mannetje!
     
  16. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Wat leuk samen douchen, mijn ventje is zo zwaar en loopt nog niet, die van jou zeker wel dat jullie samen kunnen douchen..? Of heb je een bad? Ik heb alleen een klein badje maar daar pas ik neit in:)
     
  17. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Ja ik denk omdat bij een eerste is het nog een mysterie of zo, zal je ooit moeder worden of niet, toch iets wat de meeste vrouwen graag willen in hun leven en heel erg belangrijk is. Bij een tweede heb je dat minder dat het zo zwaar voelt omdat je dus al moeder bent van een lief klein ventje/meisje.

    Ik merk dat ik het wel minder heb dan bij mijn zoontje, maar nog steeds ben ik er wel mee bezig, ook omdat ik hoop als we in september naar Italië gaan dat ik dan buiten die 3 risico maanden zit, misschien moet ik dit even van me afzetten, geeft me teveel druk.
     
  18. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Ja hij loopt inderdaad al een tijdje. We hebben een douche ja, met een bak. Laagje water in de bak en spelen maar. Pas er net samen met Thijn in :D
     
  19. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    22 nov 2011
    5.967
    5
    38
    Die Oboemasbaby laat ons wel in spanning zeg!
    Jojo, voor jou is het volgende wek ook zover! Spannend hoor!
     
  20. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Dames,

    denken jullie dat als een test uit elkaar is gevallen in stukken, en je hebt hem weer bij elkaar geraapt en in elkaar gezet, dat een test nog betrouwbaar is? Ik heb nog wel 1x positieif getest nadat hij was gevallen.

    Ik kan mijn ei namelijk maar niet vinden, terwijl ik die altijd vond afgelopen maanden, wel op verschillende dagen, dag 11, 12, of 13.

    Ik ga het vandaag ook nog proberen om 12u omdat ik op dag 13 zit, en morgen, hij moet er toch zijn als ik hem elke maand vond..:( Ik vind het alleen gek want afgelopen dagen had ik wel het gevoel dat ik ging ovuleren terwijl ik dat nu helemaal niet heb.

    Pfff was ik nu maar niet begonnen met die stomme testen, zul je net zien dat de maand dat ik het echt ga proberen ik mijn ei niet kan vinden met die test.
     

Deel Deze Pagina