juni 2012 mama's !! deel 3 !!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door peekaboo, 9 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Cn wat leuk, ik ben benieuwd wat ze erop gaat schilderen :)
     
  2. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    CN, wat leuk zeg!! Ben heel benieuwd wat ze erop gaat schilderen.

    Lady, succes! Hopelijk weer goed ctg!mag je nou bij vk blijven of moet je nu overstappen naargyn?
     
  3. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Leonie: woe hebben we een gesprek met de gyn, die doet nog eerst een uitgebreide echo en daarna weten we meer...
     
  4. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Ladybabs: Saai hé :)

    Hier: ben bang dat de kleine weer gedraaid is.. Hij heeft nog even de tijd gelukkig.
    M'n moeder heeft de maxi taxi opgehaald, die blijft dan bij haar voor wanneer ze oppast of zo.
    Kwam erachter dat onze Maxi Cosi op de Quinny past :)
     
  5. Goede aankoop dus Kylie, die quinny.
    Is het nog gelukt met de bekleding?

    Ladybabs, succes in het ziekenhuis

    Frietjes, hadden wij gisteren ook!! Een echte frietdag gisteren dus.

    Het was eigenlijk de bedoeling om lasagne te eten, maar dat werd te laat, dus heb 's avonds nog maar de lasagne alvast klaargemaakt voor vanavond. Staat nu klaar in de koelkast, dus hoef m straks alleen maar in de oven te schuiven. Lekker makkelijk.
     
  6. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    CN; wat gaaf!

    leonie; wat enorm lief van je man.. Ik vind jou nog echt zo positief overkomen, echt petje af. Dikke knuffel terug...!

    Hier; vandaag weer zin om wat te doen! gaat de goede kant op. Langzaam maar eens beetje strijken, wc ff poetsen en even stofzuigen. Dat was het, meer moet ik niet gaan doen.
    Maar merk dat ik alweer beetje aan het klungelen ben in de kastjes enzo (lees; opruimen en weggooien ;)).
    Dat is een goed teken voor mij. Vanmiddag nog even een half uurtje wandelen. Want heb gisteren ontzettend veel chips gegeten en ook 2 loempias...hahaha
    Vandaag maar ff balansdagje.

    @Wuppie; wat fijn dat jij het hetzelfde ervaart. Ach, en de kleine meid naar school.. Dat lijkt me ook zo moeilijk. Echt het loslaten...
     
  7. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    Bloempje dat is idd fijn en gemakkelijk!! ideaal is dat!

    Zoonlief keek me weg bij mijn schoonmoeder; mama, jij gaat zo weg hé? Blijf je dan heeeeel lang weg?
    hahahaha, ach vind het niet erg. Liever dit dan dat hij moet huilen toch.
    En zijn (nogal drukke en best irritante neefje ;)) was er vandaag niet. Dus ons jochie had de heeeele dag oma voor zichzelf. Dat vond hij wel een goed idee, zei hij... :)
    Schatje.
     
  8. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    Meiden met nog een kind; merken jullie ook aan jullie kindje dat de kleine beeb er in de ogen van de oudste al helemaal bijhoort? Het jochie betrekt de beeb nu al overal bij, bij dromen, als we boodschappen, als we wat gaan eten, noem maar op. Kleintje is nu al onderdeel van het gezin lijkt het.
    Vandaar dat ik ook nu een ander versje voor op het kaartje heb uitgekozen.
    Het kleintje is echt zooo welkom, en er zal aan alle kanten voor hem/haar klaar gestaan worden. Dat voel je nu al zo duidelijk.
     
  9. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Hoi zo de boodschapjes zijn weer binnen ;)

    @ ballypaint, ja als ze mijn buik heeft beschilderd maak ik er zeker een foto van en plaats ik natuurlijk ook hier even ahahahh.

    @32 weken waves voor een paar dames !!!

    @ roozjuh, ik ben het met je eens, we houden allemaal de beebjes nog veilig en gezond in ons buikje ;) Zeker tot de 37 weken :)

    @ladybabs, ja dat geloof ik dat dat saai is, Succes !!!! Ik weet ook nog niet wat ze erop gaat schilderen hahaha ik ben ook erg benieuwd :cool:

    @kylie, dat is wel een meevaller zeg dat de maxi cosie op de kinderwagen past, echt fijn... En bij mij draaid de kleine nog dagelijks lijkt het wel want ik voel echt nog overal in mijn buik schopjes, bewegingen, duwen ahahah. Ik ben erg benieuwd naar de liggingsecho alleen dat hebben we pas over 3,5 week :) Wel hebben we maandag weer een gewone controle dus ik ben benieuwd hoe ze dan ligt ahahha.

    had iemand mijn bericht nog gelezen over of iemand weet waar je een beetje goedkoop asspoester beeldjes enzo kan kopen. Marktplaats en een paar kringloopwinkels houd ik al in de gaten ;)
    Kuss
     
  10. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Bloempje: Ja was gelukt :) Zit nog in de wasmachine, zo even kijken hoe het eruit komt :)
     
  11. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    @beeb draaien; volgens mij ligt kleintje nog wel met billen boven. Maar lag hij gister wel ff met billetjes links, want voelde ineens heel vreemd. En ook ineens beweging aan de rechterkant (zijn dan de beentjes denk ik?)
    Terwijl ik het normaal alleen aan de linkerkant voel, en rechtsbovenin soms ineens een bult. (zijn billen denk ik? )
     
  12. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    CN; heb je al eens bij de Action gekeken? Daar hebben ze toch echt alles? Miss bij de kinderafdeling/speelgoed?
     
  13. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Heey ja daar heb ik inderdaad gekeken. Ik heb daar wel een sleutelhanger gekocht van assepoester En ik heb daar dat ringentje en ijzer vanaf gehaald dus die staa inderdaad al op het kmertje ahahha Alleen ik zoek eigenlijk nog een groter assepoester beeldje :p Hahah ik heb de hele tijd van alles in mijn hoofd wat ik op het kamertje wil hebben en dan kan ik het nergens vinden ahahhah.
     
  14. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    En gewone speelgoedwinkels? Of is het miss op de eftelingsite te bestellen?
     
  15. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
  16. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Wuppie van harte met jullie meissie.

    Kylie zou de bekleding wel nat weer op de wagen doen of heb je alleen de losse bekleding gewassen. Als het het zitje is zou ik hem er nat omdoen anders krijg je hem er nooit meer zo strak omheen.
    De bak bekleding kan later wel weer.

    Ligging kleintje: voel vandaag voor het eerst zo af en toe een bolletje bovenin mijn buik. Maar verdwijnt ook heel snel weer.
    Heb de kinderwagen bak met bekleding buiten staan te luchten. Heb het gewassen opgeborgen dus luchten moet nou genoeg zijn toch.

    Baby erbij betrekken: M. is nog net iets te klein merk ik wel.
    Al weet hij wel heel goed wat van de baby is en van hem.
    Hij drinkt zijn melk nog steeds uit een Difrax flesje. Heb hem nu een gewone fles gegeven met schaapjes erop. En verteld dat deze fles voor grote kindjes is en de groene fles voor de baby. Mama gaat de groene fles schoonmaken en opruimen.
    Nou dat was wel goed hij dronk zo zijn melk op.
    Iedere keer mooi mooi roepend tegen zijn fles.
     
  17. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    13 okt 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Peek: Ik hoop dat je mannetje nog even blijft zitten, doe rustig aan!
    Ladybabs: Hoop dat het met jouw kleintje ook allemaal goed gaat!
    Kylie: Mooie wagen, fijn dat je het nu geregeld hebt allemaal!
    Roozjuh: Wat balen van die echo, adviseerden zij zelf het ook dan om het niet meer te doen?
    CN: Wat leuk die bellypaint, ben benieuwd naar de foto's!
    Bijntje: Dikke knuf voor jou, heel begrijpelijk dat je je moeder juist nu heel erg mist!
    Dippertje: Fijn dat het zonnetje weer gaat schijnen, is je gegund! : )

    Hier; ik heb eindelijk meivakantie!!! Lekker luxe twee weken vrij! (daarna nog maar 1 weekje werken, eigenlijk alleen nog maar afscheid nemen van kindjes en collega's, want contract loopt straks ook af)
    Heb alleen nog niet veel rust, gister aan het schuiven geweest met meubels in keuken en woonkamer om meer ruimte te creëren, goed gelukt trouwens! nu aan het opruimen, veeeeeeel weggooien enz. Straks nog naar de stad en morgen voorbereiden voor ons feest van zondag. Hapjes maken, taarten bakken enz. maar dan gaan we maandag heerlijk een midweek weg, ff helemaal niks moeten, Heerlijk!
     
  18. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Celine: nu al vakantie en meteen 2wkn. Wij moeten volgende week nog werken en dan 1 week vakantie.
    Welke groep had je? Waarom loopt contract af? Heb je wel nieuwe baan alweer?

    Hier nog niks voor na verlof. Ga denk ik uit het onderwijs en richting kinderopvang ofzo.
     
  19. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Hahah ja ik heb al veel speelgoedwinkels gehad maar nog geen beeldjes van assepoester gevonden. En de site van de efteling heb ik ook al bekeken en zag er geen mooie op staan en zo duur allemaal :$

    Hahahah en die link die je hierbij heb gezet die heb ik al geemaild maar als ik het moet late verzenden dan komt er bijna €7,00 verzendkosten bij en als het dan zo een klein beeldje is vind ik dat wel duur. Maar ik heb haar gemaild of het met brievenbuspost verstuurd kan worden dus ik wacht nog op antwoord ahahah.

    Dank je wel voor het meedenken !!!!
    Kuss
     
  20. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    Die heeft mijn zus ook, zijn erg mooi! Eigenlijk moet je gewoon even naar disney ;)

    @bellypaint, Leuk hoor!
    Heb er zelf helemaal niks mee, maar mijn buik is ook lang niet zo mooi als de jouwe ;) Ben hier al een tijger zonder paint :p

    @thnx voor alle knuffels meiden :)
     

Deel Deze Pagina