Oh nee t was het zonnetje van Danielle dat weer ging schijnen Maar hoop dat ie bij jou ook schijnt hoor Dippertje! @boefjesmama: Ja lekker hè! Hebben wij altijd, kunnen ze zo regelen met "overuren" en er zijn altijd wat vrije dagen die vrij in te plannen zijn. Werkte bij de kleuters, deed daar Bapovervanging. Op die school hebben we van elke groep 1 klas, behalve van groep 8 op dit moment. Die gaan na de zomer van school, dus dat betekend een klas minder en dus 1 wtf minder. Omdat ik nog geen vaste aanstelling had houd het iig voor mij dus op helaas. Erg jammer, want het is echt een hele leuke school! Ook nog geen nieuwe baan, zal tijdens verlof opzoek moeten. hoop eerlijk gezegd niet dat ik weer aan het invallen moet, maar ben er wel bang voor.
Voor de meiden met klantenpas van de kruidvat: Alleen vandaag new baby luiers voor de helft. bijntje: hier ook een tijgerbuikje. Gelukkig nog geen nieuwe strepen bij gekomen.
Cecilia: balen is dat he. Hier al aan het invallen sinds de geboorte van M. Ben er nu ook wel klaar mee. Misschien komen er nog leuke vacatures met de zomervak. Maar denk niet dat ik daar voor in aanmerking kom omdat er veel mensen uit moeten en die gaan dan voor. Misschien ga ik ook wel iets heel anders doen. Kom ik net buiten om te kijken of er al was droog is ligt de kat in de wagen bak. Gelukkig was alle bekleding eruit dus kon het geen kwaad.
hoi dames niet echt bijgelezen , maar effe melden dat ik vanacht weer veel last had , tot hiertoe is het wel nog niet erger , man verband me naar de zetel, en mag kleine meid ook niet meer pakken , als het morgen nog niet beter is ga ik zoiezo naar het ziekenhuis voor extra controle ,
Idd heel erg jammer! Had zelf ook al bedacht om ook gewoon maar naar ander werk te kijken. Wil gewoon graag wat zekerheid en regelmaat. Peek succes bij de gyn, fijn dat je man je zo helpt!
Bah Peek, wat moet dat eng zijn... Denk idd dat rust het beste is nu, hoe zuur soms ook. Wandelwagenbak; is bij ons eigenlijk helemaal niet vies? Heb hem ook afgedekt op zolder staan.. Miss idd ook maar ff buiten neer zetten om te luchten, maar wassen ga ik denk ik niet doen?
Ons mannetje spuugde vrij veel en had hem nooit gewassen steeds met een nat doekje gedaan. Toen ik hem naar boven deed heb ik het hoesje van het matrasje gewassen en de binnenrand van de bak verder niet. Jullie hebben toch ook de Mura Danielle? Heb jij de zit bekleding al eens gewassen? Peekaboo: rustig aan en lief dat je man zo meedenkt. Zou idd zo min mogelijk tillen en bukken. De verweking kan weer sluiten maar meestal word het alleen maar meer met tillen en bukken
Boefjes; nee eigenlijk niet... hihihi. Ziet er ook echt nog mooi uit. Alleen de riempjes moet ik eens even kijken of dat beter wordt met wassen. Daar zitten wat schimmelvlekjes op. (klinkt viezer dan het is hoor.. Hier mijn buik met 30 weken; Gezelligheid in de buik 30 weken - YouTube
Hey meiden, De wandelwagenbak is bij ons helemaal tot in de puntjes uit elkaar gehaald en alles maar dan ook alles is gewassen. De stoffen buitenkant heeft mijn vriend onder de douche helemaal met borsteltje gewassen Nu dus echt helemaal als nieuw! Had em van marktplaats dus dan vind ik het wel zo fris.
Danielle: leuk filmpje. Ons zitje is ook nog netje maar mannetje krijgt ook weinig eten in de wagen alleen droge koekjes.... Joekie: dan is het idd wel zo fris als als gewassen is. Ga mijn kast maar eens uitmesten geloof ik. Kom steeds meer shirtjes tegen die niet meer over de buik passen. Kunnen we wel uit en misschien straks weer in.
Zo weer het een en ander aan kleding op mp. gegooid. Hopen dat ik er nog wat van verkoop. Kleding hangt er maar te hangen en dragen doen we het toch niet meer.
Oh meiden wat zijn jullie weer actief vandaag! Veel mensen met verlof zeker nu haha! Hier net een blog geschreven met foto's van mijn getesten producten van Happykidzz. Dus zie blog voor foto's, ik ben er zelf erg blij mee! @tijgerbuik, ja wil eigenlijk het taboe beetje doorbreken, Veel van de meiden in mijn omgeving weten niet eens dat je tijgertje kan worden met zwangerschap. Maar weet niet zo goed hoe, misschien dat ik wel mee doe aan buik van de maand, maar durf niet zo goed.. @wagen, Moet hem hier ook nog even goed schoonmaken, ziet er allemaal wel goed uit maar vind het toch fijn om even te wassen voordat de kleine er in ligt, hier ook een tweedehansje namelijk.