Zien jullie het geslacht? Ik weet het al ;-)

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Bam, Apr 19, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

  2. Nen87

    Nen87 VIP lid

    Sep 17, 2008
    6,469
    10
    38
    Ik vind het er ook uitzien als een jongen. Ben erg benieuwd naar je volgende echo!
     
  3. flowerpower50

    flowerpower50 Niet meer actief

  4. Bam

    Bam Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    1,032
    0
    36
    Midden Nederland
    Blijf het grappig vinden jullie reacties over een jongetje;)

    @flowerpower50
    Die vind ik toch wel op mijn echo lijken die je in je topic hebt geplaatst:D
    Leuk een meisje. Gefeliciteerd! (Vind dat soms zo stom om te zeggen, want een jongen zou ook leuk geweest zijn natuurlijk):D
     
  5. philly88

    philly88 Actief lid

    Jan 27, 2012
    131
    0
    0
    hoi bam,

    ik zag je topic haha ik denk ik hoef niet te raden want ik wist het natuurlijk al, wel heel grappig dat de meeste een jongetje zien. ik waag me er zoiezo niet aan want dat betreft zie ik het echt niet haha. en bij me eerste moesten we vanuit gaan wat de echoscopiste zei want jah ons mannetje lag niet stil en zei zag vluchtig dat het een jongetje was.. ik geloofde het pas bij de geboorte want jah ik had nooit iets gezien op de echo haha.

    dus als er gezegd word dat het een meisje is zal het wel zo zijn hun zien toch meer als ons.. maar ben nu wel benieuwd wat ze over 2 weken zeggen haha. jij ook denk ik nu na alle reacties..

    nou word afwachten.. laat het zeker wel weten he.
     
  6. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,593
    0
    0
    NULL
    NULL
    haha ik denk ook duidelijk een knul te zien. Maar lees dat het een meisje is haha
     
  7. didi2

    didi2 Actief lid

    Mar 31, 2010
    185
    0
    16
    Helemaal mee eens....
     
  8. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Jou echo ziet er hetzelfde uit als bij mijn zoontjes..

    Maar als ze zeggen dat het een meisje is zal dat vast wel hoor! ;)
     
  9. Ikhebjelief

    Ikhebjelief Fanatiek lid

    Apr 1, 2010
    2,044
    0
    0
    Jeeej ik had het goed..;)
    Ik zie er echt wel een meid in...maar zie dat vele van jullie twijfelen...

    Dit is pas ene menneke, en als dit een meisje blijkt te zijn weet ik het ook niet meer..

    View attachment 239305
     
  10. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    55,047
    15,638
    113
    Nabij Utrecht

    Sorry flower en bam maar ik vind de echo vsn flower duidelijk een meid en er heel anders uitzien dan die van bam.
    Bij flower zie je de schaamlipjes verticaal staan (als je je hoofd buigt zodat het kindje er recht voor ligt) en bij die van bam zitten ze toch echt horizontaal op de echo...
     
  11. Bam

    Bam Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    1,032
    0
    36
    Midden Nederland
    Ik zag bij flower ook een horizontaal streepje, vandaar dat ik dacht dat het er op leek;) Maar kon op die van haar ook niet echt de beentjes zien (zal wel aan mij liggen:p) dus blijkbaar moet je je hoofd draaien bij haar echo. Dat had ik niet zo door:)

    Ach maakt verder niet veel uit, we zullen het over ongeveer 20 weken zeker weten:D (nouja waarschijnlijk ook al bij de 20 weken echo)
     
  12. Pandora

    Pandora VIP lid

    Oct 18, 2010
    6,530
    363
    83
    Noord-Brabant
    een jongen
     
  13. mamaburcht

    Apr 7, 2012
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jouw echo lijkt volledig op die van mij! En ik heb gisteren bevesteging gekregen dat het een jongen zou worden!
    Mijn echo's staan er hier ook op. Zoek maar het topic dat gestart is door mij... Grts
     
  14. Bam

    Bam Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    1,032
    0
    36
    Midden Nederland
    Op de echo van mij lijkt er een soort van piemeltje te zitten want er zit een streepje boven zie ik, maar die mevrouw zei echt bij de echo dat ze geen piemeltje zag. ;) Spannend hoor dat zelfs de mensen die er meer verstand van hebben een jongen zeggen.

    Over 2 weken(afspraak gyn) of 3 weken (20 weken echo) dan zal ik het vast zeker weten en laat ik het jullie ook nog weten uiteraard.
     
  15. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Mijn mening: natuurlijk zijn er mensen die er beter in zijn dan anderen maar dan nig hebben zij er geen verstamd van. Mijn verloskundige zei zelfs het niet te kunnen zien meestal omdat ze geen echoscopiste is, en zoals ik al zei zei iedereen hier meid bij mij en zeker weten dat ik twee jongens heb.

    Dus Bam laat je niet gek maken, en je krijgt gewoon een meid.
     
  16. Tuttebell

    Tuttebell Fanatiek lid

    Nov 6, 2011
    3,108
    0
    36
    Uhm ... ik dacht ook echt een Jongen te zien?!
    Maar als de echoscopist een meisje zegt, geloof
    ik dat helemaal! Zij heeft er immers echt verstand van!
     
  17. Mamavan2schatte

    Mamavan2schatte Actief lid

    Jun 8, 2011
    320
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou ik had als eerst gereageert:p En dacht ook een jongentje.
    Ik heb er natuurlijk geen verstand van maar ik heb nu ook 20 weken echo gehad,en ons kleintje is een jongen!!!

    Bij deze is zeker geen twijfel,en heel anders dan jou foto:D (en ook weer heel anders dan de foto van @ikhebjelief)

    View attachment 239511
     
  18. Ikhebjelief

    Ikhebjelief Fanatiek lid

    Apr 1, 2010
    2,044
    0
    0
    Hihi duidelijk een menneke he, maar lieve schat mijn echo is van 26 weken;)
     
  19. Evvie

    Evvie Fanatiek lid

    Feb 13, 2012
    1,118
    30
    48
    Bam, jouw foto lijkt erg op wij vorige week te zien kregen! Was ook erg benieuwd naar het antwoord, want wij weten nog steeds niet wat het wordt. Bij de 20 weken echo was het niet goed te zien, kregen we op het laatst te horen "een jongetje". Maar wij zagen daar te weinig bewijs voor. En vorige week bij de gyn net zo'n plaatje als bij jou, maar dan met de beentjes tegen elkaar aan. De gyn durfde niet te zeggen wat het wordt. Ik dacht namelijk ook balletjes te zien, maar dat hoeft dus niet zo te zijn!

    Ik ben benieuwd wat er uit de volgende echo komt, of het een meisje blijft of toch stiekem niet.
     
  20. Mamavan2schatte

    Mamavan2schatte Actief lid

    Jun 8, 2011
    320
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik bedoelde ermee,dat elke echo van het geslacht anders is en nooit het zelfde;)
    Maar dan groeit het erg hard in 6 weken tijd:D
     

Share This Page