Augustus 2011 mama's ~deel 2~

Discussie in 'De mama's' gestart door Natas79, 16 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Geen ervaring met de spiraal Leeuwtje.

    Fijn dat je je fiets kan halen zj.
     
  2. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Helaas wel. Op 11 jaar kreeg hij kanker en zware chemo, na twee jaar genezen verklaard, maar helaas teruggekomen op zijn 24ste. Op 25 jaar is hij overleden.
     
  3. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Hey Bumpie,
    Als je er eventjes mentaal onderdoor zit, dan lijken de symptomen daarbij heel erg op die van CVS, dat weet ik uit ervaring van destijds en in vergelijking met een vriendin die wel degelijk CVS heeft. Misschien is dit de weerslag van een zwaardere mentale periode!

    Ik zou me niet meteen al te snel zorgen gaan maken, hoor meid. Een kleintje krijgen en opvoeden is sowieso al heel erg vermoeiend!! Sterkte en knuff!
     
  4. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    Wow, gelukkig... de stouterd! :D
     
  5. Karen1974

    Karen1974 Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    1.229
    0
    0
    @Siren84: Spannend, spannend... :p

    @Kabouter Klus: Dat ziet er top uit, zeg, jullie vakantie... ik ben stiekem toch een beetje jaloers, al is de Provence ook wel lekker!

    Hier ook voor het eerst gaan zwemmen met Anne-Fleur afgelopen woensdag en ze vond het helemaal niks! Ze klom maar steeds weer tegen me op en bleef maar zeuren. Eenmaal uit het water, had ze meteen weer een grote mond. Ze heeft duidelijk meer plezier van haar badjasje dan van haar mooie badpakje.
    Volgende week ga ik weer proberen en foto's maken. Ik ben benieuwd!

    Nu mijn dametje iets te eten geven, want ze heeft het gehad met mama achter de pc :D
     
  6. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Dit is normaal ook wel etenstijd hier, maar Hidde slaapt nog. Vanmorgen niet echt veel later, tussen de middag heb ik 'm om kwart voor 1 maar wakker gemaakt, zaten pas om half 2 aan fruithap, en nu schuift dus alles op. Maar komt wel mooi uit straks; wanneer hij nu wakker wordt (normaal rond 4 uur), kan hij het wel uiztingen tot de laatste fles, dus vanaaf mooi op tijd naar bed!
     
  7. zj84

    zj84 Fanatiek lid

    16 jan 2010
    1.163
    0
    0
    NULL
    NULL
    en hier is de fiets dan eindelijk :D
     
  8. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    6 nov 2006
    2.657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Die mand is ook wel gaaf, met al die kleurtjes! Maar als ik een fiets met zo'n mand voorop aanschaf, dan wordt die mand continu te vol gefrot, ik ken mezelf....;) En ik vind het voorlopig wel; voldoende met alleen Hidde dan voor op de fiets, haha. Als ie eenmaal achter zit, kan ik voor ook weer wat zwaarder laden, gheghe..:p

    hij ligt intussen nog lekker te slapen, komt hier zo fijn uit rond deze tijd. Ik ben anders altijd aan het stoeien met hem rond kooktijd en alles. Hidde fles, koken, hidde warme hap, opruimen etc... Nu sta ik lekker relaxed te kokkerellen!
     
  9. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Net weer wat bloedverlies. Ik ga er maar vanuit dat ze valsposi zijn geweest die testen. :( (al merkte ik echt wel wat aan mijn lijf)
     
  10. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Jeej, lekker fietsen tussen de buien door!

    Wel errug leuk hoor, die gekleurde mand! Maar ken mezelf, over twee maanden ben ik er op uit gekeken, dus ga denk ik toch maar voor een saaie haha!

    Ik heb vanmiddag alle toebehoren gekocht, alleen de mand nog niet. Vond niet zoveel keus hier bij Halfords.
    Zal, als alles geïnstalleerd is, ook een fotootje spammen :D
     
  11. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Hmm...wel vaag... Morgen of maandag nog maar eens testen :) Je had bij de zwangerschap van Lizzy ook bloedverlies toch?

    Enne...er heerst ook een vage griep hoor, heb al weken last weer van m'n bekken, misselijk 's nachts en 's morgens en steeds hoofdpijn. Op de misselijkheid na waren de klachten die ik nu heb ook wel typerend voor m'n zwangerschap ;)
     
  12. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Ja, toen heb ik 6 extra echo's gehad. Ik heb een gevoelige baarmoedermond zei de VK toen. Misschien is dat nu weer het geval. Maar misschien wordt ik net zo goed ongesteld en kan ik donderdag weer met de pil beginnen. Heb ook hoofdpijn vandaag... had ik normaal ook altijd in de stopweek.. of dat komt nog door de pil nu of het zegt dat ik inderdaad niet zwanger ben... (tijdens mijn zwangerschap van Lizzy heb ik geen dag hoofdpijn gehad). Of ik haal teveel dingen in mijn hoofd... ;)
     
  13. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38

    Tja...lastig hoor.. Het kan alle kanten nog op he. Tijd zal het leren...
     
  14. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Even galspuwen hoor :(

    Heb ik m'n nieuwe fiets binnen, zitje erop en nu kan ik er niet op fietsen omdat m'n knie zo super veel pijn doet :( Grrrr
    Hoop maar dat ie morgen geen pijn meer doet, ben het goed zat. Kan niet eens m'n meissie uit bed halen...

    Ow...en nog iets... Zo'n buggydrager, wát een een lelijk ding zeg! Heb ik zo'n mooie witte lief! fiets, moet er zo'n zwart gedrocht mee omdat ik anders nog m'n meissie niet mee kan nemen naar de stad...

    Zucht... t leven is zwaar ;)





    ........en weer uit geklaagd ;)
     
  15. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Haha linn, lekker toch ff klagen.

    Karen das een heftigeeriode voor jullie familie geweest debk ik. 25 die leeftijd heb ik net bereikt en nog zo'n toekomst voor me.
    Et zegt maar wel weer dat je echt moet genieten van elke dag alsof het je laatste is.

    Zo caravan is ver weer ingepakt.
    Vriendin ligt nog met maar 2cm ontsluiten maar omdat ze wel om de drie minuten een wee heeft hebben ze de inleiding stop gezet en gaan grewoon uit dat haar lichaam zelf bi de 10 cm komt duurt alleen langer.
    Ze blijft wel aan het zkhuis.

    Ik ga avond op de bankhangen hier
     
  16. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    yes en dan zing ik I'm a barbie giiiirl in a barbie wohohorld
     
  17. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    @Linn de fiets komt over 5-10 werkdagen als het goed is, het kinderzitje al eeder waarsch.. zal weer een foto posten als alles binnen is, in vol ornaat :) hopelijk op facebook dan als ik er inmiddels weer bij kan, kan er nu al een week niet op ofzo..
    en jouwe is dus net bezorgd, leuk!!

    wel balen van je knie :(
    en de buggydrager.. zijn daar geen andere kleuren van? moet ook zo'n ding hebben denk ik..

    @ZJ mooie fiets! met alles erop en eraan zo :) cool hoor! en ook een Yepp Mini zie ik

    @Siren vals positief bestaat toch bijna niet? heel misschien is het dan een vroege mk, maar het kan toch ook innesteling of 'gewoon' bloedverlies zijn? :S
    wat een onzekerheid allemaal!
    en je zal trouwens zeker niet de enige zijn die meerdere testen haalt bij de winkel, kijken ze vast niet gek van op

    anyways, hopelijk weet je snel meer.. en je gaat nu natuurlijk ook op elk 'teken' letten of je wel of niet zwanger zou zijn.. lastig hoor, zou ik ook hebben! doe het rustig aan en morgen of van de week nog een keer testen?

    hier een leuk dagje gehad, met beebje bij papa's tenniswedstrijd gekeken en bij mijn ouders gegeten, ze was druk aan het zwaaien naar iedereen, heeft ze helemaal ontdekt :D zo grappig

    fijne avond & nacht ladies!
     
  18. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    @Maienditje spannend hoor voor je vriendin
    enne, toen ik 'maar' 2cm had had ik 2 uur later een baby op mijn borst, dus je weet maar nooit ;)
     
  19. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    26 nov 2010
    1.872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Grr weer verhaal weg zo irri, nou ik lag dus al in bed dus morgen weer
     
  20. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Bloeding is weer weg hoor! Weet het ook niet?!

    Heb net 2 uur liggen slapen van de hoofdpijn.. word ik wakker want ik hoor Lizzy huilen. Ze heeft weer gespuugd en niet zo'n beetje ook... man is met haar onder de douche geweest.. is ze weer schoon en hij ook en ff gestoomd. Ik ben zo bezorgd om haar :( :(
    Ben bij het bureau geweest en vorige week bij de KA.. zat 2 weken tussen.. in die tijd is ze niet gegroeid in gewicht omdat ze denk ik zo veel spuugt... :(
    Was weer ff ego! Het gaat niet zo goed hier.
     

Deel Deze Pagina