September 2012 mama's DEEL 2!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mams136, Apr 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Goeiemorgen dames.
    Voel me vandaag gelukkig al weer een stuk beter :D
    Heerlijk geslapen en de kleine man gelukkig aan 1 stuk door tot 8 uur ipv half 3(A)

    Werd helemaal gelukkig toen ik vanmorgen de kamer in kwam en mn mooie nieuwe banken en mn eindelijk vorm krijgende inrichting zag hahaha.

    Dadelijk naar de voetbalclub, bardienst draaien terwijl Tygho met een vriendin gaat kijken naar papa die gaat voetballen.

    Fijne zondag allemaal!!
     
  2. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @mams, wat lekker dat doorslapen! Werk ze vandaag in de kantine!
     
  3. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Hallo allemaal!
    Jullie gaan te snel voor mij om bij te houden, hoor! Dus lekker even een ego-berichtje.

    De kleine voel ik nu meerdere keren per dag. Eerst plopjes/tikjes/duwtjes, maar gisteren een ... verplaatsende duw... Ja, kan het niet goed uitleggen. Hij begon met duwen onder in mijn buik en ik voelde het zo een spoor naar boven trekken. :D Ik herken het wel van Ilias, maar het blijft echt zo leuk! Hebben jullie dat ook?
     
  4. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal!

    @mams: veel plezier vandaag en een hele fijne zondag toegewenst!

    @ladyxochi: ja ik voel m ook steeds duidelijker! Voel m soms ook echt draaien daarbinnen.

    @ego: we hebben besloten om het geslacht toch niet geheim te houden, vooral ook omdat we enorm veel kleertjes en spul kunnen krijgen van familie en vrienden. En dan is t wel handig om t geslacht te kunnen zeggen. ;)
     
  5. Melindy

    Melindy Fanatiek lid

    Jan 2, 2012
    1,078
    0
    0
    Ik hier ook weer eens.
    Vandaag namen we een rust dag.
    We hebben net de veranderde boekenkast ingedeeld en de spullen uitgezocht, dus genoeg gedaan voor vandaag hoor.
    We zijn behoorlijk wat opgeschoten. We zijn eigenlijk al bijna halverwege.
    Volgende week hopen we de nieuwe computer ruimte af te hebben, dan wordt het de babykamer leeg halen en laminaat leggen in de hal/babykamer.
    Over twee weken hopen we dan eindelijk met de babykamer te mogen beginnen. Ik kan niet wachten!

    Vrijdag de 20 weken echo gehad. alles zag er goed uit, en ze geloofde niet dat er wat (ernstigs) mis was. schedeltje was dicht, gehemelte was dicht, buikje dicht, ruggetje dicht, voetjes normaal... de kleine "keek" ons wel een poos aan. Het was echt naar het echoapparaat gericht na enkele secondes en volgde het ook.
    We weten niet wat het is :D gelukkig begon ze na het bekken/benen deel niet opeens met een haar of zijn.

    Wel laten we nog een pretecho maken ergens rond week 28/30 voor mijn ouders. Mijn moeder wil de kleine echt dol graag zien en ik vind het ook niet erg om nog eens naar binnen te mogen gluren. Ik kan er echt helemaal van genieten!

    gefeliciteerd voor iedereen die het geslacht weet, ik heb wel een deel bij gelezen, maar echt niet onthouden wie het weet en wat er allemaal is gebeurd... sorry daarvoor.

    voelen: ik voel de kleine ook steeds beter. kreeg laatst al een schop tegen mijn hand aan, blijkbaar mocht ik niet voelen waar het zat :D ik lag gewoon helemaal te glunderen.
    kleine is nu ook weer flink aan het bewegen
     
  6. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Ja, OF hij zei: Mama, ik ben HIER!!! :D
     
  7. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    @melindy: mooi dat alles goed was en dat je m zo goed voelt! Heerlijk gevoel he :D
     
  8. Dithje

    Dithje VIP lid

    Sep 19, 2009
    5,506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Super dat de echo goed was Melindy.

    Voelen; gisteren was de baby heeeel druk :D
    Begin haar steeds meer te voelen. O wat vind ik dat toch fijn. Echt genieten!
     
  9. nena88

    nena88 Bekend lid

    Nov 12, 2011
    679
    0
    0
    NULL
    NULL
    jeej het is zo leuk! nu ik het geslacht weet vind ik het veel echter. zie nu echt een kleine meid voor me hahaha. alles was goed :) voel haar laatste dagen niet zo veel... zal wel moe zijn..
     
  10. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    hier voel ik haar ook al heel goed.
    Vind het nog wel ff raar hoor, om Zij,Ze en Haar te zeggen hahahaha.
    Wij houden het voorlopig ook nog ff stil.
    Tygho weet dus ook nog niet dat hij een zusje krijgt, want zodra hij het weet, weet iedereen het hahahaah.
    Als hij straks 1+1 bij elkaar optelt(het kamertje ziet in kleur enzo) dan vertelt hij het toch aan iedereen...
     
  11. Melindy

    Melindy Fanatiek lid

    Jan 2, 2012
    1,078
    0
    0
    Het (duidelijk) kunnen voelen is inderdaad echt zo bijzonder.
    Mijn buik heeft ook een groei spurt. Ik heb regelmatig een moment dat ik denk 'waar komt die buik vandaan!'
    En dat de echo goed was, ben ik ook erg blij mee. Ik was toch wel dagen zenuwachtig, het was maar goed dat het klussen zoveel tijd in beslag nam :D
     
  12. kersje

    kersje Fanatiek lid

    Jul 4, 2011
    1,594
    1
    36
    Noord-Holland
    Wat heb jij die vroeg gehad, ik krijg die bij 24 weken omdat dan zwangerschapssuiker pas zo ontwikkelen. onder invloed van hormonen kan je alvleesklier minder gaan werken.
     
  13. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    Aug 21, 2011
    3,326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Wat ben ik toch jaloers op jullie wanneer jullie het over het voelen hebben. Ik wil die van mij ook zoooo graag voelen maar weet gewoon dat dit nog even zal duren. Maar verlang er wel echt na.. Je gaat haast twijfelen of alles wel goed zit omdat ik nog niets heb gevoeld. Mja komt wel.

    Woensdag de guo.. Ben zooo zenuwachtig bah!

    Liefs
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Hallo meiden, hoe gaat het hier.

    Lees regelmatis mee omdat hartogje een vriendin van me is! Wilde jullie toch allemaal even feliciteren met het feit dat jullie allemaal goede 20 weken echo's hebben gehad!

    Liefs bellie!
     
  15. juli10

    juli10 Fanatiek lid

    Jun 12, 2011
    1,259
    0
    0
    Gelukkig heb ik ons meisje vandaag weer meerdere keren gevoeld, dat stelt me toch wel echt gerust.

    Melanie; Kan me voorstellen dat je jullie ukkie nu ook wel heel erg graag wilt gaan voelen. Zal nu toch niet meer zo lang kunnen duren.

    Belliebel; Lief dat je met ons meeleeft:)
     
  16. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal..

    @belliebel: dankje, lief dat je even reageert :D
     
  17. evita26

    evita26 Bekend lid

    Nov 5, 2011
    551
    0
    16
    Female
    ben huis moeder op dit moment
    zuid holland
    Goeie morgen dames
    Hiero niet terug geleze Sorry heb een druk weken gehad.

    Mel komt vanzelf meiss wm als je dan. Eenmaal voelt en Je wil. Gaan slapen. Dan denk je hou op haha ben moe :p
     
  18. mamavangwenn

    mamavangwenn Fanatiek lid

    Apr 23, 2011
    1,414
    0
    36
    NULL
    NULL
    Joepie!!!! Vandaag 20 weken. Op de helft. Nu al zon in donderdag
     
  19. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    JEeeeej! op de helft alweer :D Gefeliciteerd.

    dithje, 19 weken vandaag! Super :D

    Kleintje is wat rustiger afgelopen weekend...was er niet helemaal gerust op. Net ff met de angelsounds geluisterd en het sneltreintje is nog zeer aanwezig.
     
  20. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    Mar 18, 2009
    1,795
    1
    0
    Grunn!
    Helaas heb ik de vorige zwangerschap ook zwangerschapsdiabetes gehad. Daarom houden ze het nu al in de gaten. Volgens het nieuwe protocol was mijn niet nuchtere waarde ook al te hoog (6.9 ipv de gewenste 6.3)

    Ben er inmiddels wel achter dat de protocollen per ziekenhuis verschillen. Vind het allemaal prima en heb vertrouwen in mijn gyn.
     

Share This Page