Hier eventjes gewoon een erg leuk verhaal. Gister gingen we naar de kinderboerderij, en me meisje had gezellig wat bladeren voor de geitjes in haar hand. Dat vonden de geitjes erg leuk, dus die liepen achter haar aan. Mandy gauw weg rennen, geitjes er achter aan, Mandy op een bankje geklommen, geitjes op hun achter poten. En ik maar lachen, ik kon niet op houden, vervolgens springt Mandy in mijn armen (met de bladeren vast) en ja hoor, die geitjes sprongen zo tegen mij aan, allemaal pootjes op me schouders.. en lachen blijven. Echt ik kwam niet meer bij, en Mandy maar roepen, mama je moet door het hek, door het hek. Uiteindelijk idd maar naar het hek gerend, met een kudde geiten achter me aan. Ow wat vond ik het jammer dat ik dit niet kon filmen, maar ow wat was het leuk zeg... het geeft me weer een smile op me gezicht
Vorige week tijdens ontbijt met zoonlief... Lars: "mama, papa mama hond." Mama: "nee hoor, papa en mama nemen geen hond." Lars: "ja hoor, papa 'zegt."
haha leuke verhalen. mijn man had vrijdag een babyglijbaan gekocht. omdat het zo vies was buiten en onze zoon nog wakker hebben we de glijbaan in de woonkamer gezet. hij heeft er vervolgens het hele weekend gestaan. de kleine werd 's morgens helemaal wild en wilde gelijk op de glijbaan
Ok, nog een leuke.... Ik ga meestal samen met Mandy douchen, en ik had zo'n schrub zeep. OFtewel met korrels Mandy wou uiteraard ook mijn zeep, maar keek erg raar op toen ze die korrels voelde. Affijn de keer er op weer doucen en ja hoor daar kwam de vraag: Mama, mag ik ook die bahtjes zeep? En ik denken wat bedoelt ze nu, bahtjes zeep.. Ja mama, die zeep met die gekke korrels er in OWwwwwwww, bahtjes zeep dus!
Doet me denken aan het moment dat ik hoogzwanger was van mijn tweede zoontje. Het was op de kinderboerderij en we zouden weg gaan, maar onze zoon wilde nog heel even bij de koeien kijken. Daar lag allemaal modder bij de stallen, dacht onze schat. En hij wilde ondeugend doen, dus hij ging daar lekker in stappen en op een gegeven moment gleed hij uit... in de koeienstront. Helemaal smerig en ik plaste letterlijk in mijn broek van het lachen.... Was echt leuk!!
Vanmorgen zat mn zoontje op het aanrecht, ik was brood aan het smeren, zegt ie opeens mama jij bent sexy and i know it hahahaha.
wat lief!!!!! we hadden dit weekend ons neefje van 6 te logeren hij is soms nogal druk maar onze dochter is over het algemeen heel rustig zaterdagavond was mijn neefje heel gek aan het doen, rare geluiden maken en zich laten vallen en mijn dochter in dr loopstoel er achteraan! we hebben zo gelachen! ze sprong als een konijntje achter hem aan en ze moest zo lachen, zo heb ik haar nog nooit gehoord! geweldig!
Ik kwam gisterenmiddag thuis van het werk en doe de huiskamerdeur open... ligt onze kleine boef met een big smile op zijn rug op het vloerkleed. Meneer was aan het rollebollen en op zijn hoofd aan het staan. Dat icm zijn tandjes dacht ik ineens.... jéééé.... wat word je toch al groot! Echt totaal geen baby meer...
Wij hebben zaterdag zo gelachen.. We waren in de Efteling, en waren in de Villa Volta.. Damiën keek naar Hugo alsof ie 'm nóóit eerder had gezien (terwijl we toch al een stuk over 6 keer eerder in de Villa Volta zijn geweest en hij zich dat echt nog wel herinnert), en riep 'Ooooh, het lijkt wel een kabóúter '
afgelopen november op de bruiloft van mijn beste vriendin zegt mijn zoontje tegen haar: 'm...(haar naam) is very pretty' (mijn zoontje spreekt engels) zo lief!!
Mijn zoontje van 9 mnd die de gekste bekken trekt en er vervolgens zelf om moet lachen En heel wijs roept DIE!!!!! en ondertussen wijst ie naar zn speeltje..
We zijn vorige week met de kinderen naar de efteling geweest. Het was superrustig, konden overal gewoon doorlopen, heerlijk! Ties heeft zo ontzettend genoten, hij kreeg geen genoeg van het sprookjesbos en vooral de sprookjesboom. Hij praat er nu nog over en vraagt steeds wanneer we weer gaan. Ik vond het ook heerlijk, gewoon omdat mijn peuter zo'n fijne dag had
@Daphne.. Heerlijk he dat baby/peuter zwemmen. Ook ik heb daar enorm van genoten, sinds een maantje is ze 4 en nu zwemt ze alleen.. en ik? Ik mag toe kijken, das wel balen hoor, hihi, nu is ze echt groot. Maar ook dit heeft leuke dingen, zie de geiten race @ Iedeeen leuke verhalen... ik wil meer!
hahaha hier vanochtend zo grappig. gisteravond wilde Jamie niet slapen en was aan het huilen. dus manlief schreeuwde eerst naar boven (nou ja, verheffende stem) 'Jamie, go to sleep!' Jamie begon alleen harder te huilen dus man naar boven, hoor ik Jamie snikken; ' I want my mama!' dus ik er daarna heen en hem getroost. zit ie vanochtend vrolijk op de bank, zegt ie zomaar uit het niets; 'he was shouting: JAMIE GO TO SLEEP!' dus ik zeg; wie was er aan het schreeuwen?' Zegt ie; 'daddy! I just wanted my mummy' het klonk zo aandoenlijk, hij zat er echt even mee dat ie gisteravond streng was toegesproken door zn vader