Ja, die kleuren vond ik ook erg mooi. Ik wil hem gaan gebruiken voor mn dochter, zal eens informeren voor de leeftijd.
Geen idee, ik was in totaal 400 PLN kwijt voor die 2 doeken incl verzenden. Dat is volgens mij nog geen 100 euro.
Heb even gekeken bij gwk is 86 euro, maar je moet ook rekening houden met geld overmaken naar het buitenland dat kost ook geld, volgens mij ook ong 6-10,-.
Ik heb er eentje bij bol.com besteld. Had 10 euro korting dus denk laat ik er een proberen: bol.com | Safety 1st - Buikdrager Youmi - Donkerblauw | Baby
Ik hoop dat hij bevalt. Is geen ergonomische drager dus niet voor heel lang maar je kunt er wel een tijdje plezier van hebben
Dat meen je niet toch? Ik hoop dat je het bonnetje bewaard hebt, want dat is echt geen goede drager voor je kindje en voor jou zal het ook niet prettig dragen zeg!
Als je dit topic een beetje doorspit, kom je echt veel betere dragers tegen. Ik kan (uit ervaring) zeggen dat het een onding is... Lees het BabyBjorn topic (http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/352646-babybj-rn-drager.html) maar eens. daar staan ook heel veel goede suggesties. Ik zou zeggen: niet eens uit de verpakking halen en meteen terugsturen. Kwaliteit is duur, maar rotzooi kost kapitalen.
Even een korte vraag. Zou je met ruim 4 maanden al met het gezicht naar voren kunnen dragen? Buik tegen buik lukt op dit moment niet, omdat mijn dochter net geopereerd is aan dr lipje en dan tegen mij aankomt en dan is het huilen.
Ik heb alleen een rekbare doek nu nog, kan je daarmee ook heup of rugdragen met zo'n kleintje (en hoe dan ) En zit ze dan ook niet met dr gezichtje richting mij, want dan zou ze nog met dr lipje tegen me aankomen en dan het is het gelijk huilen, nu nog. Verder is het maar tijdelijk, hoop dat over een week de pijn toch wel weg is.
Nee, face forward is niet aan te raden, is niet goed voor de houding van de heupjes, het ruggetje en teveel prikkels waar je kindje aan blootgesteld wordt. Kan je niet proberen je kindje heel hoog te knopen, zodat het gezichtje niet tegen je aan komt? En eventueel als ze het zou willen, is de kommahouding denk ik nog beter als face forward. Rugdragen kan niet met een rekbare doek, dat is niet veilig, heupdragen zit je kindje denk ik alsnog dicht bij je met haar gezichtje.
ow.... het is ook gewoon ff om te proberen of ik en mijn kindje het wat vinden. ZO ja ga ik voor een betere. is zo zonde als ik er een van 80 euro koop en ik en mn baby vinden het niks. Snap je?!
Het is lastig proberen, het draagcomfort voor zowel jou als je kindje is niet te vergelijken met dat van en doek of een goede drager. Maar ik snap dat 80 euro veel geld kan zijn hoor. Nelta google eens op de boeddha-houding als je toch face-forward wil knopen.
Er zijn verscheidene sites waar je doeken en dragers kan huren om uit te proberen of het wat voor jou en je kindje is en heb je ook nog keuze uit verschillende doeken en dragers.
Dan kan ik je bij deze 20,- besparen. Echt, huur een drager bij www.babybij.nl, heb je veel meer aan en is goedkoper.
Ja inderdaad, want dit is een buggy van 5 euro van de wibra vergelijken met een combi-kinderwagen van een kwaliteitsmerk. Bij een goede drager draag je namelijk op je heupen en niet op je schouders, en je kindje zit op zijn gehele knie-tot-knie-vlak en hangt niet in zn kruis.
@Juju, wat een leuke foto!!! Wat een mooi happy kereltje! Ik kan al niet wachten om er zelf 1 te plaatsen van mijn uk in een draagdoek!