Keizersnede ervaringen en foto's

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door debke83, 19 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Hallo,

    Er zijn natuurlijk al veel topics met foto's enz van pasgeboren kindjes.
    Maar het leek me leuk om een topic te openen met foto's van kindjes die geboren zijn dmv een keizersnede,maar ook om ervaringen te delen.

    Liefs
     
  2. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    Gefeliciteerd met je zoontje!!

    Ik heb echt prachtige foto's van de eerste keizersnede. Gemaakt door iemand die het toestel kende en wist hoe ze de foto's moest maken;) Echt van ieder moment is wel een rits foto's gemaakt..
    De 2e keizersnede was een beetje onverwachts omdat er een geplande stond maar mijn zoontje had besloten 2 weken voor die datum te komen dus helaas niet onze goeie camera bij ons. Veel foto's zijn niet scherp maar vind ze net zo bijzonder hoor;)

    Was dit jouw eerste keizersnede? En hoe beviel het:D en hoe gaat het herstel?
     
  3. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Dit was idd mijn eerste keizersnede, mijn eerste zoontje is natuurlijk geboren. Dus heb beide meegemaakt.

    De keizersnede is me 100% meegevallen, het is gewoon raar dat je weet wanneer ie geboren gaat worden en als je daar zo ligt te wachten hihi...en dan ineens is ie er!
    Het herstel is heel goed gegaan...het is nu bijna 2 weken geleden en doe eigenlijk alles weer zelf (behalve de zware dingen dan die echt niet mogen)
    Na 2 dagen stond ik onder de douche en vanaf toen is het ook heel snel en goed gegaan!

    Hoe is jouw ervaring?

    Ik heb ook foto's, niet heel veel maar zal er zo eens plaatsen!
     
  4. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Hier de foto's:D

    Hoe ziet jouw litteken er nu uit?zie je er nog veel van?
    Het begint hier nu wel al mooi te worden moet ik zeggen:D
     
  5. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    Wat fijn dat je een goeie ervaring hebt met een keizersnede. Mijn ervaringen zijn wisselend. De eerste viel heel erg tegen maar dat was een spoed en na +40 uur. Daarom wilde ik de 2e heel erg graag gepland hebben omdat ik ontzettend bang was voor een natuurlijke bevalling. Doordat hij alsnog eerder kwam heb ik het wel weer geprobeerd (volledige begeleiding en pijnstilling) maar ook deze keer wilde het niet lukken en lag ook hij verkeerd. Deze bevalling ging zoveel sneller en relaxter dat ik me nu veel meer bewust was van alles en dat vond ik super!. Helaas moest mijn jongste opgenomen worden op de kinderafdeling ivm kreunen en paars zien. Zijn gezicht was ontzettend gestuwd en hij heeft een weekje in het ziekenhuis gelegen. Helaas weer geen leuke kraamtijd net zoals bij de eerste:( Maar al met al kijk ik er heel positief op terug (op de 2e dan). Het litteken is een verhaal apart ;) was heel lelijk na de eerste keer omdat hij gezet is met volledige ontsluiting. Het litteken loopt scheef en is heel dik. De 2e keer is hij eroverheen gezet maar hij is dus nog steeds scheef en mijn buik daardoor ook. Ook zit het litteken heel hoog. Bij jou is het neem ik aan een mooie penstreep? als het er nu al zo mooi uitziet komt dat helemaal goed!

    Zal ook even een mooie foto opzoeken van de eerste ks. Hoe heb je trouwens de eerste dagen in het ziekenhuis ervaren? Goed begeleid? en hoe vond je oudste het? De oudste was bij oma en mijn vriend was gelukkig veel bij mij. De oudste kwam elke dag even met oma langs dat vond ik heel fijn maar ook wel weer moeilijk omdat ik graag met hem mee naar huis wou:)
     
  6. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland

    Mooie foto's zeg!! En ook al zo'n flinke bos met haar!! Kreeg je je zoontje meteen bij je? Papa met hem meegegaan toe jij gehecht werd? Wat een bijzonder moment he?
     
  7. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    de foto's..
     
  8. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    Valt me nou trouwens op dat hij op een andere manier uit de buik gehaald is of niet? Lag hij in een stuit?
     
  9. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    en nog een foto van de jongste.. kijk dat hoofdje.. ahhh (is helemaal goed gekomen hoor:D) en waar ik heel blij mee was 2 keer dezelfde gyn. Haar dienst zat er eigenlijk op om 23.00 maar ze is gebleven en kwam zelfs nog om 3 uur snachts vragen hoe we het ervaren hadden, super lief!
     
  10. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Leuk topic :D

    En mooie foto's van jullie ks!!

    Ik ben 5,5 week geleden bevallen van onze zoon dmv een keizersnede en heb ook echt wel mooie foto's die ik morgen wel eens zal plaatsen.
     
  11. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Ik kreeg mijn zoontje niet meteen bij me, wel even bij mijn hoofd maar dat waren maar een paar minuutjes helaas. Daarna is ie met mijn man naar de afdeling gegaan en ik werd gehecht en toen naar recovery maar half uur later was ik ook alweer op de afdeling gelukkig en lag ie lekker bij mijn man.
    Had ook gevraagd om hem bloot te laten zodat ie nog lekker op mijn buik kon liggen.
    Mijn mannetje lag idd in stuitligging, en is eerst met de billetjes eruit gehaald!
    Waarom heb jij een keizersnede gehad?
     
  12. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Sofietje: ook nog gefeliciteerd! Hoe heb jij de keizersnede ervaren?
     
  13. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.813
    9.319
    113
    Gelderland
    Debke, hier idd hetzelfde na de bevalling. Allebei de kids even onder mijn neus gehad :) ;). De oudste kreeg ik ook alleen met een luiertje aan op mijn buik en de jongste ook maar helaas maar even omdat hij op een andere afdeling lag.
    1e keer ks ivm lange bevalling en een sterrenkijkertje en niet goed ingedaald. 2e keer geen vorderende ontsluiting + indalen en ook hij was een sterrenkijkertje. Wel bijzonder dat je beiden bevallingen hebt meegemaakt hoor!

    Sofie, ik kan me jouw mooie buikfoto's nog herinneren! Hoe heb jij het ervaren? Ben benieuwd naar je foto's!
     
  14. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Hoi Hoi,

    Ik vond de keizersnede reuze meevallen. Het was een geplande maar de dag ervoor waren mijn vliezen gebroken en heb ik tot de keizersnede weeën gehad. Wij hebben de hele keizersnede op een scherm mee mogen kijken. Heel bijzonder was dat. Ze hadden een camera in de lamp en die was gericht op mijn buik en ik had een scherm naast me waar ik op mee kon kijken. Zo mooi om zo toch je kindje geboren te zien worden. Je moet er ook wel tegen kunnen maar dat kan ik wel en mijn vriend gelukkig ook.

    Verder ging het zoals bij jullie alleen heb ik 3 uur op de verkoeverkamer door moeten brengen ivm erge pijnlijke naweeën die ze niet onder controle kregen en ik kreeg extra infuus om een pomp te krijgen om de baarmoeder te laten samentrekken omdat hij dat niet deed en ik dreigde bloed te verliezen. Dus heeft mijn vriend ons kindje 3 uur bloot op de borst gehad tot ik terug was. Voor hem wel heel leuk en bijzonder maar voor mij was het echt niet leuk zo lang.

    De foto's staan al in een ander topic en plaats alvast de link omdat ik op mijn iPad zit te spelen en hier geen foto's mee kan plaatsen.

    http://www.zwangerschapspagina.nl/de-bevalling/334186-tips-geplande-keizersnede-23.html

    Ook leuk om zo ervaringen te lezen en zien op foto's. Ik vond het reuze meevallen en was echt snel op de been. Na 6 dagen al lekker aan de wandel en na 4 weken weer lekkerop pad met de auto (met maxicosi en wagen in en uit de auto tillen enzo). Litteken is wel helemaal dood en soms gevoelig door de druk van de broek erop.
     
  15. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ik heb met alle 3 een keizersnede gehad
    en ik heb het niet als erg ervaren
    met de laatste voelde ik helemaal niks ook niet de dag erna ik stond eh binnen 5 uur na mijn keizersnede zelf uit bed
    had al mee gevraagt toen ik op de kamer lag om alles uit te zetten zodat ik gevoel terug kreeg in benen
    de 16e sep was ze geboren en op de 18e liep ik alweer vrolijk thuis heerlijk

    Bekijk bijlage 241178

    Bekijk bijlage 241179
     
  16. S0fietje

    S0fietje Fanatiek lid

    4 jul 2011
    2.225
    2
    0
    Wat leuk trouwens dag je mijn buikfoto's nog weet :D

    Lijkt nu alweer zolang geleden maar het is nog maar kort geleden...
     
  17. mendy

    mendy Bekend lid

    27 jul 2010
    629
    0
    0
    op de Rijn...
    Ik heb 20 april ook een keizersnede moeten ondergaan.
    Na 17 uur het zelf geprobeerd te hebben bleef ik steken op wel 7 cm ontsluiting en had ik al vanaf 5 cm persweeen. Ook bij mij lag die kleine verkeerd het was een sterrenkijkertje. Ik heb er nu vooral nog veel moeite mee dat ik de klus niet zelf heb kunnen klaren ik zie het toch een klein beetje als falen. De keizersnede op zich heb ik niet als naar ervaren. Wel vond ik het naar dat ze hem even boven het doek lieten zien en hem toen gelijk meenamen.. Ook vond ik het dichtmaken van mijn wond verschrikkelijk, ik dacht namelijk te horen dat het flink fout ging en ik maar vragen wat er aan de hand was, gelukkig was er een co bij die me wel heel lief antwoord gaf. Ook vond ik het vervelend dat ze achter het groene schermpje het fijn over koetjes en kalfjes hadden wat voelde ik me er niet bij betrokken zeg.. Al met al kijk ik er met gemengde gevoelens op terug en valt er nog een hoop te verwerken..
     
  18. coon

    coon Bekend lid

    18 apr 2011
    931
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik ben 6 december bevallen van onze dochtertje Aiyanna via een spoed keizersnede.na een weeenstorm mocht ik vrij snel daarna persen het lukt niet dus hebben ze de vacuumpomp geprobeert en zelfs dat lukte niet dus uiteindelijk een keizersnede.het is me reuze mee gevallen heb gewoon alles over mee heen laten komen en ik dacht alleen maar als me kleine meid maar gezond is en ik ook.het herstel ging ook goed kon vrij snel weer van alles maar moest me toch rustig houden omdat ik na de bevalling een veelste hoge bloeddruk had waarschijnlijk kwam het door de hormonen en hoe de bevalling was gegaan.ze hebben geen reden kunnen vinden waarom het natuurlijk niet is gelukt

    op deze foto zie je nog goed waar de vacuumpomp heeft gezeten
    Bekijk bijlage 242262

    en nog een foto
    Bekijk bijlage 242263

    dit zijn twee foto's uit velen.toen me man met de camera binnen kwam.liep een arts op hem af zal ik foto's maken want ik ken deze camera heb hem zelf en ik mag dichter bij komen.me man was allang blij dat hij het wilde doen hij was kapot hij zat in een nacht dienst toen ik hem belde dat me vliezen waren gebroken.dus hij kon bijna niet meer op zijn benen staan en hij kan normaal tegen bloed maar doordat ie zo moe was, was hij erg blij dat ze hem een kruktje aan boden
     
  19. mutsie79

    mutsie79 Fanatiek lid

    6 sep 2007
    2.567
    221
    63
    Hier werd mijn kereltje geboren d.m.v een ks....
     

    Bijgevoegde bestanden:

  20. heppiedepeppie

    heppiedepeppie Fanatiek lid

    6 apr 2011
    3.296
    1
    0
    leerkracht
    Eindhoven
    Ook ik heb een KS gehad. Niet gepland, helaas wel zo gelopen!
    Op 13 december ben ik met 41+2 weken naar het zkh gegaan voor een ballonkatheter.
    Deze kon niet goed gezet worden, maar ineens bleek ik 2 cm te hebben. Dus mocht ik naar de verloskamer met de mededeling dat het wel lang kon gaan duren, omdat de situatie niet ideaal was (bmm was niet verweekt). Na 15 uur weeen, waarvan 5 uur weeenstormen, zat ik nog steeds op 3,5 cm ontsluiting. Na mijn smeekbede :D aan de gyn, kreeg ik een KS. (er is trouwens heel veel foutgegaan tijdens die inleiding, dat terzijde).

    Op de OK ging het allemaal heel snel! Oh wat was die ruggeprik heerlijk zeg!!! Alsof ik een emmer warm water over mn benen gegoten kreeg ;). Achteraf bleek dat hij enorm klem zat met zijn hoofd en dat zijn hoofd helemaal scheef in mijn bekken lag. Hij lag met zijn oor richting geboortekanaal. Volgens de gyn (achteraf) hadden ze dit niet eerder kunnen zien, maar dat betwijfel ik, zeker omdat er tijdens die 15 uur weeen van alles niet goed liep....

    Dit zijn twee foto's van de KS en van Lucas:
    DSCN0006.jpg DSCN0010.jpg

    Wel is in de comp. gezet dat als ik bij een volgende week over tijd ga, ik een gepland KS krijg. Ik vind dat wel prima eerlijk gezegd. Het herstel ging redelijk. Ik vond vooral het voor de eerste keer uit bed gaan, vreselijk. Ik dacht dat ik flauwviel van de pijn en dat alles open zou scheuren. Eerste keer naar toilet, er moest een verpleegster mee, plaste ik per ongeluk een deel naast de pot, omdat ik er niet goed op zat :), schaamde me dood, maar zij deden niet moeilijk. Eerste keer douchen mocht ik mn haren niet wassen, dat was te veel inspanning. Maar toch gedaan hihi, mijn man was meegegaan de douche in.
    Ik heb geen gevoel van falen moet ik eerlijk zeggen.
     

Deel Deze Pagina