Here's an idea; we meeten met alle Bavaria-testers hier, gooien al die blikjes op een hoop en maken er 1 grote alcoholvrije "orgie" van, hihi
Yesssss, vandaag mail gehad dat ik mn airfryer op kan halen. Alleen kan ik nu niet weg Baal daar echt van en hoop maar dat mn zoon of vriend op tijd thuis is. Ben echt reuze benieuwd of t wat is. Kan m meteen goed testen as vrijdag. Dan is er feest want zoonlief wordt dan 3.
Ik mag ook Bavaria testen! Ik had aangegeven dat ik bezig was met zwanger worden, en daarom alcoholvrij bier op m'n lijf was geschreven. Zou het hebben geholpen?
Ik mag ook meedoen aan die van Bavaria. Ik heb net de aankoopsurvey ingevuld van de Dolce Gusto, dat ik hem niet wil houden, maar krijg er achteraan geen link voor het adres etiketje. Jullie wel?
Zijn er al mensen die de Bavaria 0,0 al in huis hebben via Insiders? In mijn mail stond dat het tussen 7 en 11 mei opgehaald kon worden bij Kiala, maar heb nog steeds niks geen melding gehad.
Er staat een blog op de site dat ze de pakketten gisteren hebben verstuurd naar Kiala, dus ik denk dat ze vanaf morgen wel beschikbaar zouden kunnen zijn