Mei mama's deel V!!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by nijntje81, Apr 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pearl29

    Pearl29 Fanatiek lid

    May 28, 2007
    1,031
    0
    0
    Oke. Ik wil het ook op het kaartje hebben, maar wij willen de kaartjes via het bedrijf laten verzenden dus is wel handig als we het op tijd weten. Dan maar een dag later de kaartjes verzenden. ;)

    Hier een beetje last van menstruatiepijn in onderrug. Heb ik wel eens vaker last van (ook voor de zwangerschap) Ben net wezen douchen en het werd niet erger. Toch wel een beetje spannend. Zometeen bloedsuiker weer prikken en dan ga ik wel even op bed liggen misschien zakt het dan wat af. De kleine is weer lekker actief. Vooral in de liezen :)
     
  2. Ludora

    Ludora Fanatiek lid

    Sep 12, 2011
    1,920
    0
    0
    Zwanger zijn en aftellen ;)
    Gezellig Brabant
    Uk hier is ook drukker, banden trekken, rugpijn... Je zit toch te denken kan het dit dan zijn, is dit een begin, wat zou er nu aan de hand zijn.....

    Wachten duurt lang!! :D
     
  3. Skaya

    Skaya Fanatiek lid

    Jan 19, 2011
    4,337
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    omg. Rotterdam
    Goedemorgen meiden!!!

    Hier goed geslapen vannacht, paar keer wakker om te plassen, maarja.
    Ook een blauwe lucht hier, waait wel flink!!

    Uk ligt sinds gisteravond weer met zn koppie naar beneden en is weer een stuk levendiger gelijk.

    Ben benieuwd wie de volgende is die gaat bevallen :D
     
  4. Liesken

    Liesken Fanatiek lid

    Oct 18, 2009
    1,116
    1
    38
    Veel slechte slapers weer. Ik ook helaas. Mijn buik ligt gewoon niet lekker, welke houding ik ook aanneem. Worst kan zelfs geen uitkomst meer bieden.. Nouja, nog even..

    @Miekr, wat een spannende dag voor jou en Devin! Lijkt me zo apart, gaat je kleine grote man ineens naar school! Zal zo eens in de club kijken voor de datum :)

    @Baby opmeten deden ze bij Joas ook niet. Heb het zelf een beetje geprobeerd op de 3e dag om ongeveer een idee te hebben, maar ze liggen nog zo opgekruld, lastig meten dan.

    Huis is alweer aan kant (tja, hoef het alleen nog maar een beetje bij te houden ;) ) en de wasmachine zoemt. Straks de badkamer nog schilderen. Stucwerk liet een beetje los en werd wat smoezelig, en dat kan natuurlijk niet voor de kraamverzorgster straks haha.
     
  5. Liesken

    Liesken Fanatiek lid

    Oct 18, 2009
    1,116
    1
    38
    Oja 38 weken vandaag!!!
     
  6. marlinde81

    marlinde81 Actief lid

    Apr 29, 2011
    120
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hou meiden,

    Moest een hoop teruglezen. Niet alles onthouden
    @ bb voor jou wordt het spannend.
    Lees dat het bij meerdere rommelt sterkte voor diegene.

    Ik had gister controle vk. Inwas nog steeds niet lekker, maar mijn bloeddruk was goed,hartslag baby was luid en duidelijk. Ze blijft denken aan een virus. Dus goed rusten en bellen als het slechter gaat. Was zelfs iets afgevallen in de laatste 2 weken. Maar een kilo maar toch.
    Lees dat er meer van jullie last hebben van duizeligheid, misselijk en hoofdpijn.
     
  7. sefanja

    sefanja Fanatiek lid

    Mar 7, 2012
    1,239
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    Nieuw Vennep
    Wat een vroege vogels zijn jullie allemaal..
    Kunnen jullie niet slapen? Komt het door de baby in jullie buik?
    Misschien onbewust bezig met wanneer het zal komen?;)

    nijntje Kan je je spullen nog wel kwijt? Wat ben jij verwend zeg... Geef mij maar zulke leuke collegae.
    sam4hopeSpannend:D
    heitje Heel veel succes vandaag.
    ludora Jij hoort sowieso betaalt te worden door je baas, je baas wordt uiteindelijk betaalt door UWV... Als er fouten zijn gemaakt, hoor jij hier niets van te merken... Maar het is zeker een opgelucht gevoel, meid...
    Daro succes bij verloskundige
    minkie gefeliciteerd met je 38 weken zwangerschap

    Hier een redelijke nacht gehad... Neva kwam zelf vragen voor haar flesje (maar ook de wekker gezet)... Ze ligt nu lekker vredig naast mij te slapen... Manlief is nu boodschappen aan het doen, straks komt mijn oppas kindje... Dat wordt nog een drukke dag...
     
  8. Skaya

    Skaya Fanatiek lid

    Jan 19, 2011
    4,337
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    omg. Rotterdam
    Marlinde, er zijn er idd meer met die klachtjes!
    Ik heb/had ze ook.

    Heitje, succes!!!

    Minkie, 38 weekjes alweer!! :D
     
  9. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    3,745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Microsoft security essentials zit er hier op, werkt prima!
    Verder doe ik af en toe een scan met Malwarebytes anti-malware.
     
  10. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    3,745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Oh ja, bij dezen meld ik me ook weer...
    Goed geslapen vannacht, gelukkig. Merk dat ik meer rust heb de laatste dagen, meer dingen om mijn gedachten op te verzetten, en dat ik dan ook stukken beter slaap. Pfieuw!

    Ben een baan aan het zoeken voor straks, heb een leuke gezien, is ie maar voor 12 uur :( straks maar even de contactpersoon bellen, ben toch wel benieuwd of er meer uren mogelijk zijn!
     
  11. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    avast antivrus heb ik schik mee..... gratis ! hihi
     
  12. bloem18

    bloem18 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,463
    0
    36
    Noord-Holland
    Leuk idee die soesjes.
    Ik wil als ik weer op de been ben met ons meisje pronken op mn werk en even langs alle klassen gaan en uitdelen. ik ga chocolade biscuitjes kopen en die een paar tellen in een warme oven zetten.De choco smelt dan een beetje en dan strooi ik er muisjes op.

    Nijntje wat leuk al die cadeautjes!

    Haha nee heitje daar heb ik geen last van. Heb ook eigenlijk nog geen echte nesteldrang gehad. :( Ben ik de enige hier?

    Tinie geurzakjes kunnen vlekken afgeven heb ik hier gelezen, leg je het niet op de kleertjes?

    Sam spannend!

    Wat leuk Miekr dat Devin er zoveel zin in had. ben benieuwd hoe hij het verder zonder jou daar heeft gehad.
    Oh heb aardbeien gekocht en gegeten! mjam!!:)

    Vanochtend naar de vk geweest. Geen eiwitten of suiker in mn urine en mn bloedruk was iets omlaag. Harde buiken kan evt door blaasontsteking komen maar hoeft niet, baarmoeder is al flink aan het trainen voor de weeen dus kan ook zomaar eerder komen.
    Om aambeien te koelen, dat doet de kraamhulp wel eens. Appelstroop in een boterhamzakje en dat invriezen, dat bevriest maar blijft wel flexibel, ik zal eens een voorraadje maken:D.
    Hier kindje al dagen heel bewegelijk, vroeg nog moet het niet in de ruststand? Maar kindjes worden vaak rustig als ze nog weinig ruimte hebben. Ik heb nog ruimte en veel vruchtwater, kan dus nog heerlijk bewegen. Ze schatte het op ongeveer 2600gr nu en bij 40 weken een 7 pondje. Klinkt goed:)

    Oh en heel irri, ik heb vanaf 7uur vanochtend al last van een trillende zenuw in mn ooglid ;)
     
  13. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    2,682
    0
    36

    Gefeliciteerd!! Ik ook :D
     
  14. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Word om 12u gehaald door mn moeder, om 1uur weer controle.
    Ben benieuwd of hij weer naar ontsluiting zal gaan kijken.

    Lees nog steeds mee hoor :)

    Ooh en las menstruatie rugpijn. CHECK!
    Hier vooral de avonden heel erg in buik en rug. (had ik voor ik zwanger was en aan de pil ging ook altijd heel erg!) au!
     
  15. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    Jul 11, 2011
    1,738
    0
    0
    Big City
    Mogguh meiden,
    Ik heb nog lekker even geslapen :) ik merk dat ik 's nachts gewoon ook erg onrustig ben... Gek hè :p
    Die krampjes ed zijn hier ook aanwezig, maar verder nog niet spannend genoeg ;)
    Met al die kadootjes kan ik mooi weer een baby-wasje draaien...
    Tandarts stel ik toch maar even uit tot ik bevallen ben. Anders krijg ik noodplaksels en moet ik toch weer terug en nog meer betalen... Ik heb er toch niet zo'n last van, doet geen pijn en scheelt toch weer geld.
    Antivirus voor de computer heb ik ook Microsoft Essentials. Gratis en fijn!

    Zal mn bed maar effe uit klimmen :D
     
  16. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    Goeiemorgen iedereen,

    Hier geweldige nacht gehad!
    Man en ik hebben gisteravond voor slapen gaan flink stuk gewandeld (zelfs door regen! Kon wel teruggaan maar wou een milkshake:D) en was daardoor zo moe (2,5 km ofzo) dat ik van half 11 tot vanmorgen half 7 aan 1 stuk heb geslapen! Niet wezen plassen ofzo.
    Voelde alleen om uur of 5 vanmorgen dat kindje de hik had maar verder weer doorgeslapen.

    Dus wij gaan nu elke avond wandelen haha:D (schijnt ook evt. goed te zijn voor ontsluiting he. ach, baad het niet, schaad het niet)

    vraag
    Weet iemand iets van Trotsemams? Volgens mij is ze al poosje niet online geweest of wel?
     
  17. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    @child,
    nu je het zegt, ik heb inderdaad trotsemams al een tijdje niet gezien
    en wandelen, werkt dat echt voor ontsluiting?? dan ga ik ook maar meer wandelen hihihhi :p
     
  18. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    @Miffy, ja ergens gelezen. Er zou meer druk op baarmoedermond komen door zwaartekracht.
    Kan me het wel helemaal voorstellen, kreeg me tijdens wandeling toch partij harde buiken haha. (heb ik bijna niet)
    Het is maar goed dat het donker was...
     
  19. Skaya

    Skaya Fanatiek lid

    Jan 19, 2011
    4,337
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    omg. Rotterdam
    Child, jeetje wat goed zo flinke wandeling!! Ook heel goed voor je conditie gewoon nog.
     
  20. Marja78

    Marja78 Actief lid

    Sep 1, 2011
    390
    0
    0
    NULL
    NULL
    Trotsemams, 25 april heeft ze voor het laatst gereageerd...
    Ze is wel al bijna 39 weken, misschien....
     

Share This Page