Tsja, de titel zegt het al! Na het fanatiek wortelmaaltijden voor mijn zoontje maken voor in de vriezer is de onderkant van mijn staafmixer helemaal oranje uitgeslagen. Het is een staafmixer van plastic. Iemand enig idee of ik deze ooit nog wit krijg?? en hoe? thnx
Heel herkenbaar. Hier ook gebeurd gaat er niet meer vanaf helaas. Ach ja het ding werkt er niet minder om dat scheelt
voor de volgende keer na gebruik een bakje gloedend heet water pakken en hem daar even in laten draaien. dan wordt meteen al het vuil eruit gespoeld. ik hou hem na het pureren altijd even in het afwaswater en zet hem dan aan. is hij meteen helemaal schoon.
Alles is hier oranje sinds zoontje wortels eet, ach maakt me niet zoveel uit, gaat er ook niet meer af eigenlijk...
bereid je maar vast voor op rode(tomaten) saus straks, haha.. da's nog leuker.. door gebruik slijt het iets maar helemaal wit nee dat word ie niet meer..
ik zou bleek niet willen proberen. een staafmixer pureert tenslotte voedsel. Citroensap heeft ook een blekende werking.