IUI Mei

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door gritje, 29 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. gritje

    gritje Lid

    29 apr 2012
    75
    0
    6
    Verkoopmedewerkster
    Buurt van Eindhoven
    Hallo allemaal,

    Na 2 jaar zelf te proberen starten wij morgen met onze eerste IUI behandeling. Dag 3 van mijn menstruatie is dan aangebroken en ik mag mijn 1e spuit gaan zetten.

    Ik heb de ziekte van Crohn (chronische darmontsteking ) waardoor, waarschijnlijk mijn rechtse eierstok minder doorgankelijk is. Onze "producten" om het zo maar even te noemen zijn goed tot zeer goed (Manlief ) Dus in principe zou het gewoon moeten lukken, maar helaas nog niet.

    Best spannend allemaal, en vind het dan ook fijn dat er verschillende forums zijn om de ervaringen van andere te lezen.
    Ik weet dat er al meerdere onderwerpen gaan over IUI, maar deze zijn al langer aan het kletsen met elkaar en is dan wat moeilijker om ertussen te komen.

    Ben benieuwd wat jullie ervaringen zijn!
    Waar ben je onder behandeling, word je fijn behandeld, hoe lang ben je bezig, of hoeveel pogingen heb je gehad om zwanger te raken!

    Alle informatie is welkom!

    Groetjes gritje
     
  2. Frida87

    Frida87 Actief lid

    6 dec 2011
    408
    2
    18
    Vrouw
    Twente
    Hoi Gritje, kijk even op het onderwerp '1e IUI april 2012'.. hier zijn we ook recent gestart met een klein groepje. Kan je nog gemakkelijk tussen komen zeg maar :)
     
  3. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    hey gritje!!

    ik begin deze maand ook voor het eerst met iui.

    ben nu een jaar in behandeling in weert, heb eerst 2x clomid geprobeerd maar deze sloeg niet aan.. daarna 5x puregon en pregnyl en dit ging prima maar had steeds cystes bij de uitgangsecho.. omdat ik daardoor steeds een cylcus over moet slaan vond mijn gyn het tijd dat ik mijn kansen optimaal ga benutten vandaar dat ik ook iui ga doen.. bij mijn vriend is ook alles goed dus heb goede hoop voor iui!

    liefs!
     
  4. gritje

    gritje Lid

    29 apr 2012
    75
    0
    6
    Verkoopmedewerkster
    Buurt van Eindhoven
    Hoi Boefff,

    Ik zit in Veldhoven, en dit is het 1e wat we gaan proberen buiten het zelf zwanger worden om.
    Maar die cystes zagen ze bij de 10 dagen echo zeg maar? En die puregon die moest je gebruiken en dan zelf het werk doen zeg maar ;)
    Ik heb ook puregon en pregnyl. Heb wel een normale cyclus maar zo zijn onze kansen beter met de hormonen.
    Wel spannend voor jullie! Wanneer begin je weer met spuiten en heb je al een echo gepland? Ik moet morgen even bellen, en dan maandag de echo. Pff echt spannend allemaal!

    Xx
     
  5. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    de cystes zagen ze steeds op cylcusdag 3. deze ontstaan bij mij na de eisprong.

    ik ben woensdag weer begonnen met puregon spuiten, ben vandaag geweest voor een echo maar hierop was nog geen ontwikkeling te zien.. moet nu weer 3 dagen doorspuiten en nu donderdag weer terug komen.

    de kansen met hormonen spuiten zijn idd wat hoger! ben jij al begonnen met spuiten of moet je maandag voor de uitgangsecho?
    idd heel spannend, hopelijk gaat het met iui wel lukken:D

    liefs
     
  6. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    ow sorry, je bent al begonnen met spuiten dus maandag is je eerste follikelmeting! hoeveel eenheden ben je nu aan het spuiten??

    liefs
     
  7. gritje

    gritje Lid

    29 apr 2012
    75
    0
    6
    Verkoopmedewerkster
    Buurt van Eindhoven
    Ik spuit 75 eenheden! En jij? Gelukkig valt het spuiten op zich wel mee! Heb al iedere week medicijnen die ik moet spuiten voor mn crohn ( chronische darmontsteking ) dus ben helaas wel wat gewend.
    Ik moet standaard op dag 10 van de cyclus voor de echo. Maar jij hebt m dan al na een paar dagen gehad? Of ben je later begonnen met spuiten?
    Wel balen dat er nog niks te zien was! Dat is wel het vermoeiende. Iedere keer naar het ziekenhuis voor een echo. Maar voor het goede doel :D
    Ben zeer benieuwd naar het vervolg van je ervaringen!

    xx
     
  8. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    ik spuit ook 75eh maar moet meestal na een week toch ophogen richting de 100eh. ik heb woensdag op dag 2 mijn uitgangsecho gehad (ivm de cystes) en moet altijd op dag 7 of 8 weer komen voor de eerste follikelmeting.

    het is idd vermoeiend om steeds naar het zh te gaan maar het is idd voor een goed doel en ik moet zeggen dat ik er eigenlijk wel gewend aan ben geraakt.

    liefs
     
  9. gritje

    gritje Lid

    29 apr 2012
    75
    0
    6
    Verkoopmedewerkster
    Buurt van Eindhoven
    Moet je ver rijden voor je iedere x bij het ziekenhuis bent? Is Weert een fijn ziekenhuis? Ken wel mensen uit Budel maar die vinden het niet zo'n fijn ziekenhuis! In veldhoven is nu dat nieuw vrouw moeder kind centrum geopend. En heel erg fijn personeel!
    Voor jou dus weer even afwachten tot donderdag!
    Stomme vraag?! Maar wat houd die uitgangsecho in?

    X
     
  10. boefff

    boefff Fanatiek lid

    3 jun 2011
    1.887
    22
    38
    Vrouw
    limburg
    ik moet een kwartiertje rijden dus dat valt wel mee. ik vind weert van de ene kant wel fijn en de andere niet.. heb 5 gyns en de meeste zijn super aardig maar merk wel dat ze allemaal verschillende ideen hebben dus dat ik af en toe wel vervelend. maar voel me wel goed in weert:)

    als ik 2 weken na de pregnyl ongesteld word moet ik op cyclus dag 3 komen voor een uitgangsecho,, hier kijken ze of alles weer rustig is en er geen cystes achter zijn gebleven.. als dit zo is mag ik weer beginnen met spuiten maar heb eigenlijk altijd cystes dus moet dan een cyclus overslaan.

    dus veldhoven bevalt jouw wel goed?

    liefs
     
  11. gritje

    gritje Lid

    29 apr 2012
    75
    0
    6
    Verkoopmedewerkster
    Buurt van Eindhoven
    Ja en nee. Deze afdeling wel. Maar zoals ik al eerder vermeld heb heb ik de ziekte van crohn. Sinds 2007 geconstateerd. Vrij snel in het ziekenhuis belandt, 7 operaties, waar er waarschijnlijk 5 niet nodig waren geweest. Veel fouten gemaakt in het MMC vooral door de slechte/geen communicatie tussen de MDL arts en de chirurgen. Daardoor nu waarschijnlijk een verkleving aan de rechter eierstok en een fistel bij mn vagina die verder niet actief of een probleem veroorzaakt, maar t zit er wel.
    Voor de Crohn ben ik nu onder behandeling in het Academisch ziekenhuis Maastricht. Maar wilde voor de behandeling voor het zwanger worden toch eerst kijken of ik me hier wel goed voelde in het MMC, want dan is het iedere keer een rit van n uurtje voor bijv een echo erg lang.
    Das wel balen zeg, als je iedere maand ook nog eens het "geluk" moet hebben of je wel of niet mag beginnen aan de hormoonspuiten!!

    X
     

Deel Deze Pagina