Ik had ze vrijdag ook voor het eerst besteld, heb zown pakket besteld met testen voor 6 dagen voor nod. Maar heb ze nog niet binnen
Ja die heb ik ook. 30 ovu en 6 zwangerschaps testen Dit is trouwens wel een koopje vergeleken met Sensi testen! Ik was trouwens verbaasd dat ik ze vandaag binnen heb gekregen, aangezien hier de post weleens spoorloos is of twee weken te laat komt. Heb je wel al een mail gehad dat ze onderweg zijn?
Hoi dames lekker druk hier weer zeg!! Zat net op m'n werk en dacht "ohje, t lekt" en hele erge ongikrampen, snel naar wc gehold, niks.. veel witverlies. moet ook pas vrijdag officieel ongi worden maarja
Ik ben 24 (over maandje 25) en manlief is 26. Hier dacht ik ook dat ongi er was, voelde ook wat lopen, was t een flinke hoeveelheid wit/gelig slijm. Verder nog geen ongi klachten, afwachten dus.
Ik kan trouwens amper lopen. Als ik zit en ik ga opstaan krijg ik zulke vreselijke pijn aan mijn stuitje.
Ahhh ik word zenuwachtig van jullie zuur dat sommige vandaag al kunnen testen en sommige over 3à 4 dagen
ik ben (net) 22 en mijn vriend 35 ( leeftijdsverschil lijkt zo groter dan het is hoor hihi... in het echt merken wij hier niets van) nou mijn dag begon geweldig.. NOT,.,, fiets ik naar mijn werk.. breekt mijn ketting dwars doormidden!!! kon dus naar huis lopen en was een half uur te laat op mijn werk pfff nu lekker vrij tot zondag.. heerlijk... verder weinig last van iets hier... vandaag alleen wat dikke witte afscheiding en that's it... dus we wachten nog rustig af..
Amai hier word wat afgekletst heb alles gelezen ma veel heb ik niet meer onthouden ik en mijn vriend zijn 26 jaar. Daarnet ben ik naar de wc gegaan omdat ik al van deze nacht ongipijn heb en nu voelde ik echt iets lopen maar oef geen rood wel veel witverlies
Hopen dat al dat witverlies zwangerschap blijkt te zijn!! Het mag wel meeerrrr roze worden in Mei!! Balen als je ketting breekt!!
Ik ben 22 jaar en mijn vriend is 31, maar merken hier ook niks van haha. heb net te horen gekregen dat mijn zus zwanger is! Dus word in december/januari weer tante!!
Spannend!! Wat zou het gaaf zijn als je beide zwanger bent!! Hier vriend ook 10 jaar ouder maar zo ziet ie er absoluut ook niet uit
Ik ben 25 en mijn man 28. Onze zoon is 6,5jaar en we zijn al 9jaar samen waarvan 6,5jaar getrouwd! Hopenlijk snel op roze allemaal. Vanmorgen getest en zie een heel licht schaduw streepje,of ik wil hem zien! Hahaha. Nog een paar dagen wachten. Ben Est vroeg,I Know. Maar heb zoveel testen liggen dat ik dacht, "laat ik het eens proberen" Hahaha