Sas, als je iets in de thuiszorg gaat doen heb je vaak de middagen vrij, dan heb je genoeg tijd voor de hondjes
Hoe lang ben je nu bezig, vind het hele jaar nog afwachten wel erg lang...\ Maar wel fijn te weten dat er niks is...
In maart was ik een jaar bezig. Ik vind het ook lang duren, maar zolang ze niks vinden zal het wel goed zijn. Hoop maar dat het ons snel gaat lukken.
Weten ze wel of je cyclus goed is? Ik ben in mei een jaar bezig en ik word nu binnenste buiten gekeerd... Primolut om menstruatie op te wekken en dan een cyclus analyse... Of heb jij dat allemaal al gehad?
Ze hebben alleen bij mijn vriend een zaadonderzoek gedaan. Bij mij inwendig onderzoek dat was goed en daarna een bloedonderzoek dat was ook goed. Ben bij 2 huisartsen geweest en verder dan deze onderzoeken willen ze niet gaan want volgens "hun boekje" heb ik nu 47% kans om zwanger te worden en als dat na 2 jaar niet gelukt is gaan ze verder onderzoeken. Ik had ook liever een doorverwijzing gehad, maar die geven ze echt niet.
Ja zo iets zat ik ook te zoeken. Moet alleen kijken in hoeverre me rug het houdt. 2 wervels gebroken gehad, zit ook te kijken en na te denken hoe dat stras met de zwangerschap zou gaan met mijn rug. Volgens de fysio moet dat geen problem zijn. Nou ben benieuwd als ik me hond van 14 kilo moet optillen voel ik het al.
Poeeeh, sollicitatie nummer drie is klaar Senna, Poeeeh, vind ook wel dat je erg lang moet w88 hoor...
Senna, Echt belachelijk is dat... Ik had dat ook tot ik DE arts vond die mij door stuurde en uit eindelijk heb ik ook een ander gyn gekregen en die zei dat ik in januari eigenlijk al beter onderzocht had moeten worden... Mijn baarmoederslijmvlies is te dun... HOOP DAT ZE JE ALS NOG WILLEN HELPEN HOOR!!
Ja dat is inderdaad wel erg lastig inderdaad... Hoop dat je dan passend werk vind... En tijdens een zwangerschap kunnen ze je helemaal in tape
Wow meiden Wat hebben jullie de laatste dagen wat afgekletst zeg moest ff wat pagina's terug lezen. @ Senna, pfff ik vind dat ook erg lang om te wachten zeg. Dan ben je op 3 maanden na al bijna 2 jaar bezig! ( tegen het einde van dit jaar ) @ Sas, ook namens mij welkom @ Engeltje, aahhhhh die boxer van jullie.. Echt mooi om te zien @ all, volgens mij heb ik iedereen als vriend toegevoegd , mocht ik je vergeten zijn voeg mij dan ffkes toe ( ik heb hier nog geen foto's wel op Facebook , daar heet ik Nancy2310 )
@ kayleigh : Ow is dat zo? Zag wel dat je speciale brace ervoor had! @laura: ook aan de sollicitatie ?
Nancy, je was mij vergeten ik heb je nu toegevoegd! Sas, Ik heb jou ook toegevoegd hoor meid! En ja, ook aan de sollicitatie. Ik studeer in juli af en wil graag aan het werk, maakt me niet zoveel uit wat dus ben ook aan het solliciteren op administratieve functies in de omgeving.
sorry Laura en Sas! Ik zie dat veel van jullie opleidingen doen.. Wat knap zeg!! Ik was het op men 18de al beu en wist echt niet waarvoor ik wilde leren. Wou dat ik wel door was gegaan , maar nu we bezig zijn met een kindje wil ik niet meer leren. wil straks parttime gaan werken en lekker moederen Hihi
@LadyLaura: succes met solliciteren! @Sas: jeetje wat heftig! heb je een ongeluk gehad? @all: ik heb een fotoalbum aangemaakt met de spulletjes die we (nou ja.. ik dan) alvast voor ons toekomstige hummeltje hebben gekocht... nog niet alles staat op de foto, want de batterij van de camera is leeg dus dat komt nog.. (@Kayleigh: ik zal lang niet zoveel hebben als jij, maar het leek me toch leuk om even te laten zien..) ben erg benieuwd naar jullie "uitzet" (hopelijk steek ik jullie aan om ook een fotoalbum(pje) te maken)
Dank voor jullie lieve woorden... Senna.. Weet niet waar je woont maar bij Geertgen waar ik onder behandeling ben (prive kliniek in elsendorp) nemen ze mensen aan ZONDER verwijzing van de huisarts !!! Link: Verminderde vruchtbaarheid? Bezoek Behandelcentrum Geertgen. Wordt in de meeste gevallen gewoon gedekt door de verzekering !! Succes meid want 2 jaar wachten is geen optie !!!! Schaapje.. Ik heb bewust nog níets gekocht voor de babyuitzet !!
Wow meiden, wat is er veel gekletst, had vanmorgen op t werk even via telefoon bijgelezen, maar nu nog 3 pagina's vol @Kayleigh, wat een lieve man heb je toch! @Laura, nog 31 daagjes en dan is mei voorbij en heb je opleiding zo goed als klaar!! Succes met de laatste loodjes! @Ukkie, meid wat heftig!! kan me heel goed voorstellen dat je emo bui hebt hoor! Knuff @Sas, hoe komt het dat je wervels gebroken hebt? @Senna, gelukkig is er niks geks gevonden in de onderzoeken! Maar vindt het wel lang hoor dat je nu nog het hele jaar moet wachten..